Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 27.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Cвeтлa]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.07 09:21



хубаво бе, глупаво е. Аре стига сте ни занимавали с вас двамата.
като толкова искате - ударете си една среща в някой чат и се наддумвайте



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.11.07 09:24



Човече, има една хубава руска поговорка - "Ако твърде дълго спориш с идиот, то много вероятно и той прави същото".



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:17



Какви са тези махаленски лафове бе? Не стига, че се излагаш, ами и не търпиш критика. Ако съдя по спора, който заформи, имаш бая комплекси и се опитваш да се направиш на мъж тук ли?



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: .]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано02.11.07 10:49



А защо ли една малка черна нищо неозначаваща точица за втори път се меси в тема,която явно не го касае?
Ъ-ъ-ъ...как беше..." имаш бая комплекси и се опитваш да се направиш на мъж тук ли"
Хайде да видиме ти като се изложи как си с критиката!



...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: f(x)dx]  
Автор F(x)+C (откровен)
Публикувано02.11.07 10:52



Много хубава поговорка.Мисля да си взема поука от нея и вЕрвай ми няма да им дам шанс на идиотите да спорят със себеподобен!



...доброму добро да прави,
лошия с ножа по глава...



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: Cвeтлa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано02.11.07 16:33



Абе оправяйте се сами, просто изглеждаш нелепо, ама едва ли съм първия, който ти го казва

...
A million mile fall from grace


Тема ще се разгранича от спора ви, ще се върна на бакшинови [re: F(x)+C]  
Авторpaзтpeвoжeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 01:43



шите.
Значи, има един дето много ме дразни, залепил е надпис "Бакшиш не е град в незнамкъдеси".
Тази нощ ме кара до вкъщи, стечение випно, няма как да предвидиш кой ще дойде.Пред дома ми, сметката е 3,90, помня силно, защото толкоз малко не се е получавал от миналогодишния прилив Маришки.И аз давам четири лева, чакам...и той чака.Дразни ме адски.Не си прибирам портфейла, пак чакам.Мамка му, извинете, ама и той чака.После пита- бе девойче, не прочете ли надписа?Аз яхвам метлата и вътрешно си обещавам от утре да си се возя на нея и да не ползвам вече таксиметрови услуги, ако ще и преди всяко летене да трябва се мажа с вълшебен крем.
и отвръщам, може ли за малко да ми върнете парите, той се шашка и ми ги връща, а аз ги прибирам в портфейла си и вече с отворена врата казвам, явно и вие не сте прочели моя надпис.
Той се кокори и пита- къв надпис?!Ми този, че никоя уважаваща себе си жена, не си плаща сама сметките.Благодаря, че ме уважихте.
Слизам, а онзи изскача от таксито и го заобикаля, ала стиска в ръката 10-те стотинки ресто- на, вземете си ги, аз се пошегувах.
Да, бе!
Не ги понасям, с мръсните си овонтене на цигари коли, с прашни арматурни табла и космалаци навред.С мазните им коси, протрири анцузи и дрехи, миришещи на манджи.Както си легнал, така отишъл на работа.
Е, на какво отгоре да ви дам бакшиш, аз плащам за услуга- в тази услмуга влиза чиста кола, чист шофьор и възпитан.Таково животно, обаче, няма.
Все повече се уверявам, че медицинска сестра и таксиметров шофьор би била идеалната брачна комбинация- по интелектуални заложби и хигиенни навици, някак ще си паснат, че и щке си помогнат.Има някои професии, които някак изконно се работят от нечисти хора- по дух, тяло и материя.Не искам да засегна никого, но се сещам за един виц сега.
-Ало, добър ден ВиК-то ли е?
-Не, тук е Енвергото!
-И на вас да ви ... майката!

Та, такива ми ти работи.
И имаше един разтревожен тъдява, от миналата година насам, когато и да завали все гледам по Главната да го видя, защото обеща, че ще е с чадър и ще се отличи по височина, оборвайки ме, че няма високи мъже
.Ала от два дни, то направо няма хора по улиците, че ми е притеснено за него.Ако е отишъл да си купува лодка, то дано поне да е за двама:)



Тема Re: ще се разгранича от спора ви, ще се върна на бакшинови [re: paзтpeвoжeнa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:28



Еййй Браво!!!!


Много ме накефи разтревожена!!!



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
АвторBridget (Нерегистриран)
Публикувано24.11.07 14:04



Вижте какво, Ралица и F(x)+C, направо оспамихте темата с вашите спорове относно интелигентността си. Отворете си тема "Кой е по-по-най" и си дебатирайте колкото си искате.
А темата си беше много хубава - проблема с бакшишите наистина е сериозен. Мога да ви разказвам всякакви преживени случки с таксиджии, защото преди известно време доста редовно ползвах услугите им, но не това е важното. Важното е, че както навсякъде, и при тях има всякакви хора - мошеници на дребно; малки тарикатчета, за които тази работа е начин да свалят мадами; обикновени хора, които си изкарват хляба и хранят семейство с тази работа и т. н. Но факт е, че повечето не спазват много стриктно правилника за движение по пътищата, спират и тръгват от места, където е абсолютно забранено и правят куп други нарушения ... с една дума - карат опасно. Все пак, в правилника за движение по пътищата никъде не пише, че такситата са МПС със специален режим на движение като полицейските коли, линейките и пожарните. Преди няколко дни лично един таксиметров шофьор ми каза, че все пак движението се било пооправило с тези много катаджийски постове и постоянни проверки. Ето това е добре, дано да е за по-дълго, а не - само някаква кампания. А пък вчера по новините казаха как в София хванали няколко таксиджии да карат пияни и после имаше анкета с хора, какво биха направили, ако забележат, че шофьора на таксито, в което се возят, е видимо пиян. Повечето казаха, че биха слезли веднага, но не биха съобщили на контролните органи за това. А трябва! Защото от това зависи животът ни. Може би, трябва да станем по-отговорни и, когато се сблъскваме със застрашаващо живота на всички неспазване на правилата, да предприемаме някакви действия. И това няма да е криворазбрано издайничество, а социално-отговорно поведение.



Тема Re: Кой да озапти бакшишите?нови [re: F(x)+C]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано24.11.07 14:25



А ти какво направи по въпроса? Къде се оплака? Много е лесно така да ревеш "Кой!!!"
Не карам кола и не зная КАТ от кой телефон се вика, но от 166 ще те упътят. Примерно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.