Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 30.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема На "някоя си там"  
Автор САМОТЕН ()
Публикувано29.03.00 18:05



БЕЗУМИЕ ІІІ Тъмно е и тъмни са мислите. От нощта боядисани като призраци бродят по улиците. Защо се опитваш да спиш? В тази нощ няма сън. В тази нощ трябва с теб да излезем навън. Ще посрещнем черните мисли - те има какво да разкажат за нас. Да изпълзим от мрачните дупки. Фалшивата светлина там разваля очите ни. Върви с мен , преброени са дните ни.

Тема На "някоя си там"нови [re: САМОТЕН]  
Автор NUT ()
Публикувано29.03.00 18:11



To momicheto ne e zomba..., neka da si spi spokoino...

Тема На "някоя си там"нови [re: САМОТЕН]  
Автор някоя си там ()
Публикувано29.03.00 21:23



това за мен ли е? или за друга някоя си там :) питам, защото "някоя си там" тук съм аз но светът не е само тук, а и там т.е. навсякъде накъдето има там и тук, и въобще... оплетох се :) но ако е за мен... защо пък точно за мен май много питам и то въобще без да разбирам какво питам моля да ми бъде опростено :) и все пак... ако дните ни са преброени трябва ли да ги изживяваме в недомлъвки, суетене... пфу... хем ми писна, хем не се отказвам нещо ровя там, нещо си доказвам докога ли? ами... знам ли... може би до момента, в който престана да броя и просто дните си ги заживея... отплеснах се прощавай.

Тема На "някоя си там"нови [re: някоя си там]  
Автор САМОТЕН ()
Публикувано29.03.00 23:18



Здравей!! Точно за теб е! Харесвам "Някоя си там"!!! Много!!!

Тема На "някоя си там"нови [re: САМОТЕН]  
Автор М ()
Публикувано02.04.00 01:24



Аз пък я обичам! МНОГО!

Тема На "някоя си там"нови [re: М]  
Автор НеОНеЛ ()
Публикувано02.04.00 01:40



и аз... някакси :)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.