Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Mnogo ste tupi si4kite da znaeteнови  
Авторsavena (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 22:51



prosto mi se draifa ot si4ki vas
tolkova ste poznati



Тема нещо като:нови [re: savena]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 09:50



Не мога повече така

А-а-а
Не мога повече така,
казала една Трева ще раста
... и оп-оп, опа-а.

А-а-а
Не мога повече така,
казала една Коза на младата трева
... и хруп-хруп, опа-а.

А-а-а
Не мога повече така,
казал Вълк на младата коза
... и хрус-хрус, опа-а.

А-а-а
Не мога повече така,
не съм Трева,
не съм и Вълк,
нито пък Коза,
но не мога повече така
... опа-а...





Тема 4ui saнови [re: Alexander]  
Авторsavena (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 11:21



dobre az ne moga da razbera ne e li o4evidno kogato nqkoi ne moje da pi6e...ili prosto pi6e megaBANALNO...?
primerno nqkoi momi4eta tuka v poeziq pi6at seki den ...prosto sqdat i "4aai da drasna edno stihotvorenie"...tva ne e leksikon tuka da se populva...
4atkash li??
lipsata na sqkva originalnost i talant ne me drazni OSVEN AKO NE MI BODE O4ITE
SEKI PUT V TOA DIR>..
ma moje bi prosto ne traa vlizam nali:) moi si problem



Тема Re: Mnogo ste tupi si4kite da znaeteнови [re: savena]  
Автор mihail (старо куче)
Публикувано08.09.03 12:26



една руска рулетка нема ти дойде зле:)

Destroy the myths you have to, if wise to be you want


Тема Re: 4ui saнови [re: savena]  
Автор osi4kata (нежна)
Публикувано08.09.03 13:03



Пиши на български, ако обичаш!

Дойдох,видях,победих!


Тема Re: Mnogo ste tupi si4kite da znaeteнови [re: savena]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 13:12



4estno kazano moze id a si prawa, no interesno naistina zasto wliza6 tuk, ako naistina si mnogo neudowletworena?
az ocenjawam nestata ti, makar i opredeleno da ne sa litereatura moj tip. ima wse pak i drugi mesta, kydeto mogat da se 4etat utwyrdeni awtori. no moze da ima istina w towa da ne e korektno da zanimawash drugite s publikuwane na nezreli i neka4estweni obsto wzeto tworbi.



Тема Re: 4ui saнови [re: savena]  
АвторAlexander (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 13:22



Аз си мисля, че няма голямо значение кой, как и какво пише - нали за това сме в свободна държава и в още по-свободните клубове на дир-а - нека всеки пише пък който иска да чете - всеки има силни и слаби моменти - де да знам... аз лично не се дразня ако нещо не ми хареса - просто дори не го чета до края - в крайна сметка то е въпрос на вкус пък аз не се смятам за такъв страхотен капацитет или нещо си там та да давам меродавни оценки... Но всеки за себе си... Но мога да те посъветвам да не се дразниш и ядосваш, че хабенето на нерви съкращава живота - недей, дишай спокойно и толкоз...



Тема ! :)нови [re: savena]  
Автор Ceнkин (стар дявол)
Публикувано08.09.03 13:57



Савена,

Подразнил те е явно сладникаво-мелодраматичния дух на някои стихове тук - хубаво - и мен често ме дразни; + прекомерна употреба на емотикончета, дъъълги вариативни продължения на нещо, което на мен ми изглежда завършено, както и некомпетентни и несъществени коментари-реверанси.

Обаче - не е лошо да се позамислиш над собствените си стилистични избори:
колко и какво в стиховете ти е маниерност?

Тая твоя нервност и афиширан секс; наркотични алюзии - "голи обеди" и други такива. Бързо се изживява (надявам се) тоя етап - човек се резервира и тръгва да търси в други посоки. Иначе - брой се изгоряла като талант.

Друго:

Киберпънк - в литературата - НФ жанр - говори ли ти нещо? Уилям Гибсън. "Невромантик", "Нулев брояч", "Mona Lisa overdrive" (смешно стои написано на български). Преди време имаше приличен филм по негов разказ - "Джони Мнемоник" - с Кеану Рийвс. Виртуални реалности от "предматрична" епоха :). Насилие, наркотици и високи технологии. Запомнящи се силни характери. Така като гледам, ако не си го чела, може да ти хареса. Току-виж, оказало се, че витаеш в бъдещето.
:))

И - не е хубаво човек да се възприема твърде насериозно. Аз не се възприемам твърде насериозно. Щях ли иначе да публикувам тук...

По-спокойно - като Карлсон. Който живее на покрива. И има перка на(д) задника. И яде бомбони.



Тема Re: ! :)нови [re: Ceнkин]  
Автор ()
Публикувано08.09.03 16:41



"Брой се за изгоряла като талант"?
Това го казва мистър Господ или мистър Сенкин всичкознаещ и виждащ надалеч?

Acropolis adieu


Тема Re: 4ui saнови [re: osi4kata]  
Авторми (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 18:25



не оБича..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.