Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 27.09.24 
Градове
   >> Пловдив
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Простете, не разбирамнови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторabs2O5 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 09:33



ne vijdam zashto trqbva da se syrdq na kogoto i da bilo, oshte po malko na roditelite si.. moje bi ti trqbva da se syrdish na nqkogo, koito ot rano te e nau4il da ne uvajavash sebe si..



Тема Re: Бе брато ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторabs2O5 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 09:39



xaide da ne sydim shtatite po McDonalds.. pyk i ve4e pisax za podrajanieto.. tova e mnogo losha 4erta na bylgarina - kato ne znae kakvo da pravi zapo4va da se oglejda i da kopira okolnite vmesto da sedne i da izmisli neshto sam.. 4e nali e mnogo umen, zashto mu e da kopira.. a uj sme na ne znam si koe mqsto po inteligentnost :)



Тема Re: uniformi v daskaloнови [re: Steppenwolf]  
Авторabs2O5 (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 09:45



ama napylno si prav. estestveno 4e shte si vzema shapkata. vse pak shefa trqbva da mi osigurqva rabota koqto az da vyrsha i po tozi na4in da izvli4ame polza i dvamata, a ne da mi kazva kak da se obli4am, osven ako tova ne e svyrzano prqko s rabotata mi. smqtam 4e syshtoto vaji i za u4ilishtata.



Тема Re: uniformi v daskaloнови [re: abs2O5]  
АвторSteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 19:10



OK, sherife
Ride on !



Тема Да не учиш счетоводство?нови [re: Steppenwolf]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано27.09.03 19:59



Щото аз от счетоводители обикновено научавам какво точно съм казал, какво точно съм завършил (поне 3 - 4 ВУЗ-а, да не говорим за факултети и специалности, те последните не си знаят вече бройката), къде работя и с какво се занимавам (и тук числото е доста големичко) ...
А за Ботев - нямаме толкова пари




Тема Стига сте спамили бренови [re: ДъpвeнФилocoф]  
АвторГoшo (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 22:28



Вие съвсем забравихте за темичката, аз отдавна усетих че с Вудумиен-а ще се отклоним и спрях. Кво да спориш с такъв и да му обясняваш. Да се радва на живота с униформи и тва е. Мисълта ми е че както повечето неща в България:
1) идеята е тъпа
2) хората отговарящи за това ще правят яко кинти
3) никой не пита тези които са директно засегнати
4) говорят се много глупости
И ако тези, от които зависи са решили да стане (визирам директорите и всичката пасмина около тях), никой не може да ги спре. А ако те изглежда че се бавят, то е единствено защото в момента броят с'тинки, проценти и смятат как да стане така че за тях най-голяма далавера да има...
Изключвам Вальо Караминев, със сигурност.



Тема OK. Otvraten sum ot sebe si i ...нови [re: Гoшo]  
АвторSteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 23:04



mlukvam



Тема Re: OK. Otvraten sum ot sebe si i ...нови [re: Steppenwolf]  
Автор G3r1 (G3r1)
Публикувано28.09.03 23:20



Радвам се че най-после се отврати от себе си...Време беше!Английски гимназии ала бала...Малко е далече английската от истината ... И от Пловдив май...Да ти кажа...Моите уважения към майка ти,но добрите учители се броят на пръсти в Пловдив и те не си хабят силичките за училище ,а за частните уроци.Така че смяташ ли че е качествено образованието,мм?Мислиш че в чужбина е трудно?Като си супер умен и кадърен защо не успя да се реализираш в България?Бачкането в чужбина било нон-стоп и ако не си си платил сметките си аут...Ти за пръв път живееш сам нали?Тия вафли съм ги яла и не струват.И според теб всяко средностатистическо българско семейство може да отдели 180 лева за да запише сина/дъщеря си в гимназия (пример е ОМГ)?Ами пич,ако живееше в българия и имаше семейство гарантирам ти че нямаше да мислиш така...Приятен живот в чужбина,където било толкова трудно и хубаво,далеч от родината и семейството.Мълчи си и си стой на мястото...



Тема Dishaite dulboko. Vie ste razvulnuvana.нови [re: G3r1]  
АвторSteppenwolf (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 20:03



Uuuuuuuuuuuuuuubi4am tezi vuzbudeni zheni, bei !

Kratuk analiz na "G3r1 Vuzbudata" :

"Английски гимназии ала бала...Малко е далече английската от истината ..." Kolko e daleche ot istinata be, Radke moia nenagledna ? :))) Bi li mi kazala v kilometri? Temata da ti pripomnia beshe za noseneto na uniformi v gimnaziite. Ta kakvo otdelia gimnazii kato MG i AG ot ostanalite ? ... Osven che tam mozhe bi triabva pone prez chast ot vremeto da si izpolzvash zadnika da sedish na nego i da uchish, a ne da mu flash-vash cveta na prashkite i tatuiranite rozichki, peperudki i angelcheta

"Моите уважения към майка ти,но добрите учители се броят на пръсти в Пловдив и те не си хабят силичките за училище ,а за частните уроци"
Bi li mi obiasnila s izvestno aritmetichesko naprezhenie v skafandur4eto, po kakuv nachin edin u4itel mozhe da si hrani semeistvo s edna sredna uchitelska zaplata. Mozhe bi triabva gobleni da shie i da gi redi na Djumaiata ili ... ?

"Така че смяташ ли че е качествено образованието,мм?"
Aham
Metodologi4eski vse oshte da, izostavame v disciplinarno otnoshenie.

"Като си супер умен и кадърен защо не успя да се реализираш в България?"
Oshte edna logi4eska zadachka (molia te pak za malko voltazh v skafandurcheto)
Pomsli oshte vednuzh koi e pravilnia otgovor na kazusa "kvalifikacia" :
a) zashtoto ne si se realiziral
b) za da se realizirash
Uspeh v misleneto ! :)))

"Бачкането в чужбина било нон-стоп и ако не си си платил сметките си аут...Ти за пръв път живееш сам нали?Тия вафли съм ги яла и не струват"
Koi "vafli" be, vafloiade moi !
Da bachkash i da uchish li ? Bi li mi kazala koe e nedostoinoto v tazi kombinacia ? To inache e verno, che e nai-hubavo da se polegne na gotovi pari, ama de kusmet

"И според теб всяко средностатистическо българско семейство може да отдели 180 лева за да запише сина/дъщеря си в гимназия (пример е ОМГ)"
ABCELJUT ! Chetesh mi mislite napravo Samo deto stavashe vupros za zakupuvaneto na uchilishtna uniforma za 45 leva i to sled kato si izdurzhal priemnia izpit, ama neise ...

"Ами пич,ако живееше в българия и имаше семейство гарантирам ти че нямаше да мислиш така..."
Istina e. Shtiah da chakam golemia jackpot ot tototo i da investiram vuv fishove. Pak za blagotona deteto de, ne za drugo ...

"Приятен живот в чужбина,където било толкова трудно и хубаво,далеч от родината и семейството.Мълчи си и си стой на мястото..."
Tuk direktno i bezkonkursno te obiaviavam za Sladur No3 v Sladur-Kluba mi ot forum "Plovdiv". Zasega tam sa edinstveno Mimeto i Gancho - dva ljubimi mi pop-surceveda ot novoto KATRA pokolenie . A Durvenia Filosof e vse oshte sus statut na asociiran chlen. Ne 4e ne se starae choveka, no mu lipsva straaast ... strast mu lipsva



Тема Re: Dishaite dulboko. Vie ste razvulnuvana.нови [re: Steppenwolf]  
Автор G3r1 (G3r1)
Публикувано30.09.03 11:04



Първо да ти кажа не съм ти искала анализ ,а отговор.
Англииската е на около 500 метра от табелата на Пловдив:)А и в английската...айде няма да коментирам.Не ми обяснявай какво се прави в гимназия-уча в ОМГ пета година и успеха ми не е от ниските.
Прав си че един учител не може да издържа семейството си с мизерната заплата.Оправдани са за частните уроци.И в такъв случай значи си съгласен с мен че там си съсредоточават силите?!Щом учителите си съсредоточават силите не където трябва,какво му е качественото на образованието?Ми то на човек му стига да ни види министъра и реформите!Методически или неметодически образованието си е кофти!
"Като си супер умен и кадърен защо не успя да се реализираш в България?" -->невъзпитано е да отговаряш на въпроса с въпрос!
Няма нищо недостойно в това да учиш и работиш едновременно,това даже не съм го и намекнала.Аз самата трета година уча и работя едновременно.Исках да кажа че това не е само в чужбина.Напротив-в България даже е по кофти!А за това че е по-добре да се погледне на готови пари не съм съгласна.Работата е възпитание. На мамините дечица им липсва!
Нека те светна че не става дума само за униформа за 45 лева...наистина това е темата,но тази година братчето на мой приател се записа в 8-ми подготвителен клас и му трябваха 176 лева!Униформата допринесе доста за тази сума....От тук нататък не виждам смислени твои думи на които да отговарям...В отговор на заглавието,ако си гледал 'Bad Boys 2' мога да кажа само Ууу-саааа....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.