Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 29.09.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема летище пловдив анкетанови  
Автор drepa (Iceland)
Публикувано11.06.08 18:27



много добра инициатива на летището.
http://plovdivairport.com/



Тема Активен линкнови [re: drepa]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано12.06.08 14:14





Аха, съгласна съм.
Вече гласувах.



Тема Re: Активен линкнови [re: Бepeзka!]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 02:59



Не виждам смисъл от това летище. По-добре парите да се инжестират в развирение на Терминал 2. Той е само на 130 км., което може да се измине за 40 мин с нормален влак.



Тема Re: Активен линкнови [re: мapk]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 07:07



Терминал 2 е на 130 км. от Пловдив, но е на 220 от Стара Загора.



Тема Re: Активен линкнови [re: kimchi]  
Авторджoни (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 07:44



Да, ама в Стара Загора летището отива на концесия през август и едва ли някой ще дойде в Пловдив от там.





Тема Re: Активен линкнови [re: джoни]  
АвторГoшko (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 11:48



Туй пък.Кой щи ходи в Стара загора





Тема Re: Активен линкнови [re: мapk]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано16.06.08 12:39



а що ще прайм ний зимъска, кога мъгла забръска?

освен туй гледай разстоянията до Пампорово, Татул, морето.
а и къде го видя този влак, който пътува София-Пловдив за 40 минути?



Тема Re: Активен линкнови [re: f(x)dx]  
Автормapk (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:45



Във влака трябва да се инвестира, както и в разширението на терминала.
София не е център на България, но живеят много хора там. Реално около Пловдив може официално регистрираните са над 550 000 (Асеновград, Пазарджик и т.н.), което е също голямо число.

Освен това е по-добре да има една голяма аерогара, която да предлага полети до много дестинации, отколкото много на брой малки. Например ми се вижда смешно да се говори за летище в Стара Загора. Или Ямбол.



Тема Re: Активен линкнови [re: мapk]  
Автор Alykard ()
Публикувано16.06.08 18:07



глупости с пазарджик и окорностите ,общото население гони милион,по официални данни,но не винаги броя на населението е решаващ за летите,кога едно летище ще има повече пътника,когато обслужва два милиона пенсионери или когато обслужва 50 хиляди бизнесмена примерно,има много фактори,нещата са доста комплексни,но ако има място за още едно пътническо летища в бг,не,че е сигруно ,че има де,то това ще е пловдивското,а за СЗ ,Русе ,Ямбол и тн съм съгласен,там ги отдават на концесия с други цели ама пак няма кандидати,на мен би ми било интересно,да видя ако пловдивското го дадат на концесия ,какви кандидати ще се явят,по това примерно,може да се съди за вида на преспективите пред аеропорта



Тема Re: Активен линкнови [re: мapk]  
Авторkimchi (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 19:41



А на мен ми се вижда смешно да говориш за разширение на летище, което беше открито преди 18 месеца. Нищо против нямам, ако си намерят пари - да се разширяват. Но не за сметка на останалите летища. И още нещо, приятел - мястото на летището във Враждебна е избирано от германската армия - нарочно са се спрели на най-мъгливия район, за да затруднят действията на противниковата авиация. Е да, ама сега не сме във война и 100 дни годишно без полети говорят много зле за което и да е летище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.