Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 23.04.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спиш ли?!!!  
Авторarabela (Нерегистриран)
Публикувано23.08.08 15:46



Моля модератора да се събуди!Съвсем учтиво Ви моля да обърнете внимание и да пробвате да направите нещо...предполагам сте по-наясно точно какво!
Човек не може вече нищо да напише без след това да прочете една камара думи започваши с л,к,ч,у и тн.т Явно всички публикуващи тук дълбоко сме се заблудили и сме в грешен клуб, защото този няма нищо общо с поезия, а с тоалетната на гарата. Не казвам,че не може да има критични изказвания или по-остри такива писания,но тук изобилства с откровенни каруцарски псувни,обидни квалификации и напълно безмислени и неприемливи за подобен клуб писания. Смятам,че тук е по-пищно и колекцията е просто неистова,сравнение с другите, такива "културни"клубове.



Тема Кой ни представлява?!!!нови [re: arabela]  
Автор GattacaNeo (действащ)
Публикувано23.08.08 16:38



Не всички, а няколко ... Аз не съм всички и не мисля като теб, не съм те молил да ме представляваш ... има много публикуващи тук !!! които може би не мислят така ... Попитай първо, а после с лозунгите!!!



Тема Re: Спиш ли?!!!нови [re: arabela]  
Автор subjonctif (непознат)
Публикувано25.08.08 13:57



Aрабелче,не се кахъри напразно.Гласът ти ще отиде зян.На този народ български-точно такава дълбока "поезия" му отива.
Той от Яворов,Есенин и Бодлер разбира толкова,колкото и от ХАРАКТЕРИСТИЧНИТЕ ТОНОВЕ НА ХЕЛМХОЛЦ.

Народът прост,животът-тежък......скучен..........



Тема Re: Спиш ли?!!!нови [re: arabela]  
Автор Ninana (песенна)
Публикувано26.08.08 09:28



Здравей. Много ми харесват твоите стихове. Личи си усета на художник, естетското чувство. Спечелила си ме отдавна за свой фен!

В отговор на:

Моля модератора да се събуди!Съвсем учтиво Ви моля да обърнете внимание и да пробвате да направите нещо...предполагам сте по-наясно точно какво!




По-добре е да се говори конкретно. На повечето не им е ясно! Конкретно - става дума за съпротивата, която срещат твоите стихове. Най-вече постингите, които подписваш с никове, римувани със самоирония.


Всеки български форум има определена доза расизъм по различни причини, които не бих желала и не е наложително в момента да ги нищим. Ако погледнем безпристрастно към форумните среди - всъщност няма основателна причина да се задържаш само в един форум, където се е формирал постоянен контингент политикантстващи "разбирачи".


Нетът е необятно море. Има много форуми и подфоруми към тях за поезия и литература. Можеш да публикуваш навсякъде. По този начин не изключваш възможността някъде да се почувстваш удовлетворена и да срещнеш взаимно разбиране.



Тема Re: Кой ни представлява?!!!нови [re: GattacaNeo]  
Авторarabela (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 16:51



Какво разочарование,че не съм имала пред вид теб ами други, а?Защо смяташ,че навсякъде теб трябва да те обсъждаме.Тя твойта циганка отдавна е ритнала камбаната и за тва ти сам я биеш наляво и на дясно.Ти си като лайно на метеното,където не те сеят, там никнеш и се изказваш компетентно за щяло и нещяло!За твое сведение ако имам намерение да ти казвам нещо при всички случаи ще се обърна лично към теб,ето така:Невъзпитано момченце с неприбрано волно пишленце,младежо с псевдо-интелектуална хистерична криза,смучи си кръц-пръц-интелектуалните бонбонки сам,изказвай се,изаквай се и пръцкай на воля, колкото си щеш и внимавай ,че си се надупил в близост до вентилатора!
Такива волни "демократични",псевдо-скудоумци-критикари,и АЙЙЙЙ-тиии-пръдльовци сме ги виждали, и ако щеш да се изакаш на филмче посветено за себе си и грандоманската си същност пак ще си останеш магарешки дирник около който кръжи рояк дебели мухи лайнарки.Или с други думи не съм чела по постни,пусти от смисъл изречения и празни откъм изказност изречения,по -нескопосани,шаблонни думички,скучни,скучни да заспиш.Язък за снимките и музиката, на които не си плащал авторски и просто си я краднал за Ай-Тиексперименталните си изпълнения. Да беше се постарал повече като се дуеш и перчиш като нещастен пукал-идиот. Не си всички -ти си точно конкретен, нещастник- идиот и комплексар- непоръбен,който врещи и се ръга във всеки постинг.Както те е нарекъл тука един от публикуващите-Франкенщайн .Всичко до което се докоснеш е обругано,оплюто,осрано и опикано и олигавено от вечно сълзящия ти навсякъде розов-анус!



Тема Нищо не се разбира!!!нови [re: arabela]  
Автор GattacaNeo (действащ)
Публикувано26.08.08 17:03



Толерантност!!! Липсва Ви толерантност, а тази липса създава условия за спамери. Взимате се на сериозно, налагате естетически норми, а така създавате "пънк" отношение, контра, обратно на вашите разбирания. Разгледах няколко "канонади" :
(щях да пейсна цитати, но нещо не се получава) както и да е, случва се следното :
някой си представя стихчето,
друг го харесва и го хвали,
трети се хваща за думичка и иронизира (вероятно не му е допаднало този подход, стих, прост е, не е схванал гениалността на автора и т.н)
веднага се появява "норма", който започва да атакува този дето се е пошегувал... шегаджията спамира темата и кой губи? автора. Темата му е охрачена заради "защитника". Разгледайте простаците, те се реализират там където някой се изживява или друг защитатва "изживелицата му".
Така, че внимавайте да не правите условия за тоалетна с предизвикването на "шегаджиите". Всеки може да си пише каквото мисли, а който се страхува от критика - да не пуска нищо тук, няма да обеднее света от липсата му...



Тема Re: Спиш ли?!!!нови [re: Ninana]  
Авторapaбeлaмнoro зarpyбeлa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.08 17:26



Ninan-че,мила,наистина ме задължаваш да ти отговоря на милия-препоръчителен тон.Аз не страдам от липса на самочувствие нито от реализация,нямам нужда нито от фен клуб, нито от внимание на всяка цена...знам добре коя съм и къде отивам за разлика от много хора тук/без да имам намерение да ги обиждам/.Занимавам се с много неща и изкуството не ми е хоби или развлечение.Знам добре цената си,а оценките си съм ги получила точно от когото трябва и където трябва,когато е било времето и мястото.Благодаря за комплиментите ти,редно е да ти благодаря,защото не си длъжна да пишеш нищо, пък и било то добро...нали така?Освен,че си си направила труда да излъчиш малко положителна енергия,което днес е все по-рядко срещано,преди това си изгубила от времето си да четеш.Така че това е уместно!И кой е казал,че посещавам само този "поетичен" ареал...Ходя където си ща!Публикувам и тука,щото в момента ми е скимнало така,нямам конкретна причина.Това е едно безмислено,напразно и нелогично присъствие от моя страна.Но на моя милост това и харесва за момента и мига.Приеми го като ексцентрично, спонтанно проявление!Ей,така!Освен това тук има много добре пишещи,личности,които радват сетивата ми/изключвам Нео-неолитния/
Е,има не до там добре пишещи и напълно случайни.Но се изумявам от случайни Ник-публикации под стихотворение или текст на някой,които започват престрелка и псуват и попържат без връзка с мястото и предмета на разговор.Кви са тия хора,кво е тва нещо,ква е тая агресия,ярост,мръсотия,от къде я събраха,от къде натрупаха толкоз мозъчна шлака ,а личи че са млади хора мей би 85-89г,77-74...кога се увредиха така непосилно,кога станаха така
непримирими и безпардонни,откъде тоз цинизъм!Направо да се чудиш що за времена, що за нрави!?Все едно да влезеш в галерия и да почнеш да пръскаш картините със спрей,или да крещиш и пищиш неистово на концерт или по време на театрален спектакъл!Явно имат нужда от помощ и внимание,горките, но тука ли им е мястото!За каква демокрация говоеше тук един умник?Демокрацията си има правила и закони.Тука си е безпорядък,разграден двор и всеки си прави каквото реши, а някои са просто неадекватни.Като не харесваш нещо и някого не чети.Никой, никого насила не принуждава!Говоря за елементарна култура на поведение!Тука се псува повече от колкото на сръбската граница!



Тема Re: Спиш ли?!!!нови [re: apaбeлaмнoro зarpyбe]  
Авторapaбeлчo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 07:48



йебем ти пичу материнску





Тема Re: Спиш ли?!!!нови [re: apaбeлчo]  
Авторapaбeлa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 10:16



Хуха ми на пуя!





Тема Re:нови [re: apaбeлaмнoro зarpyбe]  
Автор Ninana (песенна)
Публикувано27.08.08 18:32



На мен също ми се е случвало да си изпусна не веднъж нервите в нета. Само че човека не се е и опитвал да ми помага, даже напротив - целенасочено, умишлено и нарочно ми е правил мръсно.

Само не ми казвай, че защото си колоритен човек. Прекалено изтъркано обяснение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.