Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нямам критикинови [re: frog222]  
АвторИнra (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 07:54



Щом си ги чел, значи знаеш как да действаш и като нещо ти дойде в повече :))))))) Не е ли чудесно? :))))))



Тема Фрог да ме извини, излетяхме от поезията:-))))нови [re: Инra]  
АвторGattaca (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 08:04



В случая, повярвай, усещането за проблем при реализацията на сексуалността си категорично прави мъжът още по сексуален и неудовлетворен:-))))))) Това е класическа несъвместимост:-)))))))) Ако ти съчувстваш на дамата, аз съчувствам на момъка:-))))))))))))))) Страното е, че не само в държави с уредени по някакви си обстоятелства бракове се получава тотална несъвместимост:-)))))))))) но когато връзката е договорена като "ярешко на понделничен пазар", тогава всичко е "руска ролетка":-))))))))))



Тема Re: Нямам критикинови [re: frog222]  
АвторGattaca (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 08:21



Всяко състояние на духа е форма на живот:-)))))) Едно загазило момиче в наркотична зависимост ми го каза същото, е малко по инъче - живеят само издрусаните, другите съществуват:-))))) да ви срешна да си поговорите?:-)))))



Тема Re: Нямам критикинови [re: Gattaca]  
Автор frog222 ( воден)
Публикувано10.10.08 13:07



била съм и в двете състояния

разликата е че влюбените дават,наркоманите взимат.пък и не разбрах какво общо има гравитацията с всичко това(освен че ни държи да не излетим в Космоса,което в края на краищата не е лоша идея)

,,... ний сме попови лъжички
малки жабешки деца...,,


пс.в интерес на истината и на мен не ми харесва последният куплет

Редактирано от frog222 на 10.10.08 13:41.



Тема Re: Нямам критикинови [re: Инra]  
Автор frog222 ( воден)
Публикувано10.10.08 13:13



,,магическият преход,,я знам почти наизуст.повярвай ми ,бях много изкушена да започна да живея по техните правила,и все пак.....те отричат близоста м/у половете.не мога да обичам напр. така едно цвете,както да обичам някой мъж,нали



,,... ний сме попови лъжички
малки жабешки деца...,,


Тема Re: Фрог да ме извини, излетяхме от поезията:-))))нови [re: Gattaca]  
АвторИнra (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 17:52



Надявам се, че ще ни извини ако обърнем темата й на: любов, сексуалност и асексуалност например :)) Да, в повечето случаи момъка е за оплакване, но ти не ми отговори на въпроса за гравитацията, която спомена. Понеже не съм мъж (очевидно :))) и не ми е присъщо да се извинявам за нагона си с принадлежността си към съответния пол, та не знам наистина ли е толкова сериозно положението при вас, мъжете, или е останка от културно недоразумение подобно на уредените бракове на изток, замислени да облагодетелстват мъжката половина от човечеството и превърнали се с времето в собствения им капан.



Тема Re: Нямам критикинови [re: frog222]  
АвторИнra (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 18:03



Имаше едно стихотворение на Карбовски, което завършваше горе-долу така:

"като капка бензин,
излята в морето,
точно където
преди миг
момче и момиче направили рая -
съвсем неприлично се любили,
или се давели - все тая.."



Тема Re: Фрог да ме извини, излетяхме от поезията:-))))нови [re: Инra]  
АвторGattaca (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 19:20



Отговорих ти, но не директно и буквално като при разпит:-)))))))))))) Гравитацията тегли мъжката ерекция надолу, но мъжкото его тегли мъжката ерекция нагоре:-)))))))))))) Мъжът е Марс - война, атака и движение, а жената е Луна, място и преживяване. Жената иска да преживява, а мъжът да завоюва, да променя, да вкусва и едва ли ти или аз ще можем да осъдим това:-))))))))) освен ако не се изживяваш в Господ:-)))))))))). Когато върху тези бази разгърнеш интелект, се получава, че мъжът е склонен да подтиска естественото желание за движение и смяна на партньорките (начало на мечтата за паралелен живот), а жената е способна да осъжда животинските мераци на мъжката половина от човечеството:-)))))))))))) Истината е, че качествения секс хармонизира и балансира личностите влезли в този аспект на комуникация:-))))))))))))
Да ти кажа директно - супер е когато двама си пасват сексуално, издрусващо е, разбиващо е, зареждащо е, вдъхновяващо е!!! Женската емоционалност става невероятно звънлива, грижовна и свежа, мъжкия нагон преминава в нежност, желание за защита и грижи:-))))))))))))
Жалко:-)))))))))))))))))



Тема Да ли сме попаднали в собствения си капан?:-)))нови [re: Gattaca]  
АвторGattaca (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 19:30



Едва ли:-)))))) На мен ми харесва идеята за много-женство:-)))))) Това означава, че дори да е карам на налучкване все ще оцеля една сексуално активна или 3-те дами ще покрият средната мъжка сексуална активност. Въпросът ти е дали наистина мъжете сме животни в сексуално отношение?:-)))))) Вероятно да, все пак ние сме хора, а не Богове:-)))))))))) Ще станем Богове когато гравитацията пребори мъжката потентност , тогава ще ни посети мъдростта на безполовото общуване с вечното:-)))))))))))))) Все още се радвам на животинските си мераци:-))))))))))) и зная, че и нежната половина в голяма степен споделя този интерес:-)))))))))))))



Тема Re: Да ли сме попаднали в собствения си капан?:-)))нови [re: Gattaca]  
Автор-- (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 19:54



тоя плужек пак зе да се обеснява






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.