ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 29.07.14 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Тема Уроци по плуване?  
АвторQuiberon (Нерегистриран)
Публикувано12.05.10 14:28

Здравейте!
Можете ли да ми кажете знаете ли някой в Пловдив да дава индивидуални уроци по плуване? Лошото е обаче, че работя в друг град и се прибирам твърде късно вечерта от работа, а не знам дали някой би се съгласил само през събота и неделя, тъй като на повечето места, където питах, ми казаха, че при тях няма такъв начин. Можете ли да ми помогнете с някаква информация? На 26 години съм вече и малко ме е срам, че не съм се научил досега

но по-добре късно, отколкото никога, нали.

Тема Re: Уроци по плуване?нови [re: Quiberon]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.05.10 21:57

Басейнът на Младост, до спортиня диспансер, работи свободно в неделя след 11 часа (за събота не съм сигурна, мога да видя). Мисля, че след 11 може да си уговориш някой от всичките треньори там за някой урок. Дъщеря ми ходи в група там - 50 лева са 8 тренировки по 1 час (могат да се ползват в рамките на два календарни месеца) - това е с треньорът. Не съм питала свободните плувания как са като цени, но мисля, че картата е със същата цена. В събота между 11 и 14 часа и в неделя между 10 и 11 има доста треньори - отиди и поговори с някой. Успех с плуването.

Тема Re: Уроци по плуване?нови [re: aз]  
АвторQuiberon (Нерегистриран)
Публикувано13.05.10 10:39

Благодаря за информацията!

Авторaнreлинa111 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.10 18:14

в тримонциум

Авторangelina111 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.10 18:18

Здравейте,
уроци по плуване има в басейна на Тримонциум. 032/ 60 50 67

Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано04.12.10 15:01

По-добре се откажи - ако видиш някоя какичка и се одървиш в банските ще станеш за смях!

*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.