Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 16.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо бе уважаеминови  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано29.12.08 14:09



дами и господа висите по няколко часа на студа на опашките пред гишетата на EVN?
Оставете ги един месец без пари и да видим на следващия дали ще се опитат да се подиграят с вас отново по същия начин!
Аз лично ще им се издължа когато се справят с лудниците пред гишетата си!
Да ме извиняват, но нямам намерение да вися 2 часа на минусови температури за да им дам парите от които си плащат заплатите.
Много ми е интересно дали и в столипиново има наплив от желаещи да си платят навреме сметките?



Тема Re: Защо бе уважаеми [re: Linchpin]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано29.12.08 16:59



В интерес на истината пред касата на ЕVN съм наблюдавал опашки от по 7-8 цигани, което и мен ме учудвало ;)



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: izgrev_lamerz]  
Авторcompletos (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 17:05



Най-вероятно са им давали пари от енергото, то чудесата в България край нямат :)

П.С. На "Шести септември" точно в района на EVN видях една камара размазани коли. Чух обаче, че няма жертви... за щастие.



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: completos]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано29.12.08 17:11



Мдам, на един автобус му отказали спирачките и е станала верижна катастрофа. Автобус + 8 коли.

Наистина слава Богу, че няма жертви .



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: Linchpin]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.12.08 09:01



А според мен, щом ползваш ток, трябва да си го плащаш.
Ако не искаш да висиш по опашки, можеш да си го платиш на банкомат, по банков път или през e-pay.bg

Другото са само досадни мрънканици, с които само се излагаш



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: f(x)dx]  
АвторLinchpin (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 10:05



Ще ме извиняваш ама на банките вяра нямам.Те една дебитна карта, не могат да обслужват като хората, камо ли да разчитам да си извърша плащанията чрез тях.Мерси съм.
Мрънкам, макар и досадно, когато съм сигурен, че съм прав а за това дали се излагам:
1.Проблема си е лично мой!
2.Защо реши, че ти си капацитета или мерилото, което определя кой се излага и кой не?
3.Данък "Обществено мнение" не плащам, сещай се твоето през къде ми е


А тази сутрин щурмувах за 4 път касата на евн.Отново неуспешно.Нямали интернет!
Някой ако има в повече да им услужи с 1 кофа.
басисмотаняците



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: Linchpin]  
Авторchorilianas (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 10:58



Остави, той ефотхисчо наистина е всепризнат капацитет по всичко.
Непосредствено до клона на "Сибанк" на "Мария Луйза" има каса, на която могат да се плащат сметки за всякакви комунални услуги. Също така имам спомен, че в магазина на "Офис 1" на Главната откриха нещо като cash point, където също можеш да плащаш тоци, води, телефони и други на едно гише. Успех!
На ефотхиксчо препоръчвам да си отвори очите и да прозре очевидната истина - лихварите, наричани за благозвучие банкери, са най-долната пасмина на света. Съответно трябва да се прибягва до "услугите" им колкото се може по-рядко. Само за последната седмица гръмнаха три лихварски скандала - обран банкомат, обран трезор и изтичане на лични данни.



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: Linchpin]  
Авторchorilianas (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 11:05



За това ми беше думата:



Linchpin да няма нещо общо с ?



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: chorilianas]  
Автор Linchpin (откровен)
Публикувано30.12.08 11:43



Оказа се, че през Офис1 може да се разплащат само софийските сметки за ел.ен.С евн все още нямат договорни отношения.
Но затова пък чрез тях можете да си погасите задълженията към БТК.

С ангелските огньове нямам общо.
Кое те навежда на подобни мисли?



Тема Re: Защо бе уважаеминови [re: Linchpin]  
Авторbebidas (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 11:57



Имах предвид FF - това:

:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.