Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 23.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: lrishstout]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.11.07 12:47



В отговор на:

Между проект и реализация има много години. Освен това, предполагам си пътувал между София и Боровец и знаеш, че там магистрала в истинския и вид НЕ МОЖЕ да има. Пътуването от София до Боровец сега е около час и малко, и то със задръстването в София, така, че пътуване от 40 минути не представлява кой знае какво съкращение.




еми това ми е ясно,мисълта ми беше ,че задвижват проекти ,от които софия има пряка полза,а пътя пловдив-пампорово го бавят,кото дори е по-важен защото след време,надявам се скоро,ше се стига по него да бяло море,само дърпат държавни пари тия шопи ,почнаха магистрала люлин,а за довършване на пловдивското околовръстно ако трябва да се чака на държавата........


IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: mailens]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано23.11.07 12:57



Ами нали уж живеем в пазарна икономика. Просто е:
- има нужда от летище в Пловдив - позлват го
- няма нужда - не го ползват

Виж как зимата кацат по няколко чартъра със скиори, запътили се към Банско и другите курорти.
Лятото пак кацат чартъри с куроротисти за морето, макар и по-малко, защото им е по-удобно директно в Бургас.
Тогава кой да каца и излита от Пловдив? Явно не е изгодно ползването на летището за не толкова многото пътуващи по туризъм и командировки, които не са от/за София.

Повечето чуждестранни представителства са в София, там са институциите, там е сичко. Освен това там са централните офиси на транспортните фирми - явно обемът на товари за България не е голям и предпочитат да ги съберат на едно място и да ги натоварят наведнъж.

Щом е изгодно да ползват само онова летище - нищо не може да се направи. Нали не смяташ, че хората в бранша бягат от парите или са толкова слепи, че не могат да ги видят?



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: vens]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.11.07 13:02



Да,всичко е в София зажалост,парите ,живота ,бъдещето ,така излиза,да се надяваме,че това ще се промени ,в не чак толкова далечно бъдеще


IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: mailens]  
Авторmailens (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 15:19



Чудя се как в Пловдив могат да живеят хора с такова мислене!!!"Всичко било в София"-аз лично съм живял и работил в София и мога да ви кажа че Пловдив превазхожда в много отношения София!Вярно че има разлика в заплатите но в зависимост от бранша в които работиш!Не сравняваите компутърен специалист в София с охранител в Пловдив

!
Мога да ви кажа че ако Пловдив си използва капацитета ще бъде пред София и всички останали!!!
P.S. Относно летището-то има нужда от развитие за да деиства ефективно и това рано или касно ще стане,защото е ИЗГОДНО за много хора!!!
Които има вазможност да погледне в Plovdiv24.com!Там в момента има нещо интересно по темата!



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: mailens]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.11.07 16:15



пубертетът е тежък период а

стига глупости пловдив превъзхождал софия дрън дрън,моля ти ,най-добре темата да се заключи да не ставаме за смях като клуб сз ,където също обсъждаха идеята за летище


IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: Alykard]  
Авторmailens (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 16:22



Ти малоумен ли си или на такъв се правиш

!!!Щом пишеш би трябвало и да можеш да ЧЕТЕШ,казах,че ако Пловдив си използва капацитета,което в момента не го прави ще бадем пред другите!!!
P.S. Ясно е че си от село но поне чети пражилно това което сам написал!!!



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: mailens]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.11.07 16:46



Според мен не е лошо ти да четеш какво си написал, пък после да изискваш същото от другите. още във второто изречение на мнението си си го казал:
""-аз лично съм живял и работил в София и мога да ви кажа че Пловдив превазхожда в много отношения София!"

А това другото за потенциала е толкова общо казано, че не си струва да го разискваме.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: mailens]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.11.07 16:50



аз може и да съм малоумен,ама ти си мегаломан ,летище искал,еми скоро може и да поискаш и правителството тук да се премести ,я гледай реално на нещата,а за капацитет ,в никакъв случей не е равен на този на софия,все пак софия е транспортния възел на балканите,и това е една от причините по -влиятелните компании са там,уфф дано те баннат,идисутринта в 6 и 30 на автогара юг да видиш как тръгват в 6 6 и 30 и 7 и 30 по 2 автобус за софия и питай хората вътре дали пловдив е преди софия да видиш какво ще ти отговорят




IN MEMORY OF RJ

Редактирано от Alykard на 23.11.07 16:52.



Тема Re: Летище Пловдив...нови [re: f(x)dx]  
Автор Alykard ()
Публикувано23.11.07 16:53



В отговор на:

Според мен не е лошо ти да четеш какво си написал, пък после да изискваш същото от другите. още във второто изречение на мнението си си го казал:
""-аз лично съм живял и работил в София и мога да ви кажа че Пловдив превазхожда в много отношения София!"

А това другото за потенциала е толкова общо казано, че не си струва да го разискваме.




ем момчето е местно патриотче,ама говори глупости


IN MEMORY OF RJ

Тема Re: Летище Пловдив... [re: Alykard]  
Авторmailens (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 17:10



Ти къде живееш,сигорен съм че не живееш в Пловдив или ако живееш тук си от скоро!А ако си толкова отворен да се срещнем на 4 очи да си поприказваме!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.