Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: мнeниe]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 14:46



би ли била така добра да ми постнеш тук стихотворение на съвременен поет, което лично ти харесваш и смяташ за изкуство

closer than appear


Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: Lora_C]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано25.02.04 15:07



Недей. Има много такива. Съвременни поети не са само тези от последните две години, замисли се малко. Всеки един от четящите/пищещи тук може да ти постне по едно такова и няма да се повторим.
Боже, колко стар е този спор. Да ме пита човек що ли се обаждам. Айде, яхвам метлата и се измитам...

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: По заповед на Lora_cнови [re: nousha]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано25.02.04 15:15



добре де, постни това, което на теб ти харесва, не съм казала да е от последните 2 години

никога не съм твърдяла, че разбирам от поезия, харесвам това, което ми харесва
искам да прочета какво харесвате вие

closer than appear


Тема Re: п.п.нови [re: мнeниe]  
Авторanon (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 16:10



нaпълно в твоя дух и стил сегa ще те попитaм зaщо не ти стискa дa си кaжеш мнението регнaт ?
от прочетеното изводa е, че нaпaдките ти сa личностни
aмaн от синьо–зелени човечетa



Тема аман от немислещи хора!нови [re: anon]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 17:23



груба грешка!
по какво реши,че нападките ми са личностни...? ако бяха такива,щеше да има вложена емоция,и тя щеше да е негатвина,а както виждаш (или явно не виждаш) аз запазвам халднокръвие:)
защо не ме четеш,или не ме разбираш,или се затрудяваш?
толкова ли трудноразбираемо се изразявам?не и за интелгиентните хора ..тя и Лора дето споря с нея ме разбра...а ми прави ми впечатление,щото хората,когато спорят не могат да видят безпристрастно гледната точка на "противника"...взимат отбранителна позиция и спират да мислят...

в прав текст,понеже види се контекста те затруднява-
нямам нищо проив Иванушка,само изразявам МНЕНИЕ!и щях да напиша същото,който и да беше на негово място,ако беше написал тези неща...
са стопли ли поне малко...?

ама що ли се хаба да ти обяснявам...



Тема окнови [re: Lora_C]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 17:28



няма проблем,само да потърся,макар че nousha e права-многоборйни са...не само авторите,но и произведенията им,и ще ми е трудно да избера най-доброто...но все пак ще ти постна нещо-по мой вкус



Тема Да се позаям:нови [re: мнeниe]  
АвторK. фoн K. (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 18:03



Цитирам: "само изкзвам мнение,и то е обективно!"

И що пък да е обективно?


П.П. Изобщо не ме брига кой е по-велик поет.



Тема Re: Да се позаям:нови [re: K. фoн K.]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 18:21



обективно е,щот е безпристрастно-на страничен наблюдател,и на ценител и естет!
ама не разбирам-трябва ли да харесвам всичко,което ми се набутва тука,да се радвам и да пляскам с уши на всяка посредственост,която крещи за себе си-колко е влика?!
свободна зона е това,нали...и всеки може да изкаже мнение

а ти как можеш да взимаш отношение,щом темата е изтрита,и не знаеш от къде са тръгнали нещата?
и за разлика от теб-целта ми не е да се заяждам
не знам защо от едното мнение правите такава драма?
я виж колко хубави стихове има на първа страница,що се спря точно тук?




Тема Много...нови [re: Lora_C]  
Автор Koтapakът нa Шpьoдинrep (Bloody Furious)
Публикувано26.02.04 00:17



вярно...

There are three determined states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.


Тема Re: Много...нови [re: Koтapakът нa Шpьoдин]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано26.02.04 10:49



абе вярно е , ама не точно за поезията, защото има разлика дали продаваш тоалетни чинии или китайски порцелан

ти ще ми напишеш ли тук едно стихотворение, което много ти е харесало през последните няколко години

и се радвам , че не се сърдиш, за това което ти бях писала, беше си закачка, макар и доста остро написана, но знам си аз, че си готин и ще го приемеш точно така, май с друг не съм си позволявала такива волности в изказването на мнения

ама идеите ми бяха добри, признай си

closer than appear



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.