Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стела Димитрова  
АвторAдpeaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 15:27



Нуждая се от координатите на алтернативната ле4ителка Стела Димитрова.

Благодаря много.



Тема Re: Стела Димитрованови [re: Aдpeaнa]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано31.05.06 04:12



тука не работим с шарлатани

...
Whatever


Тема Re: Стела Димитрованови [re: пeтльo]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано31.05.06 08:51



Така де, двама в клуба стигат




Тема Re: Стела Димитрованови [re: Fallen_Angel]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано31.05.06 16:36



аре да не се обиждаме на знаменце след ника, а:)))))

...
Whatever


Тема Re: Стела Димитрованови [re: пeтльo]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано31.05.06 21:16








Тема Re: координатитенови [re: Aдpeaнa]  
Автор Vetrim (сталкер)
Публикувано31.05.06 22:45



влизаш с автомобил откъм Асеновград и веднага след табелата Пловдив (преди опитния участък с царевица на СУ и последващото го поделение и надлез) вдясно виждаш един застроен парцел с кръст над аязмото... там спираш и питаш









-

Слънчев Изгрев,
благодаря за "зрението",
което в труден миг дари ми!


Тема Re: Стела Димитрованови [re: Aдpeaнa]  
Автор razlika (непознат )
Публикувано25.08.06 15:10



нуждаеш се,щото не знаеш,че е от Сливенското село Ковачите,разведе се едно време,като умори мъжа си с курвалъка си,от глад и кражби,ограби го до шушка,а ко0лко хорица щеше да измори,че я и съдиха,ама нали се фраскаше с Чочоолу,че я спаси и я издигна ,лека му пръст на селяка,.Стела,която всъщност се казва Стояна,има и присъди.Работеше като козметичка,ама лъжеше че се занимава и с масажи до момента в който май увреди едно дете на големци,добре че я измъкнаха любовниците й.



Тема Re: Стела Димитрованови [re: Aдpeaнa]  
Автор vesy_bg (непознат )
Публикувано17.10.08 12:13



koordinatite koito imam sa tezi drugi neznam.o32835140 i samo oshte neshto nesam saglasna s mneniata za neia na niakoi xora na moeto semeistvo stela dimitrova pomogna mnogo i shte sme i blagodarni cial jivot.uspex dano pomogne i na teb





Тема Re: Стела Димитрованови [re: vesy_bg]  
Автор milenas (новак)
Публикувано17.10.08 14:42



А не видя ли, че темата от преди повече от 2 години?



Тема Re: Стела Димитрованови [re: пeтльo]  
Авторпeпинo (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 02:08



Здравейте, приятели! Има хора, надарени с дарба да помагат и лекуват. Това всички го знаем, някои са се срещали с такива, други са чували за тях. И в най-древни времена е имало лечители, и сега има, но Истинските - те са рядкост. Те или МОГАТ, или НЕ ! Това не се научава, човек се ражда с него! Всички виждаме, че лечителите, или така наречените екстрасенси са плъзнали навсякъде - по улици, платени реклами по вестници и списания, по телевизия...Всеки втори се нарича вече екстрасенс, и Всичко това е САМО ЗА ПАРИ !!! Но всички тези горепосочени нямат и капка способности и лъжат и мамят най-безцеремонно нуждаещите се от лечение, които са ги потърсили от отчаяние и безизходица. Защото знаете, че когато човек е болен, той дава всичко за да оздравее. Но уви, лъжелечителите не се интересуват от болката на болния, а от това как да му измъкнат последните пари! Срам и позор за такива жалки души...! Искам да предпазя всички, които имат намерение да търсят помощ от Стела Димитрова от Пловдив ! Не ходете при нея, защото тя лъже хората, няма никакви способности и плаща за да я пишат в някой вестник! Приятели, не вярвайте на всеки, и преди да отидете при някой за помощ, вземете няколко чужди мнения, за да се уверите, че няма да ви излъжат и оставят без стотинка! СТЕЛА ДИМИТРОВА от Пловдив НЕ МОЖЕ да лекува, и се опита да измами и мен, но не успя. Пазете се от нея!!! Пожелавам на вас и на себе си живот и здраве, за да не търсим такива измамни лечители!!! Поздрави и Бог да ни пази!



Тема Re: Стела Димитрованови [re: milenas]  
Авторlasi (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 02:20



Преди известно време имах нужда от помощ за здравето ми - Стела Димитрова не е лечител, не умее нищо и е елементарна и лоша жена, не можа да помогне с нищо, защото няма никакви способности, но не пропусна да иска пари от мен и да ме изнудва. Отвратен съм от държанието и и ако имаше възможност, щях да подам оплакване в полицията, но нямах доказателства. Но някой друг може да има... Тя не може вечно да лъже и да краде хората, и това да остане безнаказано. Внимавайте, не се поддавайте на лъжите и.



Тема Re: Стела Димитрованови [re: razlika]  
АвторCЪHИ (Нерегистриран)
Публикувано28.07.09 03:21



Стела димитрова - не може нищо, лъже и иска пари! Мошеничка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Стела Димитрованови [re: lasi]  
АвторЛиca (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 14:35



Стела Димитрова лъже и мами хората ! Пазете се !



Тема Re: Стела Димитрованови [re: Лиca]  
АвторИckpeн (Нерегистриран)
Публикувано18.08.09 15:14



Стела Димитрова от Пловдив е престъпничка като арестуваната вече Тотка Тотевска от Плевен.Стела Динитрова не се пазари за пари, а тя САМА определя какви огроми суми да иска от болните, търсещи нейната помощ. Ако не и дадеш парите, започва да заплашва...Тя не е лечител, а дявол. И за нея ще има възмездие, както за всички, които се имат за Господ, унижават хората, изнудват ги в тяхната мъка и болест, за да вземат последните им пари и с тях да си строят къщи. Това е печалба от мъката на хората! Нямат съвест и страх от Бога такива лъжепророци като Стела Димитрова - Бог забавя, но не забравя !!!



Тема Re: Стела Димитрованови [re: пeпинo]  
Автор diksan133 (непознат )
Публикувано16.01.11 13:40



напълно съм съгласен.на мен лично ми взе 120лева за три сеанса и обещанието че ще ме"прави".и резултатът е 0Vмного загубени пари и нерви.понеже бях от далече. в резултат се влоших и си загубих и работата халал да са и парите господ гледа.между другото бях болен от дископатия. сега ще ходя да се лекувам в софия




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.