Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 27.09.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нощта на музеите и галериите  
Автор vens (малко странен)
Публикувано27.09.08 15:28



Понеже наскоро излезе мнение, че в клуба си говорим само за имоти, боклук и други прозаични неща, ето идеална възможност да покажем и духовната страна на клубарите. Има ли желаещи да обсъдим нощта на музеите и галериите? Не само тазгодишната, но може да ги сравним и с предишните, например.

Аз се бях натокал да участвам във

, преди да разгледам избраните снимки от миналата година, изложени в ГХГ. Имаше прекрасни неща, очевидно правени от добри фотографи - просто грабваха погледа от далеч, а качеството на снимките беше високо. А имаше и съвсем безлични неща - и като сюжет, и като кадровка, и като фотографско качество. По принцип нямам нищо против аматьорите, нали и аз съм такъв, ама като видях и кои са останали извън класацията, и се отказах да участвам изобщо. Явно не съм достатъчно "арт", за да разбирам критериите на това жури...



За да не останете с грешно впечатление - на мен мероприятието много ми хареса, но ще споделя моите мисли по-късно, за да не давам предварително тон на дискусията



Тема Re: Нощта на музеите и галериитенови [re: vens]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано27.09.08 16:28



ми не знам, мен ми харесват наградените кадри:) а и изложбата в гхг беше доста готина, една от тези, които ми хареса най-много всъщност:)

айде и аз после ще си кажа мнението(барабар със снимки), ама - като се върна, че и сега бързам...


иначе видях един милион познати, направо не повярвах:)



п.п. това с лазерите съм го изпуснал иначе оназ снимка("няколко") пред гхг ми хареса:)



ама още си далеч от нивото на ГДИ!!!!



Тема Re: Нощта на музеите и галериитенови [re: vens]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано02.10.08 14:13



Или трябва да се съглася с Ралица и никой от клуба не е бил на Нощта на галериите, или на никой не му се коментира събитието.
То и на мен ми мина мерака вече...
Айде, Ралица е извинена - нея я разбрахме, че не е била и по каква причина





Тема Re: Нощта на музеите и галериитенови [re: vens]  
Автор izgrev_lamerz (No Surrender)
Публикувано05.10.08 10:39



Аз бях за 3-та поредна година :)

Но просто нямам вече толкова много време да пиша в форума :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.