Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 27.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо съмнови  
Автор *** ()
Публикувано15.05.00 09:20



Защо съм? И къде съм? И дали изобщо съществувам? Сънят ми е накъсан от пътища, в които се изгубвам. От вярата ми нищо не зависи. И не изгрява слънцето затуй, че аз го искам. Тревата и без мене е зелена. И равномерно диша цялата вселена до мен, край мен, във мен... А аз? А аз къде съм? А може би там някъде, където небето и морето се целуват, или във думите, с които ти с мене вчера се сбогува? Или в усмивката през сълзи, която днеска си облякох? Там някъде съм... просто мълния живота ти със страст прорязала. И изгоряла...

Тема Защо съмнови [re: ***]  
Автор foreigner ()
Публикувано15.05.00 11:18



ти просто си прекрасна...

Тема Защото си!!! [re: ***]  
Автор ~~~ ()
Публикувано15.05.00 14:30



Когато слънцето изгрее и теб търси Тревата е зелена и за теб Животът не е познавал твойта същност Но с теб ще крачи шарен и напет *** С уста ти казах "сбогом", но излъгах Ти винаги ще бъдеш част от мен А на вратата плакахме и двамата, спомни си...

Тема Защото си!!!нови [re: ***]  
Автор *** ()
Публикувано15.05.00 14:46



Не искам вече да съм твоя, искам да съм ничия. Не искам да те помня, нито да те обичам. Не искам повече да чакам, нито да се вричам, че никога, че никога отново към тебе няма да погледна... Ала защо, защо тогава душата бедна пак затебе плаче...

Тема Защото си!!!нови [re: ***]  
Автор ~~~ ()
Публикувано15.05.00 16:41



Ще съм щастлив ако ме забравиш Ако намериш този, който заслужаваш Не егоиста аз, окрал те и избягал, а истинският друг когото чакаш. Когато знам че си щастлива и желана Че имаш всичката любов, която обещах, но не ти дадох. Когато сълзите ти са от радост, Тогава и аз ще съм щастлив ...и ще те забравя

Тема красива, но -нови [re: ~~~]  
Автор мяу ()
Публикувано15.05.00 17:16



лицемерна мръсотия.

Тема Защо si s ***???нови [re: ***]  
Автор NUT ()
Публикувано15.05.00 18:28



Tova beshe druga zvezda, koiato ne si ti..., sori no me obarkvash...smeni broiat na *... Nishto lichno:)

Тема Защо съмнови [re: ***]  
Автор аркадашко ()
Публикувано16.05.00 01:06



Феникс. Гръмотевична буря. Топлина в сърцата на приятелите ти. .....всичко това си ти. Хубав стих.

Тема Защо съмнови [re: ***]  
Автор Dzver1 ()
Публикувано16.05.00 04:35



bolka opitomena

Тема красива, но -нови [re: мяу]  
Автор ~~~ ()
Публикувано16.05.00 09:28



мислиш ли, че не го осъзнавам?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.