Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:25 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Тема Абсурдно е ...нови  
Авторпoчти oтчaян (Нерегистриран)
Публикувано30.09.10 19:53



От сутринта стационарният ми телефон /Виваком/ не работи. Не мога да избирам и да бъда избиран, няма сигнал...
Опитах да съобщя за повредата от стационарния телефон на съсед, но и той не работи - пак е на същия оператор.
Естественото продължение на опитите беше от мобилния ми. Но понеже е на друг оператор, мога да съобщя за повредата само на един тел. номер. А там цял ден слушам колко е важно обаждането ми, но така и не се свързах с оператор. Никой не вдигна при десетината набирания през целия ден. На телефона за справки на Виваком вдигат веднага, но ми отговарят, че не се занимават с повреди и отново ми дават номера, на който никой не ми отговаря...



Параграф 22 ???!!!

Да, има възможност да подам писмен сигнал през сайта им, но пък там ме вкарват в една форма, която изисква лични данни, които не касаят моите отношения с Виваком и аз не искам да им ги давам.

Какво да правя ?
Удачно ли е да сменя оператора на стационарния тел., при положение, че всички, заради които все още го пазя са абонати на Виваком ? Това са близки, възрастни хора, които се свързават с нас само по този начин...

Изобщо някой попадал ли е в подобна ситуация и има ли тя някакво решение в Пловдив, Бг, 2010 година... ?



Тема Re: Абсурдно е ...нови [re: пoчти oтчaян]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано30.09.10 21:42



62 12 34 - някакъв шеф на група, дето праща монтьорите - звънни и му кажи прооблема.

Ама като гледам,
явно проблема е по кабелната мрежа на входа,
което ще рече до 3 дни отстраняване на повредата.

Иначе от кой да е уличен телефон (жълт или син)
можеш безплатно да избереш 123
и там, попадайки в гласово меню (мисля, че 4 и след това 2)
да заявиш повредата.
Чака се, защото (преди 2 години) центровете за приемането
на повредите са само 2 за страната.

Пощата - долу в подземията, дето се виждат откъм булеварда
"цар Борис 3". Там са хората, дето ти трябват за бързо решение.







.

Ако искаш да си - бъди!


Тема Re: Абсурдно е ...нови [re: Vetrim]  
Авторпoчти oтчaян (Нерегистриран)
Публикувано30.09.10 22:23



Аз си реших проблема, но все пак благодаря !



Обаче това, тяхното, е извиване на ръце. На 123 отговарят веднага, но този телефон може да се избере само от "техни" номера и абонати. На телефона, който е даден за връзка от мобилни и стационарни номера на други оператори така и не открих жив човек. И или трябва да се търся уличен телефон или да моля приятели да се обадят от мое име от техните работещи телефони...

На мен конкретния проблем ми е ясно къде е. Трябва на място да се погледне и утре техниците ще го сторят. Ама нека си представим същата ситуация да споходи възрастен човек, без Интернет, без приятели и познати наблизо...

Ненормално е телефонна компания, която отдавна не е монополист, да не поддържа нормални, леснодостъпни начини за известяване при повреда...



Тема Re: Абсурдно е ... [re: пoчти oтчaян]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано01.10.10 18:10



Ненормално е телефонна компания, която отдавна не е монополист, да не поддържа нормални, леснодостъпни начини за известяване при повреда...

Удачно ли е да сменя оператора на стационарния тел., при положение, че всички, заради които все още го пазя са абонати на Виваком ? Това са близки, възрастни хора, които се свързават с нас само по този начин...


горните две твърдения си противоречат. в смисъл БТК излиза, че е монополист за този конкретен случай.



Тема Re: Абсурдно е ...нови [re: f(x)dx]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано01.10.10 23:00



Някъде трябва да има сайт и телефони на Алкател (с някакво допълнение отзад).
Нали те са поредните собственици.

Предполагам, че когато Отгоре се обадя, долу хвърчат...








.

Ако искаш да си - бъди!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.