Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 15.05.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема сведение. до всички.нови  
Автор HeOHeЛМодератор ()
Публикувано11.06.01 13:45



смятам въпросът с правата за окончателно разрешен.
справка - карето долу, в страницата.
така че - който има желание да публикува работите си тук - добре дошъл
: )



Тема Re: сведение. до всички.нови [re: HeOHeЛ]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 13:59



брееей тамън исках да прочета нещо в оная тема и ти взе че я изтри :)))
такъв хубав скандал се беше заформил...
е нищо здраве да е :)))

значи сега ако искам да издам някое от стихотворенията на брод нищо не може да ми попречи, така ли? :)))))))

btw защо да е "каре" това?



Тема Ами още ли не си го изпреварил?нови [re: cивия]  
Автор (Тъпа, ама много)
Публикувано11.06.01 14:10



Досега трябваше поне сто пъти да публикуваш стихотворенията на брод. И постъпката ти щеше да е добро дело за съвременната българска литература.
Ама, наистина се отчайвам от факта, че досега никой не е откраднал нито едно от стихотворенията му и публикувал под каквото и да било име.
Аман от хора дето не разбират от поезия. Аман!



Тема заради правоъгълната си форма.нови [re: cивия]  
Автор HeOHeЛМодератор ()
Публикувано11.06.01 14:12



: )

ами ще трябва да се разбереш с брод, по въпроса за издаването на негови стихове от твое име, ако наистина имаш такова... хм... желание.
поне е сигурно, че дир.бг нямат подобно ; р



Тема Re: Ами още ли не си го изпреварил?нови [re: yф]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:16



всъщност аз отдавна го наблюдавам, но текстът долу /дето сега го няма/ ме смущаваше, рекох ще вземе да ме съди човека...
а сега как ще ме съди? ха
представяш ли си в съда се явява някакъв тип към 45 и завява "аз съм бродник бродников, сивия вятър ограби интелектуалната ми собственост!" :)
ще му се изсмеят...
така че ще публикувам книжка и когато дойдат приходите от продажби ще почерпя целия клуб поезия, обещавам :)



Тема Re: заради правоъгълната си форма.нови [re: HeOHeЛ]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:22



че защо пък да се разбирам :)
може да ги издам и под псевдоним, няма значение, нали приходите от проджбите ще дойдат у мен :))
това е най важното
а дир.бг ще съжаляват че не са се усетили овреме...


ами не беше ли квадратът каре?



Тема Re: Не, сърцето ми се къса от представата...нови [re: cивия]  
Автор (Тъпа, ама много)
Публикувано11.06.01 14:27



А дали ще има просълзени моми в съдебната зала?! Ах, представи си, ти и Бродник Бродников пред хората с тоги, а зад вас като безмълвни, изтерзани свидетели неговите читателки. Със скръбни изражения и разтуптяни сърца.
С бели кърпички и размазан грим.
Ох... просто не мога. Не мога дори да си представя това. Болезнена гледка.
Аз пия вино. Като събереш хонорара, моля, за мен една чаша. Ако стигнат паричките... Но талантът с пари ли се измерва?! Питам и отговор не искам...))))
А дир не искали да му издават стиховете. Е, не. Стига ми толкова за днес мъка.

Nazdrave, мъко моя. Както казваше един испанец някъде и по някакъв повод и заради едни нашенци... Ама, тва ще ти го кажа друг път. Щоту става дума за...
Не, друг път, наистина...
Дускиф.



Тема ъхъ : )нови [re: cивия]  
Автор HeOHeЛМодератор ()
Публикувано11.06.01 14:29



и квадратът е каре.
на каретата номерът им е, че имат 4 страни и 4 ъгли по 90 градуса.
ама не знам - може би и ромбът е някакво каре?
тогава всичко отива на кино???



Тема ostanala sym s greshni vpechatleniqнови [re: cивия]  
Автор eternity (експериментатор)
Публикувано11.06.01 14:38



za horata, poseshtavashti tozi klub

ot tova, koeto prochetoh, moga samo da kaja, che naistina e vqrno, che: "Prostotiqta ne hodi po jivotnite, a po horata"

NeoNeL, misleh si, che pone ti si po-svestna ot drugite (ili pone ostanah s takova vpechatlenie ot sreshtata ni). no qvno sym se izlygala, sydeiki po podkrepata ti na podobni mneniq ot tipa na pisalite po-gore ot men v tazi diskusiq.

Uf, osven da te igniriram po podobavasht nachin, drugo ne moga da napravq, qvno e, che akyl za neshto po-smisleno ne ti dostiga. kazvam tova, napylno osyznavaiki riska da me obqvish za "pochitatelka" na poeziqta na brod i da me vkljuchish v grupata s kyrpichkite......

Siviq (Vqtyr may be), shto ne spresh da se pravish na interesen??? ne ti li e qsno, che tochno takiva kato teb naj-lesno si namirat maistora?

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема Re: ъхъ : ) [re: HeOHeЛ]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:39



да ама освен че имат точно 4 /а не три да речем :р/ ъгъла по 90 градуса квадратите освен това имат и 4 /а не 3 да речем/ равни страни
и квадратите със сигурност са карета, но въпросът е дали каретата са квадрати...!! защото мисля че това е същината не проблема и може би е допусната тук грешка, която непременно трябва да се поправи, защото след като вече отсъства забраната за публикуване /която преди си я имаше/, та след като вече отсъства всичко което пишем би могло да бъде издадено и представяш ли си ако нашите читатели открият правуписнъ или още по лошо смислова или логическа грешка в нашите писания?

в тази връзка освен модератор предлагам да се въведе длъжността редактор /най добре да са поне 10тина редактори/ който да следи за различни грешки, за да може творчеството ни да е съвсем готово за публикуване /смятам да отнеса това предложение до клуб "въпроси и отговори", но преди това искам да го дискутирам и с останалите творци тук, ахам/
а всичко това дето го говорим с уф и с теб може би е по добре да го изтриеш след малко, че да не би пак да има смъртно обидени и наранени поети, защото нежните души на поетите /особено такива нежни като на брод/ са много лесно нараними...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.