Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 19.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Честитонови  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано01.12.09 15:01



на печелившите


вижте с каква страхотна новина ни дарява дир бг

Ивана пее за пловдивчани на Нова година

Поп-фолк иконата Ивана ще пее на Нова година на Централния площад. Това стана ясно след днешната й среща с кмета на града Славчо Атанасов.
Освен, участието си в Новогодишния концерт в Пловдив, певицата ще направи и благотворителен концерт за сираци в града, предаде Дарик.

И кметът, и Ивана отказаха да кажат за какъв хонорар ще пее тя, но самата фолк-звезда не изключи възможността, участието й да е без пари, като заяви, че това се е случвало и друг път.

Относно засилените данъчни проверките, които текат срещу представители на шоубизнеса, тя подчерта, че е една от най-проверяваните певици и няма никакви притеснения по темата.

Тази вечер Пловдив пали Коледната елха. Това ще стане в 18 часа пред Пловдивската община с празнична програма. Програмата ще започне с изпълнения на арт група "Славена" с художествен ръководител Мирослав Караделев. След като елхата грейне, пловдивчани ще могат да се хванат на хоро, поведено от ФТА "Дилянка" с ръководител Мария Кьосева. Единствените външни разходи, заложени в новогодишната програма на община Пловдив тази година са 2000 лева за зарята в празничната вечер срещу 1-и януари, припомнят от градската управа.






Главин-оставка,оставка!!!

пп под печеливши имам предвид такива като Бай Гридоред и Ралица



Тема Re: Честитонови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.09 15:57



Кво печеля точно ? Аз чалга не слушам, а още по малко пък празнувам Нова Година на площада!

Виж друго си е за "най-честната и почтенна титла" да се покани Анелия и други чалга величия да пеят





Тема Re: Честитонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано02.12.09 00:49



Фен на Ботев да не слуша чалга


браво БМай Греди поне тук си в правилния път

пп каква е тази омраза към Ф(ък)ейсбук?
Много злоба ,много нещо





Тема Re: Честитонови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано02.12.09 08:45



Не е омраза баце, а разум. Лапнишаранчетата да си влизат насила в матрицата.

Не ми отговори на въпроса, що за празниците по случай титлата ви пя Анелия?



Тема Re: Честитонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 00:31



Ти да не поработваш нещо за Май Спейс ,че плюеш по освония ви конкурент а гадина мръсна?

п п споко и според мен Май Спейс е по-добра мрежа
И там ли си Бай момчил,да те намеря





Тема Re: Честитонови [re: Лoko ПД]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано04.12.09 09:06



Социалните мрежи съкс бате. Няма да ме намериш никъде.

Иначе кво викаш за чалгата и Анелия?



Тема Re: Честитонови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
АвторЛokoПД (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 17:02



Социални мрежи съкс,а ти си избрал най-смотаното място да си направиш свой,абсолютно безсмислен и глупав,блог .
Блог се прави в блогспот или уордпрес,а не в блог бг,ти уж за голям специалист се имаш ,ама въобще не знаеш къде да си направиш блог



Тема Re: Честитонови [re: Лoko ПД]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано04.12.09 21:05



ми не слушай бе, кой те кара насила, усили си докрай някоя опера да разбере целия град колко си интелигянтен.





Тема Re: Честитонови [re: witch777]  
АвторЛoko ПД (Нерегистриран)
Публикувано04.12.09 22:27



Ми не слушам чалга ,не твърдя ,че съм интелигентен,само твърдя ,че съм интелигент

и да слушам класическа музика,както и ретро поп музика от 80-те и 90-те
проблема е ,че в град,който се води културен(само на думи) на нова година на центъра ще се слуша чалга



Тема Re: Честитонови [re: Лoko ПД]  
Автор witch777 (nasty bitch)
Публикувано05.12.09 00:44



бе ти първо спечели парите на ивана, пък после ходи да разправяш колко е проста.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.