Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 16.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Пловдивските имоти с най-висока...нови  
АвторИмoти (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 14:27



...доходност в страната

!!!Средно с 2,5 повече от София и с 4 и 4,5 съответно от Варна и Бургас!!!
П.С.Това смятам е добра новина за Пловдив!!!



Тема Re: Пловдивските имоти с най-висока...нови [re: Имoти]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано29.04.08 17:53



Сигурно.




Тема Re: Пловдивските имоти с най-висока... [re: Имoти]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.04.08 09:03



и какво й е доброто?
аман от мъдреци в тоз форум бееее





Тема Re: Пловдивските имоти с най-висока...нови [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано30.04.08 10:10



доходноста определя печалбата от дадена инвестиция,колкото по-голяма доходност,толкова по-голяма печалба т.е. по-голям интерес от страна на инвеститорите в имоти към града,доходноста не е пряко свързана с цената на имота т.е. според изследването,ако е вярно естествено,в пловдив има по-голяма процентна възвращаемост отколкото в софия примерно,където цените са на имотите са по-високи,май друг се оказва мъдреца тук,не твърдя,че това е вярно естествено,но ако е вярно е добре



Тема ...и са с доста ниска ценанови [re: Имoти]  
Авторплoвдивckитe имoти (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 10:16



демек, хем евтини, хем доходни. Граби народе!







Тема Re: ...и са с доста ниска ценанови [re: плoвдивckитe имoти]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано30.04.08 10:33



Мисля да изчакам да построят новото циганско гето!То ще доведе до развитието на една още по-голяма циганска популация и когато броя на циганите достигне броя на бледоликите в Пловдив,то цените на имотите от самосебе си ще тръгнат стремглаво надоло.



...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: ...и са с доста ниска ценанови [re: плoвдивckитe имoти]  
АвторMaйнa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 11:15



От този линк,който си дал/а не виждам да са по-скъпи от другите 3 града.Напротив по-евтини са и то осезаемо което мен ме радва





Тема Re: ...и са с доста ниска ценанови [re: Maйнa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано30.04.08 11:55



Хапцолютно по-добре е да са евтини. Поводи за гордост от скъпи имоти няма.




Тема Re: Пловдивските имоти с най-висока...нови [re: Alykard]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано30.04.08 12:18



доходноста не е пряко свързана с цената на имота

напълно погрешно. Доходността и цената са взаимообвързани. Сега всички като се юрнат на доходните пловдивски и моти и след година две, цените им съвсем няма да са толкова ниски колкото са сега.

Това всъщност и обяснява защо доходността на имотите в Пловдив е по-висока от тази в София и Варна. Просто в тези два града цените стигнаха своя пик и от тук нататък ще растат цените доста по-бавно. В Пловдив явно пикът не е достигнат. та така.

Впрочем на мен все още не ми е ясно защо това е добра новина до Пловдив.



Тема Re: Пловдивските имоти с най-висока...нови [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано30.04.08 20:44



да но първо ще е заради доходноста ,а след това ще се повиши цената и съответната печалба ще намалее,което надявам се да не се случи защото пазара ще се превърне в спекулативен като във варна или курортите,мисълта ми беше ,че ако даден имот има по-висока продажна/наемна цена от друг ,това не означава ,че първия е по-доходоносен
пс междругото имотите в пловдив,според нси,са не само оп-евтини от тези в софия и варна,ами и от тези в стара загора и русе,което е малко странно,но както каза модератора по-добре евтин имот,скъпото не е повод за гордост




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.