Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 19.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Транспорт до с. Труднови  
Авторwint (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 10:05



Привет на всички,
Има ли някакъв транспорт от Пловдив до село Труд в момента? Едно време имаше някакви маршрутки и поне един градски рейс, но немога да разбера има ли ги още и кои са те (от 1 час ровичкам

)

Искам да посетя 1-2 автокъщи на Карловско шосе та въпросът ми е какъв транспорт може да се ползва до там. Ако има маршрутка до с. Труд би било чудесно



Тема Re: Транспорт до с. Труднови [re: wint]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано08.07.10 13:02



Мисля, че има маршрутка, а и автобус № 1, ако не ме лъже паметта, отива до там.

Не е изключено Хебросбус да е стопанин на линията, така че виж на техния сайт или звънни на техните телефони.

Иначе - за автокъщи, най добре е да тръгнеш с кола и по Околовръстното, по Околовръстното - все ще намериш каквото ти трябва.






.

Ако искаш да си - бъди!


Тема Re: Транспорт до с. Труднови [re: wint]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано08.07.10 13:03



продължава да си ги има. и понеже на ум не мога да се сетя точно кои бяха, според сайта на общината

и 1ца и 5ца са двете които ти трябват

Редактирано от e2e на 08.07.10 13:08.



Тема Re: Транспорт до с. Труднови [re: wint]  
Авторwint (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 14:28



Линквоете ги разгледах, но никъде не се споменава за с. Труд....
И аз имах спомен за рейса 1, но пак в линковете пише, че последната мъ спирка АПК, което май е някъде до селскостоп. център, което пък е в Пловдив, не е в Труд......
Така че не намирам работещ вариант все още





Тема майна, вземи да звъннеш на кмето...нови [re: wint]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано08.07.10 16:22



на с. Труд - все ще ти даде някакъв отговор.
Че кой, ако не той трябва да знае кое ходи дотам.
А и навярно се е преборил, ако има такива линии.








.

Ако искаш да си - бъди!


Тема Re: Транспорт до с. Труднови [re: wint]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано08.07.10 17:45



а бе майна, маршрутката ходи! нали си й пише на джама ясно и отчетливо "с.ТРУД" !!! маршрутка 8 ходи пък до Скутаре, което е къде къде по-по далеч от Труд, че и всъвсем друга посока. Северна индустриална зона толкова стабилно се увеличи и разрастна в последните 5-6-7-8 години, че реално Костиево, Радиново, Царацово, Труд, Войводиново, Рогош и Скутаре може да се каже че са почти почти в рамките на града...същото нещо важи и за южната част на Пловдив.
И ако чак толкова си притеснен, че автобуса или маршрутката няма да те закарат до Труд, иди на Филипово и хвани нещо което върви в северна посока. то със сигурност ще те закара.

Чрез нахалство, към прогрес...


Тема Маршрутка 5 [re: wint]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано08.07.10 20:28



мисля че ходи. Преди няколко седмици пътувах до след табелата "Пловдив" а маршрутката отпраши къв Труд. На табелата пише, че ходи до там, а като си плащах билета шофьора ме попита "В града или извън града?"



Тема На човека ...нови [re: e2e]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано08.07.10 20:30



... може да му трябва някакъв по-регулярен транспорт.



Тема А влак?нови [re: wint]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано08.07.10 20:34



Според

има няколко влака от Централна гара през Филипово



Тема Re: А влак?нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор e2e (Plovdivian)
Публикувано09.07.10 01:06



естествено че ходи 5цата. това се опитвам да обясня от 5 поста време насам. а по-регулярен транспорт от маршрутката /на всеки 30 мин/ едва ли ще може да намери.
*тебе шофера те е питал тоя въпрос, понеже тия маршрутки които ходят до съседните села 5ца и 8ца - в рамките на града се плащат левче, а извън него билета е 1.40...та затова...

Чрез нахалство, към прогрес...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.