Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 23.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема нова тема - за лекаритенови  
Автормдaaa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 12:10



Така се случи - миналата година двама души от семейството ми бяха в болница. И нали "лекарите са нископлатени, липсват лекарства и т.н.", заявяваме, че ще платим всичко, което е необходимо за качествено лечение - вкл. и лекарски хонорари. Резултатът - абонирахме се за болницата. Лечението предполагаше връщане отново и отново в болницата. Три седмици след оперативно уж отстраняване на тумор, установихме че не е отстранен, а само е увеличил размерите си. Мисля, че " не вреди !" е много по-важно от заплати, пари, и т.н.



Тема Re: нова тема - за лекаритенови [re: мдaaa]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано20.06.07 14:32



За доста от тях очевидно не е.


Но не съм изненадана от това, което споделяш... цинизъм е меко определение за случващото се на много места.



Тема Re: нова тема - за лекаритенови [re: мдaaa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано21.06.07 09:57



Плащай си потребителска такса и ще преуспееш.



...
No alarms and no surprises please

Тема Re: нова тема - за лекаритенови [re: мдaaa]  
Автор Ketlin35 (умница)
Публикувано21.06.07 15:11



Ще споделя личено опит от февруари - майка ми си счупи крака и й се наложи да се направи операция... Говоря за ортопедията на хирургиите, на пещерско шосе... Не ми се разказва наново цялата галимация, обаче такова унижение никога не сме преживявали в живота си... Оказа се, че си има парола: С кого ти е уговорката, демек - на кого си платил, за да те оперират. Като казахме, че нямаме уговорка, се отнесоха с майка ми като с куче... А си плаща здравни осигуровки на бая висока заплата...
Докараха една баба със счупен таз - поискаха й седемстотин лева, за да я оперират, и дъщеря й си я прибра... Там 1000 лева го имат като за 10...



Тема Re: нова тема - за лекаритенови [re: пeтльo]  
Автормдaa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 21:43



Знаеш ли - аз си плащам. Плащам си потребителска такса и след това си плащам колкото ми поискат. Но след като си платя, трябва и да получа. Това за което съм си платила.



Тема Re: нова тема - за лекарите [re: мдaa]  
Автор пeтльoМодератор (weirdo)
Публикувано24.06.07 09:46



Еми не знам, необяснимо явление. И аз се чудех какво става, ама ми обясниха, че това било нормално, да ти спасяват операции, след като бутнеш в джоба на лекаря стотачка и тем подобни. Виж в другата тема, аз съм на твоя страна:)

...
No alarms and no surprises please



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.