Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Не,нови [re: a з]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано25.07.02 01:38



не мисля, че разваляш работата.

Но първият ти отговор до мен ми заприлича на: " А вие защо биете негрите в САЩ?"

И все да те питам за нещо, ма нали не остава време... Какъв кеф е да пишеш под други никове? Може и аз да съм ти се израдвал под някое хубаво нещо, а не съм знаел, че си ти....
Някак терсене иде.... да не знаеш кому да стиснеш ръката...



Тема не, бе, просто ти обяснявах, че...нови [re: бpoд]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано25.07.02 02:01



... "подбудите критически" са по-скоро... скръц! на пясък... от гъза на гларуса, (ползвам чужд, но точен, израз) нежели критика на нещо си, написано.
обяснявах ти, щото нали ме питаше "бива ли така".
не, не бива.
ама става.
и като става - тва е ; )


а за "кефа" и прякорите... ми... на, видя ли какво става, когато пиша с този?
като един джон ленън съм станала, маамустара, все некой ме дебне да ме застреля, по стъгди и по мегдани ; )



Тема Добре, разбрах,нови [re: a з]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано25.07.02 02:33



Ма аз нали съм свикнал с по-мекия брус, та затова попитах.

Те, хората, са си казали: Не си слагай пръста там, където скърца... пък аз, не, та не...

И за разяснението за никовете благодаря. Кофти е да те дебнат.
Само че аз бих си стоял с ника си.
Така може и да не ме уцелят...



Тема ами досидейско е, да ти кажа.нови [re: бpoд]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано25.07.02 02:53



какви ти тук бруси, какви чудеса... никакви такива... оръжия разни...
мир и обувки, за цял мелмак... нали знаеш ; )
а, тва с пръста ти ми е известно от години. нали виждаш - обяснявам ти всичко внимателно и подробно, като доста внимавам да не ... враторя рязко ; )


ето, още ще ти обясня:
не че ми дреме кой и дали ме дебнат, и не, че имам нещо против природата, обаче... за да е по-...екологично и за да не ползвам "райд" - предпочитам противонасекомна мрежа...
понякога и аз спя, бе!



Тема Мамин сладък!нови [re: Stefan]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано25.07.02 08:57



Колко само ти се иска да си един жив Св. Георги! И с трагичен израз на лицето юначно да громиш де хидрата какина, де многоглавата ламя неонелина... И да си един такъв уникален, висок, строен, самотно героичен, титаничен в сеченето на пипала, талантлив, с полагаща се само тебе поетична категоричност и неустоимо бликаща дарба право свише дадена, със светъл поглед, вперен с онази горчива и болезнена величавост към небето като на Св. Себастиан.... Само за икона...

Жалко, жалко. Такава красива мечта. И толкова земно прозаична и безразлична към нея действителност... Кофти...



Тема ...нови [re: зy]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано25.07.02 10:08



"... И толкова земно прозрачна(аична) и
без(раз)лична... Кофти..."


Здрасти, Кръстнице,



Тема Re: ...нови [re: бpoд]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано25.07.02 10:11



Туй за мен ли беше или за действителността? Въпрос на поглед, нали знаеш. И за двете.



Тема Абе, не знам защонови [re: зy]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано25.07.02 10:21



се сетих, едно време имаше едно такова предаване по "Радио София", - "Масови песни".

- "А сега, хорът на криминалните затворници от Централния затвор ще изпълни песента: "От Теб се учим, Партио любима!"….






Тема мдам. а пък шефът на...нови [re: бpoд]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано25.07.02 10:31



...крематориума поздравяваше тъща си с песента "искам огън да ти дам".



Тема Re: Абе, не знам защонови [re: бpoд]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано25.07.02 10:32



се сетих и аз за една основна черта на българина, описана в "народопсихологията". Упоритото и безкомпромисно твърдение, че всички мнения, освен нашето лично са плод на калъпа на масовото мислене. А виж, нашето е... ехеееее... За съжаление, такова мнение, поддържано от 8 000 000 вече е малко... как да кажа... поохлузено.

Разбирам мъжката солидарност, но тук изобщо не става въпрос за солидарности, а за принцип. Поне според мен. А всъщност за теб може солидарността да е по-първостепенна, знам ли?

Чао, кръщелник. И си помисли колко пъти си виждал хората, с които спориш в такава или онакава позиция. Това може да се осветли по въпроса за масовите мероприятия.
Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.