Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А такаааа...Кирилееее,нови  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано30.01.15 16:18



смях!


Кириле, ти акъл имаш ли бе? Влизам в дира - въпроси и помощ и хоп ВИП, е добре де, аз къде да питам?...Телепатия?! или е някакъв нов начин да получаваш бележки...: ))))
Но, ще ти подаря едно стихче......ей така от сърце...: ))))

Достъп няма - забрави!, ограничен!
това е за потребителя обикновен!
трябва доказателство и суета
за да минеш нечия черта.
Скланяне на кротка главица
защото дира не е лъжица
на обикновения човек
все пак сме във 21 век....
Ако не кротуваш и мируваш
няма в дира да мъдруваш
щотооо има правила
и праскат с яката тесла...
Трябва да се молиш и доказваш
и смирено поведение да показваш...: ))))
А, Модератори и админ
затриха клубове...Амин!

ПП не искам достъп, не се чувствам вип, просто ми стана смешно, как в въпроси и помощ не мога да пиша...: ))

И нека утре започне от днес!

Тема Re: А такаааа...Кирилееее,нови [re: Adrina]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано30.01.15 22:36



Не така да не те баннат!



Тема Re: А такаааа...Кирилееее,нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано31.01.15 23:33



... Дре-ме-ми....: ))) Не ме предизвиквай да напиша още едно...мога!
Аман от Величияяяя...амаааннн...то не останаха обикновени хора бе...: ))))
Дори не може и да ме банне, щотоо нямам вип...
Разрових се по нета...има страхотни форумчета, където хората не се делят на вип-мип, а са земни, културни и разговора върви...може да се пише във всяка тема и има настроение и усмивки. Тук се зачетох малко...и ми се догади, не от хората, от атмосферата, явноооо многоо изчерпване има..много....ноо всичко е въпрос на избор..
Лека и спокойна от мен...: ))

И нека утре започне от днес!

Тема Re: А такаааа...Кирилееее, [re: Adrina]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано01.02.15 17:52



всичко е въпрос на избор..
и на навик.


И аз рових наскоро за форуми, ама нещо не намерих кой знае колко активни. Може би ще си направя регистрация в бгмама да пробвам. Там има от бебешка храна до реактивни двигатели.



Тема Re: А такаааа...Кирилееее,нови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано02.02.15 20:39



...е, не толкова навик, колкото пускане по течението, ама аз в момента съм срещу него...: ))))...пък да видим на кой остров ще доплувам...или ще се удавя...
Аааа там само веднъж съм влизала и се затрих, ама буквално и излязох. А пък и нямам толкова време сега за клубове и форуми, драсна тук там ред два и гледам да не се отплесвам........щото съм си заплес де... С толкова неща съм се захванала, че а дано поне едно доведа до край...: )))
Чакам си лятото и до тогава трябва да съм приключила със задачките и задължителностите, за да му се наслаждавам...: )))

И нека утре започне от днес!

Тема чудя сенови [re: Adrina]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано08.02.15 20:24



дали кръц-кръц няма да изтрие темата ти, но все пак ще пусна едно стихотворение

Пристигнал късно през нощта
окъсан пътник хлопа на вратата
оттича се по дрехите му
звезден блясък

със себе си понесъл пустотата
на прекосени разстояния
ръцете му разказват ритъма
на сторени неща

Почиват си нозете а от тях
се стичат пътища
разкъсани на части от умората
и неуморно търси вятъра
заспиващият пътник

Камъни и съчки и трева
ще помнят дълго странника
оставил част от себе си
във тях
dreamweaver



Тема Re: чудя сенови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано10.02.15 14:24



...Ти пък, какво се чудиш, ако я изтрие ще пусна нова...а и няма да е голяма загуба...: ))))...малко глупости по-малко....
Имаш уникален стил на писане, ама това съм ти го казвала, много ми харесва, макар да е някакъв такъв мрачен и зловещ на моменти.
А относно стихчето....миии многоо умора и тъга, трябва му "презареждане" на този Пътник...: )))
Онзи ден си търсех някаква поезия за четене, ей така на случен принцип, попаднах на много красиви неща, не лигавщини, защото ме дразнят, а наистина истински емоции...ще потърся, защото ги затрих и ще пусна някое...
И пак ще се срещнем след 10 години....: ))))))



И нека утре започне от днес!

Тема Re: чудя сенови [re: Adrina]  
Автор kakavprekrasenden ()
Публикувано11.02.15 00:26



И аз така се засилвах на няколко пъти, но се срещнах след десет часа с ФОРУМА. Има периоди, в които сме безсилни и нещо ни влачи. Нищо де, ако устискаш толкова, пиши после. Аз ще поглеждам.



Тема Re: чудя сенови [re: kakavprekrasenden]  
Автор Adrina (далечна звезда)
Публикувано11.02.15 13:56



Да устискам? Какво?


Няма безсилие, има нежелание, безсилието е просто оправдание на собственото ни недоверие в себе си..: ))

ПП ти да не ми да говориш за песента... за устискването...: ))) Само да ти кажа, че никога не "говоря", чрез музика, за комуникацията си има думички. На музиката просто и се наслаждавам, не я ползвам за намеци или други цели...просто ти споделих песничка, която слушах в момента....

И нека утре започне от днес!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.