Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Родена за мен  
Автор Щирлиц in love ()
Публикувано15.03.00 10:10



Нима възможно е, не е ли сън, че някъде далече и назад, в малко село или град се раждаш ти?! Камбанен звън оглася моята душа, сърцето спряло пак тече и в лудия си бяг кръвта изгаря ме и ме влече към твоя образ, твоя дъх, към две изгряващи очи... И в щастието убеден, във вихъра си устремен, към теб се нося сляп. И твърдо зная - някой ден с теб, щастливо уморен, последен път ще вкуся хляб...

Тема Родена за меннови [re: Щирлиц in love]  
Автор NUT ()
Публикувано15.03.00 10:36



Niama posledno... :)))

Тема Родена за меннови [re: NUT]  
Автор Щирлиц in love ()
Публикувано15.03.00 10:53



Ех, няма ама...има...Мдааа. :))))

Тема Родена за меннови [re: Щирлиц in love]  
Автор NUT ()
Публикувано15.03.00 10:55



Ima sledvashto..., ama ti si bil skrit talant :)))

Тема Родена за меннови [re: NUT]  
Автор Щирлиц in love ()
Публикувано15.03.00 11:01



Е, аз по принцип съм си скрит. Щирлиц съм все пак. Дори и in love... А сега да спретна една шифрограма....До скоро:)))

Тема Родена за меннови [re: Щирлиц in love]  
Автор Валише ()
Публикувано15.03.00 12:17



Опасна диагноза Щирлиц е влюбен това си е направо сън ако не е - да ме гори огън... (ударението е на Ъ! - б. а.) Единственото утешение (дали пък?) е мъничкото ми съмнение... (дали пък?) Което, както и да го погледнеш си е убийствено твърдение... Веч прозвучал е онзи тих камбанен звън И тя е веч родена в онзи негов сън... О, Щирлиц, непостигната мечта, щастлив бъди със свойта вече разпламтяла се любов... А ти, действителност сурова ти винаги в сърцата дамски вливаш своята отрова - Но понякога и тя е някак сладка Оставаш ти за нас, о, Щирлиц една вовеки все така вълнуваща загадка... Риданията ще утихват във нощта... Защото ни остава Мюлер - този също мъж мечта.

Тема Родена за меннови [re: Валише]  
Автор Щирлиц ()
Публикувано15.03.00 12:52



Какво е Щирлицът без Вал? - печал и жал! печал и жал... Какво е Щирлиц без радистка? - във вражеския тил дълбок без нея той не ще устиска... А щом радистката е Вал, изключен всякой е провал. Да бъде тя его радистка от щаба Щирлиц сам изиска!

Тема Родена за тебнови [re: Щирлиц in love]  
Автор с всичките си имена ()
Публикувано15.03.00 17:27



сега остава да я откриеш а това е много по-сложно отколкото всичко друго така е обикновено в приказките но и любовта е приказка а най-хубавото е, когато няма край... е :)) наслука родената за теб някъде те чака :)

Тема Родена за тебнови [re: с всичките си имена]  
Автор Щирлиц in love ()
Публикувано16.03.00 10:03



:))) Крайно време беше да спрем да мълчим, нали? Мислиш ли, че ме чака??? :)))

Тема Родена за тебнови [re: Щирлиц in love]  
Автор мира ()
Публикувано16.03.00 10:28



Желая ти го от все сърце! :о)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.