Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Модератор,нови [re: kakata]  
Автор hixxtam ()
Публикувано29.07.02 11:03



Много си права!Има ли смисъл да продължава?Ставаме за смях на всички които посешават клуба за да прочетат нещо хубаво.



Тема Re: Модератор,нови [re: hixxtam]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано29.07.02 11:08



Бе ти не се впечатлявай толкова. Не всичко в този свят е орхидеи, птички и рози, нали?
Ето нещата се успокояват и скоро пак ще стане уютно в най-лиричното клубче.



Тема Достойството..нови [re: hixxtam]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 11:26



..е разтегливо понятие.
за теб е недостойно да се пише анонимно- за мен (а и не само) не е.
за мен е недостойно това, което прави Стефчо- за него явно не е.
живот и здраве сам ще се убедиш какъв човек е. и че всички, които изразиха негативното си отношение спрямо писанията му, не са представители на злото обединени с една единствена цел- да разбием Стефчо.
С уважение към теб, аз съм доста по-млад:)

ПП. а съм разочарован от каката. дори за миг не съм допускал, че няма да ме познае:Р



Тема Re: Модератор,нови [re: kakata]  
Автор hixxtam ()
Публикувано29.07.02 11:28



Ще ти кажа какво ме впечатли.През тази нощ се появи едно стихче от брод,но не беше регистриран,което нямаше нищо общо със неговия стил и в него имаше спомеати имена на пишещи тук.По същото време се появи и първото анонимно съобщение в темата.Не ти ли се струва интересно?Значи някой ще пише от "мое" име,а някой без да се подписва?Нещо не е на ред!!!



Тема Re: Модератор,нови [re: hixxtam]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 11:34



Уверявам те, че нямам нищо общо с писанието под анонимния ник "брод".
модератора може да потвърди:)



Тема Re: Редактирах го, прочети го пакнови [re: hixxtam]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано29.07.02 12:17



Абе всеки може да пише нерегнат с ника на друг. Миналата година една дама пишеше като "кака" в "Говорим си за секс", а мен ме засипаха с любовни и старстни бележки, докато не изяснихме положението, а тя коректно започна да се подписва като "друга кака". Това може да е всеки, не се впечатлявай. Великомъченик Стефчо тук назоваемий, например, миналата година имитираше един дамски ник и пишеше страшни мръсотии от нейно име. Беше сложил и картинка на анимиран фалос. Всъщност той пишеше регнат, а дамата си сменяше ника всеки ден - е така за майтап и беше свежо, а той взимаше вчерашния й ник за тия простотии.
Значи, за да сме така наежени против него имаме солидни основания, а не завист и омраза към таланта му.
Така си е постлал, а поезията му е сносна, но не е чак за завиждане и мъка. Ако завиждам на някого, това е Хитър Петър, че прави с думите каквото си поиска, на Бъндьо, че рисува такива омайващи неща, че стоиш като треснат докато го четеш, на новаков, че с думи прости разказва нещо истинско и то така, че да те все едно ти го изпитваш, на един "пътувам във влака", който е така ежедневно романтичен, на Иглика Пеева, която не пише тук, но създава стихове като ръкоделие, на Богданов за мъжката красота в стиховете и на тебе и на много други.
Айде напиши ми нещо.

Редактирано от kakata на 29.07.02 12:28.



Тема Re: внови [re: a з]  
Автор mihail (ентусиаст)
Публикувано29.07.02 12:34



ma mnoo me kefi toia moderator be
pochah da si mechtaia za prepecheni filiiki
sus surene i chai za zakuska
che neska zakusvah leshta
leshtata ot vchera
konservata ot leshta ot vchera

Destroy the myths you have to, if wise to be you want


Тема а з НЕ СЪМ ПЪДАР!нови [re: kakata]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано29.07.02 14:10



не дърпам никого за ръцете и съзнанието да пише в тази тема.
всички ние правим каквото правим... на собствена отговорност и връз собствената си съвест.
това е положението.

ако някой беше обиждал някого другиго, а не мене тук, в този клуб, щях да се намеся.
тук скандалите никога не са били толерирани и, живот и здраве, няма и да допусна да има.


но тази тема ще стои като въшка на чело, не... като разрастващ се паразит... докато...разумът, или каквото там имаме, не надвие.
сам.
без някой някому да бърше носа и да връзва гащите.


резилът е пълен.

дано съм права в надеждите си, че... все пак има по нещо разумно и добро във всеки тук...

ще видим, де.

но засега решението ми е такова.



Тема Ахъм!нови [re: a з]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 14:31



Ан така!
Добротата ще спаси света!
..въпреки моето присъствие!:)
щото при мен разумът нема големи шансове да надвие:)
това е.
точка.
не, три точки...
:))



Тема Чудя ти се, како,нови [re: kakata]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано29.07.02 14:58



какво казваш вечер на децата си като ги приспиваш. При толкова клевети - направо ти се чудя как спиш при мисълта, че Стефан го има на този свят. (Където седнеш и станеш - все бургазлии, гларуси и други неща препращат бедния ти мозък към мен.) Като лисицата, която дочува писъка на зайчето си ти - бързаш да го схрускаш. Влизаш тук само, когато има атака срещу Стефан. Иначе да влезеш и да кажеш няколко думи за стиховете на някого - това няма! - нали си специалистка по всичко - типичната българска "образована дилетантка" (по думите на моя професор по естетика Иван Славов).
Бях решил да не поствам по теб, ама ти пак си царицата на клеветите. Това, което описваш като продължително явление, беше еднократно и Ранобудничето си го заслужи, защото ме обиди несправедливо, без въобще да ме е прочела. Е, въпреки това - аз понеже много харесвам Ранобудничето и винаги съм я харесвал - извиних й се публично в "Романтични души" и макар че тя не ми прости, все пак направих каквото можах. И смятам, че намерих най-елегантния начин да й се извиня.

Ето копие от извинението ми:

Млада госпожо,
горещо моля за твоята прошка!
Мога ли да направя нещо, за да не ми се сърдиш?
Ще опитам така:

Виж: Ноември раздаде душата си синя
- тъй божествен - със бяла усмивка от сняг;
този чар и красивата Сю не отмина
тъй далеч от дъждовния гларусов бряг...
Сладка Сю - ти мечтата на много поети -
като дъжд се изливаш в крайморския сън:
аз накрая разбрах, че душата ти свети
за очите на гларуса, мръзнещ навън...
И под твоя прозорец мечтах в серенада
- редом с вятъра песни да пея и аз -
ти си тъй привлекателна, нежна и млада,
че обсебваш неистово всеки мой час!
Непохватните думи наказват ме строго -
тъй виновен - че скоро съвсем онемял
ще стоя на колене пред тебе и Бога
- като лунна пътека пред изгрева бял.
Сладка Сю - ти прости от душа на поета
съгрешил пред очите ти! Зов от Бургас...
Знам, че носиш душа с волността на морето
в благородно сърце зад безгрижния глас!


Semper Fidelis

Редактирано от Stefan на 29.07.02 15:04.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.