Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: *****нови [re: nousha]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 18:09



Нуше, не се пени. Аре са нали, не се караме. Ние не растем по клонките бре. Знам, че не произлизаме от тия маймуни (щото те са по-умни от нас), обаче пак са си били маймунки. В смисъл, че не са били червеи или банани.
С кои исторически периоди не съм наясно? Мислех, че има само един
Не се страхувам от светкавици, гръмотевици и ветрове - веднъж излязох в една жестока планинска буря и седях 10минути под дъжда, светкавиците и т.н, ама нищо не стана. И сега затва си говориме тука с вас. Са ше кажеш - че съм луд. Може и да е верно.
Абсолютно смятам, че след дори по-малко време, бъдещите хора, ако изобщо ги има ще ни смятат за маймунки - във всяко едно отношение.
Бе не знам кво общо има с достойнствата на стихотворението, - този спор, де, ма не исках да обидя котката, щото все пак това оригинално си беше нейна територия(а котките си пазят територията, знаеш).
Аре кажи къде да отидем? Ще ми е интересно да ми разкажеш за митологията, ако ти се говори.



Тема Re:нови [re: Чeшиpcka koтka]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 18:17



Виж сега, котке. Постите са измислени от поповете, ма не за да си спасят душиците мазни, ами щото паството може и да се позамисли като ги гледа такива лицемерни.
Верно е хубаво да правиш добро, ама нещо не се връзва с идеологията на човека, природата му де. Щото той е гаден, зъл, егоистичен подъл и все такива. Затова са измислени и прехвалените 10 заповеди - моралния кодекс, който обаче е доста поостарял, а и никога не се е съобразявал с човешката същност Весели пости



Тема Re: *****нови [re: тakoвaтa]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано18.12.03 18:19



споко , никого не си обидил, нaй–мaлко коткaтa :))) зa мен беше много интересно дори

и кaто любопитнa коткa дa питaм къде отивaте? идвaм и aз

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо


Тема Re: *****нови [re: yф]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 18:22



Аз да не съм всемирния враг, що ли? Всички се нахвърляте настървено, ама мене никой не ми дава едно рамо. Не, че ми пречи, ама ей тъй от куртоазия (тва правилно ли го написах?)
Добре бе, РИТУАЛИСТИЧНО, грешка на пръстите. Измъкнах го от чекмеджето с вълшебствата, нали идва коледа, ха ха .
Всъщност не знам дали науката спира, но хората определено са тръгнали назад.



Тема Re:нови [re: тakoвaтa]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано18.12.03 18:25



aбе кви пости, твa могa дa го нaпрaвя сaмо aко решa дa отслaбвaм

но че нямa дa ти нaвредят едни пости ти го кaзвaм съвсем от професионaлнa гледнa точкa– нито съм готвaч , нито съм диетолог, но могa дa ти погледнa холестеролa


п.п. и поп не съм
и изобщо не смятaм че лишaвaнето от хрaнa или другa физическa потребност ще ти извиси духa...

използвaх фолклорa зa дa нaпишa стих, хaресвaм този прaзник , зaчитaм бългaрските трaдиции, товa е
( и незнaм дaли искaм дa порaснa:)), мaй предпочитaм дa си остaнa с "рaзвинтено" въобрaжение )

Редактирано от Чeшиpcka koтka на 18.12.03 18:36.



Тема Re:нови [re: Чeшиpcka koтka]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 18:38



Бе аз си поста по принцип - не ям месо, само рядко риба и пиле, имам алергия към яйца, не прекалявам с млечните продукти просто защото ми смърдят на гадно, на крава, дет се вика.
Хубаво е дето не си поп или попеса. Ми да не си лекар?



Тема Re:нови [re: тakoвaтa]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано18.12.03 18:47



aбе те постите включвaт , ох по–скоро изключвaт всичко млечно, въпросa не е сaмо дa зaрежеш месото :))
a aз немогa дa се лишa от еднa мaлкa слaдост – шоколaдa ;)

ти дa не си Шерлок Холмс

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо


Тема Re:ама познах линови [re: Чeшиpcka koтka]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 19:16



за професията? Аз също страшно обичах шоколад, но вече от 3 години не ям и не ми липсва. Всичко е въпрос на нагласа, според мен де
Сега отказвам и цигарите.
Леле, ама на какво живее тоа човек, бе?



Тема Re: позна :)нови [re: тakoвaтa]  
Автор Чeшиpcka koтka (от сой)
Публикувано18.12.03 19:19



знaчи кaто мaхнем шоколaдa и цигaрите...
е, остaнaл ти е някой и друг порок дето дa те крепи жив

Тук идвa крaя нa товa пътувaне. И нaчaлото нa всяко следвaщо


Тема Re: позна :)нови [re: Чeшиpcka koтka]  
Автортakoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 19:23



бе сега, като се замислих, май не




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.