Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ама Брод е голяма ...нови [re: бpoд]  
Автор Aнaл_Фaбeтът (Тарантула)
Публикувано25.07.02 22:39



фурнаджийска лопата. Сега пък, " Стефан критикува Човекът(!не е нужен пълен член) ннл в стихчето си", а преди това критикуваше стихчето ...
Кое ли от двете ще да е по-вярно?

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти! "Песен за Бхагават"


Тема Re: Ама Брод е голяма ...нови [re: Aнaл_Фaбeтът]  
Автор Oблakът (ентусиаст)
Публикувано25.07.02 23:01



Вярното е, че му е завидял за стихосбирката и сега му се подмазва.




Тема Re: Неонел, казах ти,нови [re: Stefan]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.07.02 00:04



Бе ти си за преглед, бе. Знаеш ли, че това което правиш, а именно, да обвиняваш в нещата, които ти вършиш другите, в психотерапията се нарича "проектиране". На кого му изкараха бележки писани до десетина жени и всичките с еднакво съдържание против мен, НеОнел, ЛеоС, картал и кого ли не още? Честно, като прочета тук- там обвиненията хвърлени срещу омразната ти дружинка от "Юнак" и ми става безпределно ясно с какво се занимаваш ти в нета. Можеш да се давиш в злоба колкото си искаш, но аз нямам намерение да си развалям вкуса на приятното общуване с хората със споменаване на неприятната ти личност. Ей ама плужешка порода изкопаемо си, как сутрин се гледаш в огледалото, бе, не ти ли се повръща?

BTW, в "Юнака" има face-control, не се опитвай да влезеш в натоварено време.



Тема И завиждамнови [re: Oблakът]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.07.02 00:17



На кого завижда, на човека или на стихоплетеца?



Тема Re: Неонел, казах ти,нови [re: kakata]  
Автор mania (любопитна)
Публикувано26.07.02 00:41



Балкански синдром...
Защо не идете в някоя кръчма или хоремаг,там по-би подхождало да си водите
разговори за гадене,"плужеци" и потрисане,наистина става много омърсено.
Тук все пак не е арена за демонстрации на озлобление и негативизъм.
И понеже съм принудена да ви чета,защото това е клуб "Поезия" бих казала,че
изтипосахте един грозен сеир,не ни го поднасяйте тук в зоната на естетичното,а колкото до "главните герои"на кавгата намирам известна доза прилика между тях - студената изкуствена светлина на ,излъчвана от Неон(ел) кореспондира с негативната нахъсеност на Стефан.
Истината обаче е,че той е по-добър поет от нея,казвам го като читател,без да познавам нито лично,нито задочно и двамата.
Много ви моля,не ме карайте да се разколебавам в убеждението си,че е прекрасно да си българин!
Благодаря!



Тема Re: Неонел, казах ти,нови [re: mania]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.07.02 00:59



Е и какво очакваш, да си посипя главата с фасове и да се разрева "Ама аз съм шиптърка !!!!". И да си ида от клуба. Бе няма пък.

По въпроса за това кой е добър и кой не ще ти кажа:
Стефан е книжник, а не поет.
Ако говорим за поети, то такива са Бъндьо и новаков, които взимат думи и правят от тях слово. В техните строфи и думата "гъз" има поетично звучене, а в стефановите иначе заредени с емоция морфеми звучат като гъз.



Тема Re: Неонел, казах ти,нови [re: kakata]  
Автор mania (любопитна)
Публикувано26.07.02 01:08



Виж,изкуството е послание не към "специалистите" по него ,а към всички хора,
благодаря ти за лекцийката,но я приемам като израз само и единствено на твоето лично мнение по въпроса.
Ако си критик професионален,толкова по-зле - никой от тях не е създал нещо стойностно,но може да убие нещо подобно...

Това,което уточнявам - сравнението е между двамата,моля те не намесвай други имена,поне в името на коректността,защото ще се очаква споменатите от теб хора да се чувстват задължени да ти благодарят.

Редактирано от mania на 26.07.02 01:14.



Тема Re: За "Непогрешимостта на Папата"нови [re: бpoд]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано26.07.02 01:10



Добре де, видял си човека, поетът ти подарил стихосбирка, и двамата били много точни.
Тогава, мааму стара кое парче от човекопоета дриска из тия клубове?



Тема права си!нови [re: mania]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано26.07.02 01:14



обаче гледай сега какво става...
абсолютен конфуз!
да беше скандал около някой друг - веднага щях да помета.
обаче... нали веднага ще ревнат, че цензурирам, в своя полза?
както и да е, положението наистина прехвърли... всякакви такива уместни граници. така че сега влязох в темата, с идеята да махна цялата тази патърдия, точно по причините, които ти посочи. поемайки рисковете, за които споменах по-горе.
обаче... ха кажи ми сега как да го направя, когато стефан веднага ще си помисли че е, защото не ми е харесало, че си казала, че е по-добър поет, а? ; )

прочее често се е случвало когато някой стих на стефан ми хареса, да го кажа писмено тук, в клуба.
ама сега... ако изтрия всичко тук, че да се проветри, той надали ще се сети за това.

така че... за съжаление ще трябва да оставя "дискусията" както си е.
кавичките около думата са нарочни.
цирк ако бях написала, щеше да си е така дюс, без кавички...

обаче... чудя се, дали да не те застрелям с прашка?
че да видиш ти кой е студен и изкуствен : )))))))
тюх, писна ми, така да се каже.



Тема Re: права си!нови [re: a з]  
Автор Oблakът (ентусиаст)
Публикувано26.07.02 01:32



Вчера се уплаших точно от това - да не изчезне онази красота в началото. Добър паметник си е. Нужен.
И другия път да ме уведомиш предварително, че съм организиран Юнашки. Белким схвана за к'во иде реч, за да не се излагам пред хората.
Карай, нали сама виждаш колко е късно. Необратимо съвсем.
Лека!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.