Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 25.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интернет доставчик в Кючук Париж  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 08:57



Здравейте,

Живея в Кючук Париж. Кой Интернет провайдър бихте ми препоръчали, като се има предвид, че мога да избирам между Гигабит, Ейнджъл Софт и Визио.

Интересуват ме показатели като надеждна връзка, free server...

Благодаря предварително.



Тема Re: Интернет доставчик в Кючук Парижнови [re: Гaля]  
Авторплд (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 11:26



Евроком или ГигаБит всичко друго е шит.



Тема Re: Интернет доставчик в Кючук Парижнови [re: Гaля]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано25.05.06 12:31



Преди вереме бях абонат на Ейнджъл Софт.
Плащах 35 лева без ДДС и получавах една много добра връзка.
Warezzz-а им е много добър. Локалният сървър е доста бърз.
Но като всеки кабелен оператор има много проблеми по време на летните бури

А за Визио не си помисляй - много е скъпо, много е бавно (е, освен ако не ти се плаща по 42 лева месечно). С две-три думи - не си струва.



Тема Re: Интернет доставчик в Кючук Парижнови [re: Гaля]  
Автор Boдeн дyx (оптимист)
Публикувано25.05.06 15:41



Ха добре дошла и тук
Най-добре - "Гигабит", те са дъщерна фирма на "Евроком", но не е нужно да се абонираш за кабелната телевизия, за да ползваш нет-а (аз така се минах миналата година, когато си пусках домашния интернет).
Най-евтината тарифа и на "Гигабит", и на "Евроком" е 18 лв. месечно - но на "Гигабит" скоростта е много по-добра и позволява да гледаш филми или да слушаш музика и онлайн. Е, на мен чак такава скорост не ми трябва, та затова и си седя на "Евроком"-а.



Тема Re: Интернет доставчик в Кючук Парижнови [re: Boдeн дyx]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано25.05.06 16:12



Най-добре е изобщо нищо общо да нямаш с Евроком



Тема Re: Интернет доставчик в Кючук Парижнови [re: Гaля]  
Автор vectorcs (непознат )
Публикувано09.07.06 19:13



аз бих препоръчал енджъл софт не че са идеални. в монента съм на 20лв-вата им тарифа и сам доволен като не броим прекъсванията през дните около бурите които имаше, което е да кажем нещо нормално :). иначе за гигабит само искам да вметна че когато в края на януари реших да си пусна нет и пуснах заявка и при тях и при енджъл софт като предпочитах вторите(които ми се обадиха след около месец и малко за да ме включат), от гигабит ми се обадиха в края на юни т.е. след половин година. представете си що за организация е тва нещо и каква поддръжка ще ти осигурят.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.