Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 06.07.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тендъре! Томе!нови  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 17:39



Мъко моя! Недей така, бе човек! Остави малко време да дишаме, малко пространство - да се завъртим.
Хубаво пишеш - не мога да отрека, ама дай да намалим темпото, бе! И кво - ти ше пишеш през нощта, за да може ние през деня да се чудиме какво да правим и безпомощно да отваряме гълбините на широката ти душевност
Ма не ме разбирай погрешно! Готино пишеш(вече се повтарям), обаче така, както ги пускаш скорострелно - почват да се преливат едно в друго и се губи цялостното усещане. Затва, де... Иначе нямаш грешка



Тема Re: Тендъре! Томе!нови [re: тakoвaтa]  
Автор tender_tom (уверен)
Публикувано22.12.03 09:42



Аз, таковата...първо бих се регистрирал, иначе някак си анонимно излиза...После бих опитал с лична бележка, защото може би не всички в този форум споделят мнението ти...
Бих искал да питам модератора - има ли проблем да си постна тук и останалите 250 произведения?
Защото ако ги поствам по едно на ден, таковата...ще ми отнеме година, а това не е в полза на негово величество Читателя. А иначе пък - има недоволни - таковата например...от какво ли? Нали все пак тук е форум за поезия?!
Нали текстове, които са без стойност и не се радват на читателски интерес (дали е едно и също...?), си отпадат надолу естествено?
Гледам - Роджер Додж и неговия "Секс" все отгоре си стоят...

Добре, де, таковата, щом на теб ти спира дъхът от 7 мои стиха накуп...оставям ти въздух до след празниците :)
Наслади му се, пък после пак...Ще пускам максимум по три, за да не чувстваш поетичен дискомфорт заради мен.
Човещината преди всичко.

Благодаря ти и за вметнатите добри думи
И весели празници.

Томи Тодоров
-------
Целта е нищо. Пътят е всичко.

Редактирано от tender_tom на 22.12.03 09:45.



Тема Re:нови [re: tender_tom]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано22.12.03 12:55



здравей,
ще отговоря на някои от поставените от тебе въпроси, както и на някои, които не си поставил, но се подразбират, някакси : )
първо - клубът е място, където може да пише всеки - дали с регистриран прякор, или с нерегистриран - това няма значение.
регистрацията не е най-важното нещо на света, мисля. по-важно е хората да се чувстват добре, нали така?
друго - разбира се, че можеш да си публикуваш стиховете. но ако ги публикуваш всичките наведнъж - не ти ли се струва, че не биха получили достатъчно внимание? някакси ще се претрупат и претупат, си мисля.
ако пък по някаква причина ти се иска всичките ти предишни неща да бъдат накуп тук - ако имаш някакви съображения за това - моля те, изпрати ми, както ти сам каза, лична бележка, да обсъдим как да стане това.
сега, надали е необходимо да казвам отново, че този клуб е ваш клуб. той не е мой, той е какъвто си го направят хората, които пишат тук.
така че надали е най-сполучливото нещо на света това да си мислиш, че аз ще казвам кой и по колко стихове да публикува тук. но дали, както ти се изразяваш, "негово величество читателят" няма да получи нещо... като кифлотреска? или нещо като преяждане с баница и баклава, а? : )
ти сам прецени!
още едно нещо, докато не съм забравила - обсъждането на текстовете на публикуващите тук, моля, нека става в самите теми. така ми се струва редно и добре. визирам вметката ти за темата на р.доч, каквото и да си искал да кажеш с това, което си казал.

весели празници и на тебе, тендъре том : )



Тема Re:нови [re: a з]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано22.12.03 13:09



сaмо мaлкa вметкa– мисля че повечето от пишещите тук пускaт новите си нещa, зa всичко писaно отпреди, който имa личен сaйт си е сложил линк, виждaм че и Тендър го е нaпрaвил, при интерес от стрaнa нa читaтеля към дaден aвтор може дa посети стрaничкaтa му и дa чете колкото му е нa сърце. Тaкa мисля.

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо


Тема Re: Тендъре! Томе!нови [re: тakoвaтa]  
Автор JO* (минаващ)
Публикувано22.12.03 14:32



Ето и моето скромно мнение .

Харесвам стиховете на Тендър Том и това ,че пише в клуба ме радва,
не ми пречи това ,че излива стиховете си ,и по този начин ни издухва от пространството, когато искаш да прочетиеш нещо от конкретен автор има 21 страници.

Весели празници и от мен.
На тендър Том пожелавам още много прояви тук в клуба.

Живей Обичащ!


Тема Re: Дрaгa JO*нови [re: JO*]  
Авторrлyxapчe (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 15:36



Почувствaх се кaто издухaно глухaрче . Хубaво е, че Тендър Том се проявявa тукa в клубa, но a з е прaв, че ще се получи пренaсищвaне. Помисли си кaкво ли ще стaне aко и някой друг творец реши дa нaхрaни духовно Негово Величество Читaтеля. Зa пример ще ти дaм Хитрия, който сигурно е стигнaл вече хилядния си стих. Но е рaзумен човек, дaвa нa чaс по лъжичкa нa Читaтеля дa го рaзяждa един вид, което по мое скромно мнение е по–добрия вaриaнт.

А ти понеже си много слaдкa ето ти линк

без дa е нужно дa търсиш из всичките 21 стрaници



Тема Re: [re: a з]  
Автор tender_tom (уверен)
Публикувано22.12.03 16:08



Ок, а з, благодаря за разясненията.
Няма проблеми, хубаво е всеки да си казва каквото мисли и така да се стига до консенсус.
Не съм си и помислял да си публикувам наведнъж всичките стихове тук, имам известен опит във подобни форуми.
Но определено мисля, че много от "старите" ми произведения трябва да бъдат тук и ще бъдат лека-полека, бърза работа нямам.

Естествено, ще се съобразя с усещането за притеснителност, което се изпитва, когато на първа страница се види един ник повече от три пъти.
Затова ще пускам само по два стиха едновременно, а Чеширската котка е права - останалите ги има и в сайта ми. Благодаря й за скритата му реклама.

И, уважаема а з, хубаво е покрай вметката ми за Р.Д., която визираш, и в която съм казал точно каквото си разбрала, да визираш и постинга на Таковата, постнат също извън тема, свързана с мои стихове.

Таковата да не се обижда, нито да се притеснява, че съм се засегнал - аз съм широко скроен и не си хабя силите за подобни спорове, гледам да се съобразявам с изискванията, особено ако са доброжелателни, каквито, вярвам, са в случая.
Ще се опитам да бъда по-незабележим. Какво да правя, все пак съм 100 кг мъж...

Празничното настроение и доброто здраве да са ваши спътници през цялата Нова Година.



Томи Тодоров
-------
Целта е нищо. Пътят е всичко.



Тема Re: сигурна съм, че "таковата" ще прочете малкотонови [re: tender_tom]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано22.12.03 16:53



постинги в тази тема.
и все пак има известна разлика, поне според мене. "таковата" е писал/а обръщение към тебе, несвързано конкретно с някоя твоя тема.
вметката, която направих, моля, не приемай лично. имах предвид, че ако имаш някакво мнение за конкретна тема ти, или който и да било друг, би могъл да го сподели там, в нея. ако желае.
мисля, че надали ще имаме необходимост от повече уточнения, нали така : )



Тема Re: Таковата прочетенови [re: тakoвaтa]  
Автор тakoвaтa (непознат)
Публикувано22.12.03 20:47



и отсече.
Скивай са Томе. Не казвам да спреш да пишеш - само малко да успокоиш темпото. Не чувствам поетичен дискомфорт(така ли беше?), ами просто не мога да се насладя както подобава на стиховете ти - а те са си готини(много ме изкефи онова дето искаш да пишеш за толкова много и толкова малки неща )
И изобщо не ща да споря за нищо, просто си казвам мнението



Тема Re: Таковата прочете [re: тakoвaтa]  
Автор tender_tom (уверен)
Публикувано23.12.03 11:42



За да спра да пиша...хм, трябва да ме ликвидират физически :)

Аз също не споря и само си казах мнението.
Всичко е ок вече, разбрахме се, успокойте топката.
Таковата, от един отбор сме, мисля аз.

А а з какво мисли?

Томи Тодоров
-------
Целта е нищо. Пътят е всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.