Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Тема Какво става днес?нови  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано13.05.08 23:29



Безброй безумци изкачат пред колата ми...


Мотористи, които секунди преди това са ме изпреварили, лежат на кръстовището на Технополис...
3 км по-надолу, на надлеза към Митницата - размазан колоездач.. пак няколко минути преди да мина...

А сякаш не е петък мама му да ***

Редактирано от Cтaниcлaв! на 13.05.08 23:39.



Тема Re: Какво става днес?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторoritang (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 23:47



Знаех си, че пак шофьорска тема си отворил :D
Не е петък, но все пак е 13, нали? Аз одеве докато блеех разфокусирано в календара, се сетих, че точно преди девет години си строших ключицата и получих леко комоцио при пътен инцидент. За щастие аз бях най-тежко пострадалият, а секундите, в които съм летял между седалката на велосипеда и асфалта, ми се губят :)



Тема Re: Какво става днес?нови [re: oritang]  
Автор Cтaниcлaв! (Ачмонек)
Публикувано14.05.08 06:50



Да, не исках да пускам пак подобна шофьорска тема, но събътията от вчерашния ден бяха по-силни..





Тема Re: Какво става днес?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Mpakorop (крайнодесен)
Публикувано14.05.08 22:01



Ами май каквото всеки ден, пълно е с мотористи-пичлемета, дето явно са с нулев инстинкт за самосъхранение. А напоследък и наблюдавам лапета на не повече от 15 да фучат из Смирненски с доста големи мотори и се чудя с къв акъл тия родители са ги пуснали и са им купили такъв самоубийствен уред - мотор тоест

.

Сакар планина - перлата на Тракия

Тема Re: Какво става днес?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор omphala (+БГ +ВКС)
Публикувано17.05.08 16:26



И двете ги видях,а не ми се искаше!!!В първата мотоциклетиста нямаше вина щото другия беше решил да влезе в насрещното.Това знам,че е така щото пушех в стаята за почивка и видях катастрофата.А за другия човек-велосипедиста ми стана много гадно.Мислех,че е било катастрофа само от коли,щото често се случва това там.Обаче го видях там и направо щях да полудея.А той си носеше и светлоотразителна жилетка.Докато карат като изроди в тоя град няма да има управия.



Търся си кучкар...

Тема Re: Какво става днес?нови [re: omphala]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 17:12



"Докато карат като изроди в тоя град няма да има управия."
================================================

Не "в този град", а "в тази ДЪРЖАВА"...



Даже май и "ДЪРЖАВА" трябва да си има отделни кавички...



Тема Re: Какво става днес? [re: Mpakorop]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано20.05.08 10:04



На дитету нищо не се отказва! Поредното извратено разбиране за родителска "любофф" в БГ... същата, като тази, с която си возят 4-5 годишните деца на предната седалка или им дават да управляват автомобил, и после четем статии за 13 годишен шофьор, возил 9 и 3 годишно дете и направил катастрофа...





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.