Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 24.04.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Помогнете минови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано25.10.04 22:45



да открия кю-то на Стойка! Влюбен съм в нея и желая да се опознаем. Всяка информация за нея ще ми е от полза!

Благодаря на отзовалите се!


Обичайте я!

Тема Re: Помогнете минови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано25.10.04 22:55



Буахаха, те на село нямат нет! Не ме разбирай погрешно, но откакто заяви най-нагло, че всички в Пловдив говорят така аз още по-нагло заявявам, че това момиче НЕ е от Пловдив! Баси резила дето го прави тая, аз съм срещал единици хора които да говорят толкова изразено миеко а тая к'ви ми ги разправя! Иначе е забавна като не говори такива глупости... Както и да е, дори да говориш сериозно и дори някой да и знае Q-то мое забравиш за нея следващите месец два

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Помогнете минови [re: The Fallen Angel]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано25.10.04 23:22



Уф... Ми не знам... Точно от това се опасявах - всички пловдивчани сега ще я намразят, защото срами града и ще гласуват против нея, а тя е толкова лъчезарна, естествена и добродушна! И какво от това, че говори меко? Ади мола ви съ! Пък и аз съм влюбен и... съм пристрАстен Ти ако й имаш кю-то ми го прати на бележка, пък аз само ще си го гледам и ще си мечтая за нея


Обичайте я!

Тема Re: Помогнете минови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано25.10.04 23:48



Абе човек аз не я мразя а и не бих гласувал, често си давам парите за глупости! Просто ме нервира факта, че говори такива смешни неща иначе не отричам, че е лъчезарна и естествена. За съжаление и нямам Q-то ако тя въобще има

You can have anything you want
But you better not take it from me


Тема Re: Помогнете минови [re: The Fallen Angel]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано26.10.04 00:02



А отричаш ли, че в Пловдив я мразят, защото ги срами? Или не си правил такива проучвания Интересно ми е как приемате една такава противоречива натура като Стойчето?


Обичайте я!

Тема Re: Помогнете минови [re: The Fallen Angel]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано26.10.04 00:48



Е,тва с акцента ме изнервя тотално.Да беше си споменала родното село,ама....Пловдив....

Иначе е симпатяга,естествена



Тема Re: Помогнете минови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор инaт (скромничка)
Публикувано26.10.04 00:49



Нинджо,търси по селата



Тема Re: Ей тъпаннови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор мaйнaTA (простъ)
Публикувано26.10.04 04:22



аз ко ти обяснявах 2 часа в чата че тая е от селата )) и че тва за чата го е казала за реклама )) демек интилигентна мадама съм у чата влизам
и защо си мислиш че те лъжа та се навря и в клуба да питаш а ейнджъла е прав кат ти казва че е безсмислено да си дава кинтите за глупости )) Та изчакай още 1 седмица и така и така и ти и тя в Сф )) мое да е намериш саму да не доде някой селски левент хахахха ах иначе я покани нейде )) лошо нема ама иначе е чувала за чат и ICQ КОЛКОТ все едно аз съм бил в космоса )) аа чакай бе мое да влиза в МИРКА забравих начи )) лошо няма че е казала че от Пловдив макар че е от селата ама лошото че с нищо не допринася за имиджа на града а по скоро го бута ((

п.п и откога си падаш по трътлести бе дебелогъзи )) или лика прилика да сте си



Тема Re: Помогнете минови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Fallen_AngelМодератор (Reborn Archdevi)
Публикувано26.10.04 10:42



Ама пич как може да се изцепи, че мякаме като настъпани котки??? Ако около нея мякат не значи че целия град така говори...

do NOT click



Тема Re: Помогнете ми [re: Fallen_Angel]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано26.10.04 12:47



Ми... Не знам Как говорите в Пловдив? Ти мякаш ли? Дори и мъъъничко ли не говориш меко?


Обичайте я!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.