Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема до е2е  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано28.07.11 22:59









Я ,виж какви ги вършило нашето Рали



Тема Re: до е2енови [re: Лoko ПД]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано29.07.11 02:13



Хехееее, тесна й се стори Българията, и реши и по Щатско да се изявява :D Обаче виж как казала че в шопското учи...срам я е да каже че е от Пловдива явно :С
ама и ти си инвестигейтър голям...как ги намери тия неща бе :?

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Re: до е2енови [re: e2e]  
АвторLoko PD (Нерегистриран)
Публикувано29.07.11 02:32



Това за шопско ,май са си го измисли тъпите бг журналя
Гледах и двете интервюта на английски и не споменава нищо по въпроса
Eй тва е майна



ето го и въпросният тежък индийско-американски бизнесмен с култовата фамилия Армани,както и Пица Бейб сесията


Малее да си идват по-бързо,голям смях ще пада
Интересно какво ли ще му е на онзи идиот Вальо ,гаджето й,като разбере Не бих искал да съм на негово място
Абе,нали ти беше ходил няколко пъти в УСА-то,трябваше да я посъветваш малко,преди да замине.Имаш опит



Тема Re: до е2енови [re: Loko PD]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано29.07.11 09:21



аз обаче изпадам почти в недоумение, как да му се не види, от толкова хиляди хиляди студенти дето, БАШ на нашите две кукли ще им се падне тоя късмет да станат известни... е на тва му се вика да си на правилното място, в правилното време...
а, и между другото - откога в Пловдив има журналистика като специалност? аз ли пак нещо съм пропуснал



Чрез нахалство, към прогрес...

Тема Re: до е2енови [re: Loko PD]  
Автор geleznia1 (geleznia1)
Публикувано31.07.11 11:59



според мен това е някаква реклама






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.