Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Каквo ще кажеш да се срещнем?нови  
АвторCCC (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 15:21



Какво ще кажеш да се срещнем?
...........
Ти ще носиш червена роза в ръка, а аз - книга с глупаво заглавие от поредицата "любовни романи".
Ти ще си се парфюмирал с парфюма, дето ти го подариха преди две години приятелите и го позлваш само в изключителни случаи като този, и ще се молиш да не съм от онези жени, които харесват едри, мускулести мъже.
Не съм от тези жени.
Аз ще съм се обличала три часа преди срещата, объркана в усилието си да разбера кое ще харесаш повече - късата ми рокля на цветя или модерната пола дето последна си я купих. И ще се моля да не видиш в мен само симпатичната външност, макар че упорито се стремя да ти покажа преди всичко нея.
Ще се срещнем някъде в парка - където има предостатъчно хора, за да може едно 20 - и няколко годишно момиче да се чувства сигурно с непознат, и (само ако ми харесаш) да има къде да се скрием из храстите, за да си говорим кой какво обича и дали може да готви.
Преди да се срещнем аз ще седя на пейката и ще се правя, че чета книгата, дето я нося (на корицата Джордж ще прегръща пламенно Джейн, а роклята й ще е смъкната безсрамно надолу), но мислите ми ще се лутат около факта, че все пак роклята на цветя не е най-подходящия избор, който направих.
После, решила че все пак съм над тези неща, ще погледна нагоре по алеята и надолу по алеята (без значение кое е "нагоре" и кое "надолу", тъй като ще съм погледнала в двете възможни посоки) и ще те видя.
Ти ще носиш кафяв панталон с ръб, който лично ще си изгладил малко преди да тръгнеш за срещата, и риза - неподходящо карирана за него и не подхождаща на червения цвят на розата. Ще ми изглеждаш познат и абсолютно непокриващ представите ми за това, което ще срещна в два часа на обяд в градския парк.
Ще се усмихна любезно и ще си помисля, че не съм от онези жени, които харесват мускулести мъже, но ще съжалявам, че не си точно такъв тип, за да не ми е толкова криво, когато ти кажа, че нищо няма да се получи.
Ти също ще се усмихнеш - срамежлива усмивка, но хубава - от едната страна на лицето до другата.
Ще реша, че си симпатичен и че поне можем да бъдем приятели.
После ще седнеш до мен - на облегалката на пейката (защото иначе е мръсно) и ще започнеш да въртиш в ръце розата, която трябваше да ми подариш. Ще се усмихнеш още веднъж и ще попиташ дали може все пак да си сложиш очилата, защото си се опасявал, че иначе няма да те позная, а пък те са ти нужни.
Аз ще кимна с глава и ще те огледам с усмивка, но критично и с надежда да те харесам повече.
Ще започнем да си говорим - първо бавно и срамежливо, после един през друг. Ще се смеем и ще се оглеждаме, после пак ще се смеем и ще гледаме нас, после пак ще се смеем...
Може би ще се поразходим из парка - не между храстите (причината е описана малко по-горе), но достатъчно на закрито, за да можем аз да усещам парфюма ти (който никак не е лош), а ти да гледаш профила ми и да си мислиш колко съм хубава.
... И така ще измине един час, след което аз ще ти кажа, че имам много важна среща, която не съм могла да отложа, а ти ще побутнеш очилата си с пръст (някъде по-към носа си) и ще се усмихнеш приятелски.
Няма да питаш ще се видим ли пак - няма да имаш куража да го направиш.
Само ще се надяваш аз сама да се сетя.
През това време, докато ти си проверяваш пощенската кутия по 20 пъти на 10 минути, чакаш телефона да звънне или нещо подобно, аз ще си мисля колко хубав човек съм срещнала и как трябва да ти се обадя някой път (освен ако ти не го направиш пръв), но няма да ти се обадя.
Ще чакаш и ще разказваш на кучето си (или на някой приятел) за мен със смесени чувства - първо с възторг, после с ненавист.
След седмица аз ще съм те забравила, само от време на време ще си спомням със угризение; а ти ще си с разбито сърце и разбити нерви, изживял за пореден път "идеалната среща" и "идеалното ти държане по време на срещата"...
Но живота ще продължи.
.......
Та, какво ще кажеш някой ден да се срещнем?



Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: CCC]  
Авторthe vill (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 16:52



Хайде да е някой друг път...Счупих си очилата...




Тема Да ми падне самонови [re: CCC]  
Автор БATKO (Ювиги)
Публикувано21.01.03 17:14



Тя беше нежна прелестна Чочарка
красиво сексапилно мило гаже
един ден тя покани ме във парка
не-знам-какво-си-там да ми покаже

На пейка в храстите ме тя изтика
тя седна, бавно сложи крак връз крак
без малко да си глътна аз езика
отдолу беше гола по котак

Аз гледах във небето срамежливо
към мене тя протегна си ръката
сърцето ми се разтуптя свенливо
щом тя докопа ме между краката

Тя нежно за ръчичката ме хвана
И в пазвата си прелестна я пъхна
телескопът мощен в мене стана
от смущение щях да издъхна

Хукнах бързо, оттогава тичам
ама падна тичане голямо
ако знае колко я обичам
ще я скъсам, да ми падне само



Тема Да не избягаш?нови [re: CCC]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано21.01.03 17:34



Ще дойда прашен,
ще дойда страшен!
Препускал дни и нощи,
през приказката,
за "Героя прашен".
На змеьове отнел
по няколко глави,
в торба си нося
лампи Аладинови,
и буркан от вещици сълзи.
Мустаците ми
са с размах на аероплан,
в небето стърже моя ятаган.
Ходейки прекрачвам до три планини,
хапвайки изяждам стадо биволи.
Стъпя ли във изворни води-
смятай че пресъхнали са две реки!
Санчо бях на младини,
на сланинки бях от вси страни,
бодибилдинг откак спортувам,
Крали Марко веч се именувам!

Сабята от скрина ще извадя,
боздуган под номер първи
от етажерката ще хвана
ще сваря си аз юнашко биле
ще обяздя враня коня,
враня коня-Вихрогоня
в пазвата си три пъти ще плюя!
Дни и нощи ще препускам,
ще препускам шеметно в прахта
но до пейката далечна аз със устрем
ще се спра!
На змея седмоглав що люпи семки
аз глави в торба ще прибера!
На една принцеса сладка,малка
в дар ще и ги занеса.


Само да избягаш!



Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: the vill]  
АвторCCC (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 17:39



Не се сърди;-)Всичко беше шегичка.



Тема Re: Да ми падне само [re: БATKO]  
АвторШypeя (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 17:40



Брилянтно!
Аз съм в потрес!!




Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: CCC]  
Автор mihail (пристрастен)
Публикувано21.01.03 19:42



ee tova se uchi v 1vi klas:)))
podhod pri falshivi izvinenia:)
taka i ne kaza krasiva li si:)

Destroy the myths you have to, if wise to be you want


Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: mihail]  
АвторCCC (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 09:51



Това не е важно;-)Важното е как се чувстваш;-)



Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: CCC]  
Автор mihail (пристрастен)
Публикувано22.01.03 11:18



mi imam mahmurluk:(
abe az kat te pitam ti
shto ne otgovariash:)))

Destroy the myths you have to, if wise to be you want


Тема Re: Каквo ще кажеш да се срещнем?нови [re: mihail]  
АвторCCC (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 11:29



Ще се опитам да прозвучи скромно, но в същност няма да прозвучи така;-)
Аз мисля, че не съм, но всички около мен мислят обратното;-)
Отговорих ли ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.