Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 05.06.24 
Култура и изкуство
   >> Поезия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема съжалявам...нови [re: eternity]  
Авторcивия вятъp (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:42



права си разбира се...
а аз не бях...

май си намерих майсторката



Тема nqma nishto po-grozno ot tova,нови [re: cивия вятъp]  
Автор eternity (експериментатор)
Публикувано11.06.01 14:46



da se pravi maitap za chujda smetka. naj-malkoto sledvashtiqt potyrpevsh ot podobni nasmeshki moje da se okajesh tochno ti

pomisli predi da postnesh kakvoto i da e, za da ne ti otvyrnat s gnusotii ot tipa, koito ti napisa predi malko

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема ами всъщност...нови [re: yф]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:46



си права че талантът не се оценява с пари...
но дори да се наложи да раздавам книжката безплатно на приятели и познати, все пак поне ще е останало нещо, нещо материално
/защото едно стихотворение става материално едва когато го отпечаташ в книжка, преди това е голема боза. па аз съм виждал материални стихотворения и тук, ама дай да си трая, че някой може да ме разбере погрешно/
така че със сигурност ще изпием бутилка вино по случай издаването на стихосбирката...



Тема Re: nqma nishto po-grozno ot tova,нови [re: eternity]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 14:51



ами то обикновено ми отвръщат с глупости от този тип, но трябва да отбележа, че никак не са на моето ниво
всъщност даже много се радвам на градивните критики
и на неградивните се радвам
абе обичам да ми обръщат внимание, нали разбираш... :)

може би иронизирам, защото ако го кажа направо ще звучи прекалено жестоко

освен това вече съжалих много и се извиних и така нататъка
то аз също съм поет /или по точно имам неща за казване, но не бих се нарекъл поет, защото съм много скромен/ и моята душа също е чувствителна...




Тема po-napred razgranichiнови [re: cивия]  
Автор eternity (експериментатор)
Публикувано11.06.01 15:04



kritikata ot nasmeshkata!

tova, koeto vidqh v tvoite mnenie po-gore beshe edinstveno nasmeshka i podigravka, a ne nqkakva kritika. kritikata nezavisimo dali e polojitelna ili otricatelna, vinagi e gradivna, osobeno ako kritikuvaniqt izvleche pouka ot neq

tova, koeto az napravih po otnoshenie na teb syshto e kritika, i mnogo shte se radvam, ako me razberesh pravilno. syjalqvam, ako sym te naranila po nqkakyv nachin s moite dumi, no ti sam si go izprosi. nikoga ne napadam nqkogo bez prichina. no vinagi shte pisha i shte otpravqm zabelejki, s nadejdata horata kym koito e otpravena da se pozamislqt. e, az razbira se, syshto ne sym zastrahovana, che nqkoi nqma da trygne i men da kritikuva. no az pone se stremq da ne predizvikvam podobni neshta. sydnik sym predi vsichko na sebe si i posle na drugite. tova e koeto imah da kaja

@ целува всички в клуба и им желае щастие


Тема е, не, стига вече, моля те.нови [re: eternity]  
Автор HeOHeЛМодератор ()
Публикувано11.06.01 15:46



съжалявам, се налага да ти го кажа, но това с "моята подкрепа" и незнамсикво са си пълни щуротии.
имаше проблем и неяснота в текста долу в страницата - разрешен е.
а какви са отношенията на хората в клубовете и в частност - твоите с хората... моля те, eternity, много те моля, не ме намесвай в такива неща. просто недей, разбираме ли се?
и, моля те, ако си засегната от нещо - опитай се да не си го изкарваш на мене, или изобщо на когото и да е.
надявам се, че обобщаващи изказвания от рода на това твоето, горното, няма да бъдат практика в клуба.



Тема Re: po-napred razgranichiнови [re: eternity]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 16:43



благодаря за критиката
целувам те и ти желая щастие



Тема Re: е, не, стига вече, моля те.нови [re: HeOHeЛ]  
Авторcивия (Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 17:01



това за пореден път потвърждава моето мнение как някои хора търсят и се стремят към конфликта
извинявам се че те нарочиха за бродоиронизаторка и сивипригласяторка
все пак се учудвам че вечността се хвана за това и не обърна никакво внимание на факта, че си се занимавала да говориш с администраторите на дира да променят текста

моля нека тези които четат това и си търсят повод да се чувстват обидени да се насочат към този който ги провокира, т.е. към мен

пожелавам всичко най хубаво на всички които се чувстват и които не се чувстват поети


защото тук наистина има прекрасни стихове, макар че авторите им едва ли биха тръгнали да се борят за "правата на интелектуалната си собственост" или както там би трябвало да се нарича



Тема Re: е, не, стига вече, моля те.нови [re: cивия]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.06.01 17:34



Точно така. Ей, брей и вятър. Тю, но правилно.



Тема сведение. до NeONeL,нови [re: HeOHeЛ]  
Автор бpoд (без титла)
Публикувано11.06.01 20:02



лимончето е поникнало на 21 Март, того....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.