Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 19.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ГУСВнови [re: Vetrim]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано17.12.08 00:40



Разбираш ли как вече нищо не знам. Покойния ми зет ми беше доста дълги години Юриста на Строителните войски в Пловдив. Боже колко съм затъпял или неосведомен!



Ти пишеш много хубаво, много интелигентно - харесва ми!!
При нас Коледа е Празник на спокойствието, семеен и тих празник.

А ти пишеш много начетено, много просветено!



Тема Hallo Vetrimнови [re: Vetrim]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано22.12.08 01:11



Hallo Vetrim, все исках да те попитам /ако не е тайна/ каква /какви/ професия имаш? Не мога да се въздържа да не те попитам.

Не ми се сърди.
Това не е само любопитство.
Весели празници!!!



Тема Re: Hallo Vetrimнови [re: Asen38]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано22.12.08 11:21



Привет!
СВ-то ми е ок. 4 страници машинописен текст, но накратко:
1. От Мат. гимназия - оператор на МЕИМ Изот 0310;
2. От ВМЕИ-Варна - електроинженер/спец. радиотехника /дипл.работа/;
3. От УХТ - Пловдив - педагогика /дипл. работа/;
4. От СУ - управление на образованието /дипл. работа/;
5. От работата ми в КЦМ-Пловдив - леяр 4-ти разряд;
6. От работата ми в Старинен Пловдив - дърводелец-реставратор калфа;
7. От предказармена подготовка - радист 1 разряд;
8. От спортна подготовка - ориентировач;
9. От доброволно посещение на лекции в ПУ 4 г. - история на религиите;
10. От самостоятелни занимания - заварчик.
11. По природа - изследовател !
Създател на студентски дискусионен клуб "Около кръглата маса" при ВМЕИ-Варна, създател и ръководител на студентското радио "Импулс" - ВМЕИ Варна, Създател на "Клуб за изучаване и опазване на природата и човешките достижения "Сириус" - Пловдив /1987/, в него основах и ръководя звената: Градски дискусионен клуб Космос, Регионален експедиционен краеведски клуб Изследовател, Студио за документални филми Бъдник, в процес на предстоящо създаване е Екологичен клуб Марица - за еко-системите по реката и нейното състояние от изворите до устието и създаване на регулярна проява от сорта на Еко-челиндж, но по протежението й с цел обединяване на хората от Балканите, доскоро разкъсвани от политическо, социално, историческо и верско разделение; Основател на народно читалище "Проглед" - Пловдив /1997/, но все още общината не ни е предоставила каквато и да е база за развитие на дейността; съосновател на Центъра на неправителствените организации в Пловдив /заедно с други 9 НПО от Пловдив/ - ок. 1992г.- по моя идея и усилия се спечели проект и се проведе NGO - Expo за НПО от страната в рамките на панаирните дни; подкрепител на други граждански структури - Настоятелството на Общински детски комплекс, членувам и в настоятелството на СОУ Христо Г. Данов; член на Зелените в различни структури до нац. ниво - ПС и ИС - 10г., понастоящем редови член на ГЕРБ с надеждата нещо да се промени към по-добро.

Сигурно нещо ще и пропусна, но това е в общи линии.

пп - 12. От НСА - защита на лица и обекти,
което е съчетано и с краткия ми опит в някои школи по ИБИ /джудо, самбо, айкидо.../

Професионален опит: инженер-конструктор на РЕА, педагогика и управление на образованието, леяр, дърводелец, настройчик на РЕА, комуникации /Бетком, Мобиком, БТК/, охранителна дейност; обществена дейност в областта на популяризиране на научните достижения.





.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"

Редактирано от Vetrim на 22.12.08 11:35.



Тема Re: Hallo Vetrimнови [re: Vetrim]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано22.12.08 15:09



Значи моите СЪМНЕНИЯ се доказаха. Имам си работа с "не какъв ти е човек" а съвсем патентна перзона. Моите най сърдечни поздравления и голям респект!
Жалко че почти всички съкращения не ги знам.
На късо обобщено:
Професионален опит: инженер-конструктор на РЕА, педагогика и управление на образованието, леяр, дърводелец, настройчик на РЕА, комуникации /Бетком, Мобиком, БТК/, охранителна дейност; обществена дейност в областта на популяризиране на научните достижения.

Не си подредил всичко хронологично, нали? Защото леяр, заварчик, дърводелец реставратор / е за мен вече изкуство/ идва по късно от следването ти.
Ти трябваше да напишеш какво не можеш, щеше да е по малко. Жена ми и тя завършила педагогика / с диплом/ в Пловдив. Значи сме роднини!!



Ще си позволя да ти напиша, че съм съвсем горд да те познавам.
До следващия път



Тема Re: Hallo Vetrimнови [re: Asen38]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано27.12.08 22:25



Надявам се че си имал много приятна Коледа. Имам един въпрос към теб:
Какво общо имаш с Roxana?



Весело посрещане на Новата Година.



Тема ,Драги Vetrimнови [re: Vetrim]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано04.01.09 19:24



Честита Нова 2009 Година!


Желая ти всички твои мечти и желания да ти се изпълнят. Най важното са здравето, достатъчно щастие и голямо задоволство от това което правиш и постигаш.



Тема Re: Драги Asen38,нови [re: Asen38]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано05.01.09 10:57



С риск да спамя собствената ти тема, ще отговоря.

Нека радостта от живота не те напуска и тази година! Нека щастието от добре свършена работа сгрява сърцето ти! Нека потомството расте пред взора ти и те изпълва с удовлетворение, че има кой да продължи по утъпкания път, но и да проправя нови пътеки, да отговаря на новите предизвикателства, но да запазва и уважава традициите!
Нека уюта на домашното огнище е онзи съграждащ фактор, който мотивира жизнения път на теб и твоите близки, наред с грижата за общото благоденствие!

Може би си разбрал, че в определен момент от живота на човек на достатъчно видно място в неговата ежедневна мотивационна нагласа заема отговорността пред по-висши закони, непряко свързани с нуждата му от оцеляване в конкретния миг. И това не са клишета, а ежедневие!
Нека високия идеал те води в дните на отчаяние, когато изглежда, че си сам! Не си, приятелю - имаш и моята подкрепа. Колко ли сме още?...
Мерилин Фъргюсън нарече тази група от хора - съзаклятието водолей /в своя едноименен и високо ценен от мен социологичен труд/.
Наскоро учените откриха, че водата има и памет и е не толкова елементарно вещество, както смяташе досегашната конвенционална наука.
Допълвам - според мен, водата е белег на проявен живот! Ако приемем и това, че нашата вселена е гостоприемна към живота и той се явява иманентно присъщ на материята и елемент от нейното еволюционно развитие в различните му форми на проявление...

Интересно е да се живее!
Интересно и увлекателно е да се живее творчески!
Както казва един мой приятел: "Само Живота е непобедим - останалото е сянка на отживени актуалности!"

Бъди жив, здрав и полезен за колните, но и интересен за себе си!
На добър път през 2009 година!...









.

"Робът се бори за свобода,
свободният - за съвършенство!"


Тема Re: Драги Asen38,нови [re: Vetrim]  
Автор Asen38 (минаващ)
Публикувано05.01.09 14:22



О, какво да кажа? Аз съм истински трогнат, това са най поетичните пожелания които съм получавал, които съм изобщо чел.

Блазя ти че го можеш. Всичко е не само много фантастично хубаво, но е и много философско и толкова реално. Просто много хубаво!
Благодаря ти от сърце и ти пожелавам един свръх успешен път във всичите ти начинания. и
Vaya con Dios




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.