Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 20.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снегопочистването..нови  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано20.02.09 09:02



пак се изложи


Пак снега падна юли месец..
Пак хората нямат зимни гуми..
Пак никой не е почистил.. или ако го прави е доста вяло..

Шибана малка наоправена държавичка



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.09 09:38



Стига си пискал...
Вместо да пишеш из форума, да беше си изчистил пред входа, но се съмнявам да си го направил. Все някой ти е виновен.
Толкова са хубави непочистените улици и тротоари, на мен много ми харесва...Съвсем сериозно го казвам! Харесва ми всичко да е бяло





Тема Re: Снегопочистването.. [re: Paлицa]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано20.02.09 09:54



Аз първо почистих по тротоара пред вкъщи, после разчистих партина до и в двора, чак след това седнах да закусвам, а още по-подир отворих РС-то, за да го напиша...












.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"

Редактирано от Vetrim на 20.02.09 09:56.



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Paлицa]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано20.02.09 10:13



Не ми се сърди, ама си една голяма бяла птица

Не е истина просто...

Зарежи какво ми е пред входа. Погледни основните булеварди на какво приличат И аз обичам снега и зимата, но не по този начин.

Там, където живях преди, си имах гараж и голяма лопата за сняг. Аз и едно комшийче бяхме първите, които почистваха снега като падне. Тук, където живея в момента, нямам нито гараж, нито лопата. А с шепи няма да тръгна да чистя снега. Нали ангажимент на почистващата фирма е да рине снега по големите улици и булеварди? Останалото виси на съвестта на живущите.



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Vetrim]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано20.02.09 10:14



Колко е хубаво да не ставаш като мен в 6, да правиш гимнастики, да взимаш душове, да правиш закуска, да караш мънъка на училище и да успееш за 07.45 на работа





Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Cтaниcлaв!]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.09 10:27



Не ти се сърдя


Ама дай по-ведро
Голяма работа, че не е почистено Толкова е красиво и бяло... По-добре да не се чисти, че като излезне оная мръсотия...



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Paлицa]  
АвторLinkin_Park (Нерегистриран)
Публикувано20.02.09 11:30



Снощи прибирайки се от Либхер Голямоконарско шосе не беше почистено едвам се прибрахме с автобуса



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Paлицa]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано20.02.09 12:57



А така какче, романтика му е майката!
А всички онези, които трябваше тази сутрин в 6.00 да са на работните места-да се оправят, к'во ти пука за тях-романтика му е майката.И въобще тази думичка "снегопочистване", най-добре да я забранят в Пловдив-толкова е чистичко и красиво...романтика му е майката...и евн-то както спряха и тока...с тези свещи-красота ти казвам...
...абе романтика му е майката...

п.п.И каквато си ми русичка да не се загубиш в някоя преспа, че не можем да те намериме после...ще се развали романтиката р'иаш ли!



Тема Re: Снегопочистването..нови [re: Linchpin]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано20.02.09 19:00



абе не че нещо, ама преди две-три седмици даваха доста апокалиптични картини от Франция, Испания, Великобритания и дори Германия за непочистени пътища, заседнали автомобили и т.н.
С природата човек не може да се пребори.

Друг е въпросът, че тях ги пребори половин метър сняг, а нас 10-15 см.
Ово е стандарт




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.