Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Исках само да покажа ...нови [re: Oблakът]  
Автор Aнaл_Фaбeтът (Тарантула)
Публикувано28.07.02 10:01



че е нередно да се използват стихове за лични нападки. Без значение дали са основателни или не.
Да се отрича творчеството на някого чрез квалификации за самия автор.
Да се подменят аргументи в обосноваването на една или друга теза ...
Може би личните отношения трябваше да бъдат изяснени в друг Клуб.

Слънце Сурия блести, ти си аз и аз съм Ти! "Песен за Бхагават"


Тема шепа прах пак в ушите хрущи...нови [re: HeOHeЛ]  
Авторefir (Нерегистриран)
Публикувано28.07.02 10:16



за сметка на това звукът на "гумата",
която трие избирателно,
е тих.

:)



Тема Re: Това исках да подчертая и аз ...нови [re: Aнaл_Фaбeтът]  
Автор hixxtam ()
Публикувано28.07.02 10:41



Искам да ти разкажа една малко тъжна/за мен/ и в същото време забавна историйка случила се тук преди няколко седмици.
Влязох за първи път в такъв форум.Публикувах няколко стихчета.Започнах да изпробвам върху тях как се пишат мнения и понеже е най лесно използвах иконки.На другия ден ,няколко посетители бяха ги прочели,но без да има някакво мнение. Реших да ги подредя едно под друго и понеже нама друг начин,написах няколко мнения.Едно шеговито:"Това да не е читалня"или нещо подобно.Как то и да е.Стършел публично ме обвини в непочтеност.Заболя ме много.Опитах се да обясня.Усетих,че не ме разбират,а това си е направо резил.Изтрих последното стихотворение което бях публикувал.Тогава се намеси"Аз".Благодаря и от сърце!За да съм все още тук причината е тя.
Всяко мнение е построено от гледната точка на този който го пише.Ако се опита човек да погледне през неговите очи,може и да го разбере/Нямам пред вид издънката на Стефан. Това си е една кофа злоба исипана пред всички./
И друго.Клубът е разделен,така както цялото ни общество.Вчера си отиде един прекрасен поет.По една или друга причина Стефан е този който публикува първи по този повод мнение с негово стихотворение.
И сега...пълно мълчание.Бойкот!Защо?Нима не харесваме стиховете на Хр.Фотев.Нима не е тъжно,че през последните си години живя като отшелник с пенсийка недостойна и за куче.Замина си но,но остави незабравима лирика.
Нека за миг да оставим личностните дразги.Да изразим почитта си към един от най големите таланти в нашето време.Бих го перефразирал така/да ми прости бог/
"Господи в какви времена живеем"

Редактирано от hixxtam на 28.07.02 10:45.



Тема Бих се подписаланови [re: Aнaл_Фaбeтът]  
Автор Лин (...)
Публикувано28.07.02 11:27



под всяка от тези ти думи, Фабет - пределно точен изказ.
Само бих добавила - горните принципи следва да се прилагат последователно спрямо всички - от кол и въже...

Дали не трябва да има клуб "Дуели" - със секунданти, правила и... лекар?:)

Твоят въпрос за искреността и на мен ми е съществен, но и досега не съм намерила начин да я установявам с аргументите на разума - само и единствнено...



Тема Re: Бих се подписаланови [re: Лин]  
Автор Paнoбyдничe (зелено)
Публикувано28.07.02 11:32



полегни на интуиция и погледни в поледа : )



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: Лин]  
Автор Paнoбyдничe (зелено)
Публикувано28.07.02 11:34



ами хайде : )



Тема Re: Бих се подписаланови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Лин (...)
Публикувано28.07.02 11:34



Така правя, мила, обаче тоя пусти разум все ми нашепва, че може да залитна при полягването...:)

А гледайки право в очите мога да видя лъжата, при това не непременно винаги, но не и неискреността...

Еххх, несигурни индикатори ползваме - нещо като лакмусче ако имаше, например...:)))



Тема Re: Бих се подписаланови [re: Лин]  
Автор Paнoбyдничe (зелено)
Публикувано28.07.02 11:55



значи не полягваш... искрено : )
иии... затуй ти рекох да гледаш в погледа, а не в очите : )

като ми говориш така за несигурните индикатори... ненам що се сетих за филма "Красив ум" и отговора на въпроса дали има нещо сигурно. хубав филм.



Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: Paнoбyдничe]  
Автор Лин (...)
Публикувано28.07.02 11:57



За пасти винаги готова!:)

Абе я чакай първо да удостоверя със сигурност...
Ти... нали нямаш нищо общо с Мария Антоанета???! То не че ще ми попречи, ама ще трябва свита да се организира, церемониалмайстор, кринолини, пажове и прочие... анджаклами!:)))





Тема Re: шепа прах пак в очите хрущи.нови [re: Лин]  
Автор Paнoбyдничe (зелено)
Публикувано28.07.02 12:06



ммммм... не - идея си нямаш колко съм безобидно : )

обичам палачинкова торта с много карамел : )
и чай от сушени горски плодове...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.