Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Не, тя си паданови [re: sofianka]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано28.07.02 23:47



по пъпешите...

Semper Fidelis


Тема За всеки случайнови [re: Stefan]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.02 23:50



Тема А на теб не ти ли се [re: hixxtam]
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано 28.07.02 22:54



струва, че именно нейното стихче. Защото другите неща не се отнасят до никого и аз по правило си ги изяснявам в Бележки.

Ама това стихче, което Боряна е пуснала тук - това си е направо подигравка с четящата публика. Всеки друг ще се постарае - ама това си е нещо като "шизофренната стомана" на Б.Ламбовски. Дори и дъщеря ми ще напише нещо по-стойностно от Неонел - тая явно се подиграва с нас или...
Виж какви интелектуални прозрения има тук:
капки сок
меден, пъпешов, бистър
за деня
нещо брътвя, без смисъл...
Значи Борянка брътви нещо без смисъл - и ние трябва да й ръкопляскаме тук, че тя си има проблеми със семантиката, а? Какво ще кажеш? На мен това ми звучи като пълна подигравка с четящата публика. Ще се въздържа от филологични интерпретации на другите й "брътвежи", че ще падна до нейното ниво - не искам...

Semper Fidelis



Тема Re: Немам думи!нови [re: sofianka]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 23:50



Изтрий си мнението.Не трябва да има мнение за да се изтрие преди да е минало времето.



Тема Преди на такива като тебнови [re: .]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано28.07.02 23:58



плащаше Шесто Управление на Държавна сигурност. А сега кой ти плаща? Шесто У-е на ДИР.БГ ли? Защото те са същите...

Semper Fidelis


Тема мдам..нови [re: Stefan]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано29.07.02 00:08



..всички ми плащат.
и аз се грижа за теб, да не би да "забравиш" какво си писал.
айде, прояви се като един войвода, като партизанин, дисидент дето се вика.
давай смело, аз съм зад теб.

ПП. съжалявам, че не го направих със снощното ти писание.
но не е проблем, ти не пропускаш да се изявиш.
и понеже си класик, в никакъв случай не мога да оставя бъдещите поколения без твоите откровения.



Тема Re: мдам..нови [re: ..]  
Автор sofianka (cheshit)
Публикувано29.07.02 00:16



privet ot mene, jalko che ne mojahme da se vidime v parka



Тема Re: Потвърждение.нови [re: efir]  
Автор Лин (...)
Публикувано29.07.02 00:38



Благодаря ти, ефир. За стиха ти благодаря...
Дощя ми се да си пусна музика след като го прочетох...
Искам да те поздравя с това, което си избрах - Strange Fruit на Били Холидей.
В тази песен има всичко - вземи си това, което искаш:)

П.С. Казвам ти здравей, значи:)



Тема Re: Благодаря ти efirнови [re: efir]  
Автор hixxtam ()
Публикувано29.07.02 01:55



Наистина ми достави удоволствие!



Тема внови [re: sofianka]  
Автор a зМодератор ( *)
Публикувано29.07.02 08:08



...23:41 модераторът точно се беше прибрал у дома, след като беше изпил по чаша червено вино с четирима приятели и се наслаждаваше на безсмъртните филмови творби "киндзадза" и "том и джери", за десерт.
похапна препечени филийки с масло, настъргани орехи, сирене и домати, докато гледаше.
после си изряа ноктите на краката, взе ароматна вана и изпи голяма халба сок от моркови, ябълки, круши и праскови.
остави сокоизтисквачката накисната в умивалника , понеже го мързеше. легна си и почете малко преди да заспи.
спа точно 3 часа, стана, изведе кучето, изми сокоизтисквачката, почисти котешкото легенче-тоалетна, поля се с вода от душа, приготви си голяма чаша кафе и сега е дошъл да инвентаризира и тука легенчето....



Тема Скоро и азнови [re: sofianka]  
Автор Stefan (глас на гларус)
Публикувано29.07.02 09:23



като Мулето ще си имам персонален модератор.
Но не за да ме трие, а за да ми копва мненията и да ги дублира, да не би да ги пропусне някой! Все пак нали съм "класик"....

Тъжна гледка е нашата България!

Semper Fidelis



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.