Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: Falange]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.01.09 16:41



Аз не говоря за 120 години, а за няколко хиляди години:)

Саргон си пръска политическата пропаганда, нищо чудно да членува в някоя партия



Тема Re: Вслушайте се в Саргоннови [re: Paлицa]  
Автор Mpakorop (крайнодесен)
Публикувано18.01.09 17:36



Циганите са проблема, не турците или пък още по-малко българомохамеданите, които се турчеят най-вече заради тъпата държавна политика.Все пак един лъч надежда е, че район Източен бил на четвърто място по раждаемост, а на първо е Западен, един чисто български район

.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор Mpakorop (крайнодесен)
Публикувано18.01.09 17:39



В момента Пловдив е български град и такъв трябва да си остане. Много бивши чисто български градове в съседните ни държави вече не са такива, но много техни наследници са тук. Пловдив може и да не е бил град с преобладаващо българско население, но веч е е такъв и такъв трябва да остане и всички да се съобразяват с това.

Сакар планина - перлата на Тракия


Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано18.01.09 17:49



Ти си страшно тъпо парче, вероятно ти предстои добра кариера във ВМРО!

Сега ще ти обясня за последен път.

Аз съм атеист. Православието ми е точно толкова близко, колкото и Ислямът. Въобще аз не разглеждам "турцизацията" на верска основа, но ти си тъп и не схващаш. Нямам нищо против някой мюсюлманин, стига той да се смята за българин и да говори български! Това мое чувство обикновено се нарича патриотизъм или национализъм. Антипатията ми към ВМРО се дължи на простия факт, че тя експлоатира това чувство по един абсолютно комерсиален начин, като по този начин го унищожава у хората. То, и без това не е останало много от него у тях, а ВМРО съвсем го изхабява.

Не членувам и не съм членувал в партия, както и повечето хора, които познавам. Това не ми пречи да имам политически възгледи, да бъда политически ангажиран. Нима е странно, нима трябва да си от друга партия, за да критикуваш ВМРО?!

А, сега щи ти кажа малко за настоящето. В момента в страната има изкуствен подбор на популацията. Малко е силно казано, но е така. Определени етноси имат предимство пред други, те се толерират и поради това се размножават по-бързо. Никой няма интерес циганите да се интегрират в действителност, въпреки декларираните стремежи в тази посока. То, не и ясно дали това е възможно. Междувременно те не си плащат режийните, получават помощи до безкрайност, полицията и съдът са благосклонни към тях(страхуват се от тях). Това, съчетано с ниската култура на този етнос, води до свръхпопулация. При турците нещата са в много по-лека форма, но пак ги има. Достатъчно е да се погледне статистиката за прираста. Българите силно намаляват, турците съвсем леко се увеличават, а циганите се увеличават главоломно.

Сега погледни Европа. Виж колко много мюсюлмани има там, а и колко много от тях са турци. Един ден Турция вероятно ще влезне в ЕС. Дори това да не стане, тя ще има могъщо лоби в ЕС, дори на верска основа - арабите ще я подкрепят, нищо че не са турци и че дори в миналото са били поробени от нея. Само след 15-20 години според мен(може и по-рано) част от България ще поиска самоопределение. Нормално, ако управляващите са все подобни некомпетентни и крадливи мижитурки, тук ще е и ще става все по-зле. Със сигурност Турция ще подкрепи тези стремежи. Ще стане нещо като Косово. Въпросът е Пловдив в България ли ще остане или ще отиде в новата протурска държава. В момента сме в много критичен период, който ще дава плодове след години. За да бъдат сладки тези плодове, трябва ВМРО, тази комунистическомангалотурска сган да бъде разкарана от управлението на града.



Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: Sargon lll]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано18.01.09 18:33



Ти си идиот и ми вкарваш думи в устата, никога не съм отричал, че си атеист, нито пък че разглеждаш турцизацията на турска основа,а ти се опитваш да обориш това:)

Еми естествено, и аз мога да оборя твоето твърдение, че Чехия е по-голяма от Украйна:)

Аз съм атеист, не членувам в партии, не поддържам партии, през кура са ми. Гласувам,за да не ми иде гласа у дпс, така че всичко което каза, струва по-малко от изхабените ти клавиши на клавиатурата

ти критикуваш вмро за всяка глупост и с пистолет на челото не можеш да ме убедиш, че не си див симпатизант на някоя партия от опозицията на вмро

Това, което говориш ти не е държавна политика. В България няма държавна политика, няма да задълбавам, защото ти отместваш темата, говорим за Пловдив. Проблемът е един и се казва ДПС, това добавя малко капки към културата на българи, турци и цигани, просто това си е техния лайфстайл, да си раждат по сто деца и да спят с дъщерите си. не е установено със закон, тва е. ВМРО е всичко друго, но не и мангало-турска партия. Може да крадат, да си гледат личния интерес първо, а след това този на пловдивчани и т.н., но това е друг въпрос.



Тема Саргоне...нови [re: пeтльo]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.09 20:08



Да не подкрепяш Волен Сидеров и "Атака"?





Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: Sargon lll]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано19.01.09 11:36



" Отделно постоянно прихождат помаци тъдява, има цели фирми, където не може да чуеш българска реч."
Що, помаците на помашки ли говорят?



La Maritza c'est ma rivière...

Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: Mиpa_M]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.01.09 17:19



бахти темата заформихте.



Queen's only


Тема Re: Честита годишнина от Освобождението на Пловдивнови [re: Mиpa_M]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано05.02.09 20:01



Пумаците и турците са наи-малкия проблем понейе ж об6тината на Плождиж липсжат пари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.