Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 02.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема По заповед на Lora_c *DELETED*  
Автор Ивaнyшka (х'адаш)
Публикувано25.02.04 11:41



Мнението е изтрито от bukvite

Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: Ивaнyшka]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 12:05



относно рекламата

В България знам, че няма особено значение, т.е има, но не е чак толкова като тук.
Тъкмо щях да ти предложа да ти направя една рекламна кампания в дир, дори и само като използвам името си, ти ме изпревари

това на канадски се казва Celebrity Endorsement т.е когато някоя знаменитост каже, че нещо и харесва и всички хукват да го купуват, защото са сигурни , че е хубаво

В България има една тъпа мисъл, че каквото се рекламира значи е скапано, но това не е така

на запад всичко е реклама, защото рекламата е пари, всеки си държи на името, защото името е пари, всеки си държи на клиентите, защото клиентите са пари

даже един умен американец, прави луди пари от постване на реклами по стените на мъжките тоалетни, така и така блеете по стената, когато си вършите едната нужда и що да не гледате реклама, в такъв един личен момент се запомняла

та няма смисъл да пишеш с неизвесни никчета по тихи клубчета, ако целта ти е дори толкова идеалистична " да се чете повече съвременна българска поезия" влизаш с гръм и трясък в клуба, нахално и самоуверено и им натикваш под носовете това, което искаш
женската част от клуба ще го оцени

това хич не ми приличат на стихотворения "които се харесват"

начи гледай сега, поставяме си таргет маркет-дамската аудитория

и се питаме основните въпроси в рекламата:

Какво искам да продам?
На кого го продавам?
Как да удоволетворя изискванията му? ( на англ. звучи малко по сексуално)

и така ще продаваме стихове на жени, няма да слагаме възрастова граница, жените са си жени

какво искат жените?

Напиши да прочета!

closer than appear


Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: Lora_C]  
Автор Ивaнyшka (х'адаш)
Публикувано25.02.04 12:14



"Добре дошла в маймунарника" - чела си го предполагам
Сега следното питане - чия реклама - моя или на сайта?
Моя вече аз не искам. Хората ме "рекламираха достатъчно".
Даже и в Буквите съм си скрил произведенията - да не се четат.
Реклама на сайта е нещо различно - преди година така промоцирах сайта - пишех на различни места из клубовете, хората харесвайки мен, влизаха и в сайта.
За открадването на женската половина - ами тя си е почти цялата вече в сайта.
А за продажба - малко е различна логиката - сайта в момента се задъхва от по 100 нови неща на ден, и докато не измисля методика с която можем да отсеем сеното от плявата, не държа да станат повече.

Готвим нова версия на сайта за 3-годишнината му на 24 май. Тогава ще има и друго

Сега нещо специално за теб, защото учтиво молиш.
А моята молба е да си пренесем обсъжданията в сайта - той си има доста добър форум.

Редактирано от Ивaнyшka на 25.02.04 12:59.



Тема syzhaljaam, che se namesvam, no...нови [re: Ивaнyшka]  
Авторpetunia nervosa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 12:27



...Ivanushka draznish,
pone malko samokritika mozheshe da te spasi, no ti maj neshto ne razbirash.
ako tfa, koeto si pusnal tuka, smjatash za vurha v poezijata, moga da ti kazha, che seriozno se zabluzhdavash, shtot ne kazvash nishto novo;
si edin banalen chichko, kojto se smjata za neshto izvunredno nadareno v oblastta na Onaja s Arfata
sorry, che sum tolkoz direkten, no sym i s mahmurluk osven s draznenieto
...za njakoi ne dotam pozhiveli si glutnici ot puetesi verojatno e chudo na chudesata tfa, koeto ne pishesh, ma si e banalno, prozrachni dumichki,
ma vupreki tfa TFORI!!! vizhdam, che se kefish



Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: Ивaнyшka]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 12:36



докато сайта е свързван с твоето име, твоята лична реклама е важна

гледай сега какви пари правят в братска Канада рекламните агенции, от учебника ти ги преписвам

за 2003
Cossette Communication Group- $109.900 000
MacLaren McCann canada-$ 91 500 000
Young & Rubicam Group- $ 77 800 000

ако смяташ, че поезията няма нужда от реклама и това което е в момента те удоволетворява, да не ти губя времето да ти пиша, исках просто да бъда полезна
тук обикновено като казвам нещо го приемат че се фукам или си демонстрирам огромното самочувствие
моя принцип е -Знам нещо, казвам ти го, ако можеш използвай го да спечелиш

защото бездуховността е страшно нещо и хора като теб трбва да не я допускат
защото популяризирането на литературата, поезията и изобщо българското изкуство е достойна кауза

а жените са най търсените, защото те винаги решават, те са масовия потребител и ако ги спечелиш тях за публика ( а това мога да ти кажа как да стане) печелиш и ти и изкуството

само в клуб "Любов" си мислят, че "Жената трябвало да решава", мога да ти го напиша и с големи букви, но ти и така ще го разбереш

Жената винаги решава, независимо дали си и дал право или не, т.е ако и наложиш нещо, тя докато я прегръщаш, ще те целуне, ще те погали и ще се изплъзне от ръцете ти и пак ще си направи каквото си е решила

трябва да знаеш какво харесват жените

closer than appear


Тема Re: syzhaljaam, che se namesvam, no...нови [re: petunia nervosa]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 12:40



остави по силните и 15 капки валериян в една чаша, вършат работа

closer than appear


Тема айде стига бе!нови [re: Lora_C]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 12:41



"това на канадски се казва Celebrity Endorsement т.е когато някоя знаменитост каже, че нещо и харесва и всички хукват да го купуват, защото са сигурни , че е хубаво"?????????
някои хора май наистина много са се вживели...в собствената си значимост,доколкото в нета тя е означава нещо
това е интернет и тук камъкът никога не тежи на мястото си,само свободно пада,и пада...до безкрай във вакуума на виртуалнта нереалност

намали малко рибата,да не ти приседне



Тема помисли върху негонови [re: Ивaнyшka]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 12:47



много евтина реклама,мнооого
сопри се малко,и пак си прочети творбите-за какво всъщност биеш тупана? поезията ти е посредствена,не казвам лоша,има и добри момента,но не мисля,че е нещо толкова особено,че да вдигаш такъв шум около нея!
това,което ти липсва е известна доза ...самокритичност! много ценно качество,присъщо на малцина....

има къде къде по-стойностни и хубави неща от твоите-и тук и в 'буквите',но авторите им не крещят така за себе си...оставят творбите им сами да говорят!!!!



Тема Re: айде стига бе!нови [re: k]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 12:47



а ти си увеличи копчето за хумор на макс, когато ме четеш

Ясно?

closer than appear


Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: Ивaнyшka]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 12:53



а ето и тук появилите се никове ми припомниха нещо

в изкуството няма ка да харесаш на всички, винаги има ей такива дето ще се изцепят "Я, ве туй твойто изкуство ли е, що не се скриеш некъде"

и сега какво да правим

да правим изкуство, "което се харесва на масовия потребител"

да правим изкуство, което е за "отбрана част" от потребителите

или

да се смотаем под масата и да плачем

closer than appear

Редактирано от Lora_C на 25.02.04 12:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.