Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема йеее!нови  
Автор Aurora ()
Публикувано29.02.00 16:00



още един клуб, в който да драскам любими неща:) ама мой стихове - тц, много са слаби:) Искам живота ми да прилича на рибена кост Потопена в синя чиния Искам живота ми да прилича на нещо На дъното на едно-единствено нещо Искам живота ми да прилича на пясъка в твоите шепи Да има формата на плесенясал хляб или на стомна Да има формата на пътък И формата на всичко друго На коминочистач или на люляк На буца пръст На подивял бръснар или на лудо пухче Искам живота ми да има твойта форма И той я има но това съвсем не е достатъчно Аз съм винаги неудовлетворен. Б. Виан

Тема йеее!нови [re: Aurora]  
Автор VAL-2 ()
Публикувано29.02.00 16:21



Bratche, kakvo samochuvstvije samo... Aurorche... Stihcheto e protivno feministko nedonosche - odvratno-pretenciozna poezijka... Falshivo licemerno samoljubovanije... Fallstar, mila! Dori po-zle ot nestastnoto Magy ot Pazardgik... Sorry...

Тема йеее!нови [re: VAL-2]  
Автор Щирлиц ()
Публикувано29.02.00 16:32



Хей, Валише. Видя ли кво ти писах в Литературата? Това, горното, и на мен не ми харесва. Но не се заяждай с Magy, please!

Тема йееех, Аурорке..... :-)нови [re: Aurora]  
Автор Татко ()
Публикувано29.02.00 17:12



ама земи напиши и нещо твое бе, стига си била толкова скромна :)

Тема йеее!нови [re: Щирлиц]  
Автор Valishe Glejdishe ()
Публикувано29.02.00 18:06



Magy e glupava... Eto zashto njama da se zajazdam s neja - gubene na vreme... Chovek kojto ne ocenjava Moskva ne moze da sabudi u men i kapka zal - zashtoto tam ima nesta dosta po-interesni ot nesretnij Mitko... Ima Mitjki naprimer... Maljcik moj zalatoj... I az ti pisah - no ti me neglizirash... I zashtitavash Magy - ti za koj li pat razbi sarceto mi - bolonki, magita... Ne mfgd - ste se mahna ottuk...

Тема аврора, 5 пари не давайнови [re: Aurora]  
Автор Н ()
Публикувано01.03.00 05:27



и не му сей на корена ряпа. това ти го казвам, защото прочетох няколко бележки преди мене... както и да е. клубът е нов, има си трески... които ще останат завинаги. но пък никой не е починал от треска под нокътя... а за жълта треска - не чинят. не ги бива, да. значи премитаме трохите и какво правим? искаме да видим нещо друго, а? :)

Тема syvet za Valнови [re: Valishe Glejdishe]  
Автор Byul ()
Публикувано01.03.00 09:20



Pogledni tuk : web.dir.bg/l_bachev.index1.htm i vizh s kogo si imash rabota... :-)))

Тема syvet za Valнови [re: Byul]  
Автор Valishe ()
Публикувано01.03.00 10:40



BYILOVE - OTDAVNA TE DEBNA, CRONOSE... STE POGLEDNA... KAK E VREMETO PRI TEB==- A TI VIZ V JAHOO - NA VAL GLADE B BOL.BG S KOGO SI IMASH RABOTA... cbm!

Тема Вал 2нови [re: VAL-2]  
Автор Aurora ()
Публикувано01.03.00 10:43



ае, стига бе! Не те кефи Виан?

Тема аврора, 5 пари не давайнови [re: Н]  
Автор Aurora ()
Публикувано01.03.00 10:47



оки, не се връзвам:) отдавна... целувки и честита баба марта!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.