Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 20.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гласувайте за Пловдив  
Авторaнkeтa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 14:15







Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: aнkeтa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано18.12.08 17:06



Ами най-добре украсения град е Варна, защо да гласувам за Пловдив като не е добре украсен?



Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: Paлицa]  
Авторнaш (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 00:02



Да но Пловдив е по красив красив по принцип и е хубаво да си го ценим.



Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: нaш]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 09:19



Говорим за коледната украса! А не зная един град да се цени само като се гласува за него. Цени се когато спазваме ред и чистота!



Тема Ултра тъпа анкетанови [re: aнkeтa]  
АвторБM (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 10:02



Що си мислят, че има човек който е бил в 12-те града в последният месец, за да е способен да прецени кой е най - добре украсеният град !?!?!?!



Или както ти предлагаш всеки си гласува за своя град. Супер тъпо.



Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: aнkeтa]  
Автор portal (пристрастен)
Публикувано19.12.08 15:08



Малко оффф, но ... единствената причина Пловдив да нее западнал съвсем е , че все още има места с хора, които са по зле и идвта насам, за да го заселват и работят в него... таак че да се хвалим украса, дори да е най-хубавта , коеот ме съмнява, защото т комунисти каквито са ни налзили в огоромен брой по общината, начело с кметот не може да се роди нищо хубаво просто, все едно да сикаш гарага да грачи опера - нема начин...

Revolution, the only solution,
The armed response of an entire nation
System of a Down P.L.U.C.K.


Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: portal]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано20.12.08 00:10



Причината коледната ни украса да е мизерна е в една мафиотска варненска фирма. Всичко останало, че Пловдив запада и т.н., е прост идиотизъм, който трябва да се лекува. Куршум в тила е добро лекарство

UNICEF won


Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: пeтльo]  
Автор caxep (вкусна)
Публикувано29.12.08 22:33



украсата на главната е супер......тази година е поукрасено навсякъде .......на мен ми харесва и ме радва...........догодина повече .....ама не съм била във Варна, че да сметна къде е по-добре;)



Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: caxep]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано30.12.08 13:29



Оня ден даваха по телевизията за варненската коледна украса - еми трябва да призная, че ни бие по всички точки - повече е и е по-хубава. Причините за това оставям на други да коментират...

То не бяха гирлянди, падащи звезди, светещи еленчета, които да погалиш и да се снимаш с тях. На нас дори и елхата пред кметството изглежда пършива.

Но най-много ме ядосва, че във Варна имат две пързалки, в София - четири. Русе, Силистра и ище няколко града - по една. А ние трябва да ходим до Пазарджик. А Славчо даже не благоволи да накара някоя секретарка да ми отговори на писмото за пързалката





Тема Re: Гласувайте за Пловдивнови [re: vens]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 23:27



Във Варна даже с три.



Гледайки варненци как се забавляват през лятото!





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.