Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 19.04.24 
Градове
   >> Пловдив
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Що е майна се е лайна!нови  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.01 23:13



Ей майни, да ви ебем путката майна да ви ебем! Знаете ли кое е най-хубавото нещо в Пловдив?! Ами табелката за София! Че ви ебем всичките путки майни! Да го духате! Ще ви изтрием от лицето на земята всички дека мекате и окате! Да ви е густо в устата с мойта сладка бела сперма!!! Майка ви мръсна Пловдивска!!!



Тема Re: Що е майна се е лайна!нови [re: Bobi]  
АвторMЪЖЪT XXL (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 18:01



MAMATI TUPA SHIBANA .DA GOOOOOOO DUHASH .PLOVDIV SI E N 1 I VINA GI SHTE E N 1 .ZA VAS ZAVISLIVITE SAMO MOJE DA KAJA DA GOOOOO DUHATE TUPI SELIANI.MOJE BI SI SHOP .AMI DA TO PO TUPO GOVEDO OT TVA NEMA . VIE I TUPITE VI GROZNI JENI KATO KRAVI - DA VI EBA MAIKATA.



Тема Re: Що е майна се е лайна!нови [re: MЪЖЪT XXL]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 22:28



Абе я си еби путката лелина, пловдивска! Ти си по тъп и от билото на тепетата! Че ти ебем путката майна ка дойдеш у София. От Централна гара та чик до ЦУМ гол че го бараш! Да ви ебем дръгливите пловдивски курви с кирливи путки и дрисливи гъзове! Само един панаир си имате и той ви е прозореца към света! Тъпи майни, бах ваща мама! Кур за вас само кур че ви оправи, като се омешате с нази, че се оправите иначе че ви бесиме още край Ихтиман и нема ви пущаме у София, оти много цапате и мърляте. Що си не седите у Пловдив, ваща мама а се преселвате сите у София бе говеда?!



Тема ALL SOFIANS SUXнови [re: Bobi]  
АвторDeAdMaN_lnC._ (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 16:15



A WE PEDAL, AKO TA VIDA O6TE EDIN PUT DA PSUVA6 PLOVDIV4ANI 6TE TI RITAM TAPIA 6OPSKI ZADNIK OT PLOVDIV DO 6OPIA. A WE OTIVAM AZ VEDNU6 V TAPIA VI GRAD I MAMA MU STARA A WE EDNA HUBAVA PUTKA NE VIDQH WE MAINA, TO TVA JENI LI SA, KRAVI LI SA, NE ZNAM. PUK TO I EDIN HUBAV OTBOR DA IMAHTE A TO KVO, SAMO EDNI GOVEDA I TVA E. HAHAHA



Тема Re: ALL SOFIANS SUXнови [re: DeAdMaN_lnC._]  
АвторBobiEbec (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 12:07



Abe 6opsko nedonos4e 6ibano, vnimavai s prikazkite 4e kruv 4e pika6!
Da te 6ibam v tupia 6opski guz! Kade jivee6 be? Nai-golemite sofianci sa tia ot Kniajevo, Gode4ka okolia i niakakvi drugi umreli sela!
Da mi cunka6 dedovia!

Bobi Ebec



Тема Re: ALL SOFIANS SUXнови [re: BobiEbec]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 10:04



Че ти го турим у миризливио шопски гъз! Вие сте най-големите селяци и простаци на целио балкански полуостров! Че ви ебем у тъпите майни, скапани! Да го духате и да си мечтаете да живеете като нас Софиянците! А иначе аз съм родом от Трънско - с.Грълска падина.



Тема Re: Majnite vyv Lainataнови [re: Dym Dym Shope]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 10:08



Да ми ядеш куро тия 150 километри! Че ти шибам от тунило край Ихтиман, та чик до отбивката за ПД! Мръсен педал пловдивски! Ваште жени всичките са курви и като дойдат у София, само как се ебат със шопите да знаеш, ама си немаш и на представа!



Тема Re: Sofiiski Lainaнови [re: Bobi]  
АвторPlovdiv (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 09:02



Ei da si go nachykash, shopski pedal mrysen xaidyshki. Shte te ritam be shopski parzal.
Приемете моите най-искрени сексуални благопожелания към г-жа майка Ви
Да го духаш под вода, бе водолаз.
Ia se preparish do Plovdiv Svinia Gorska shte te linchyvam zdravo po Posraniat Gyz. Shte te izchykam dobre kato na star ZIL kalnika.
Ia vzemi kypi RAID za na Sofiiskite Momicheta pylni Gyzove sys Glisti. Na plovdivskite pytki shte im go Lizesh do kato si ziv.



Тема Re: Selski Lainaнови [re: Plovdiv]  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 20:33



Голем комплексар си господинчо...Че ми ядеш куро...и макя ти че ми пие чорайбето...Да те ебат манафите у централнио! Софиянките са най-убавите путки, ако искаш да знаеш, а що се отнася да лижа вашите путки, може, ама първо ти ще ми излижеш косматия задник... И кажи на майка си, моля те, следващия път да си обръсне путката, че не я аресвам ич космата...па и она как може да те роди та си разшири убавата путка...дееба!?



Тема Re: za bobiнови [re: Bobi]  
Автор umut (непознат )
Публикувано30.05.01 11:57



здравей тъп шоп!

аз да ти еба цялата рода!
че не желаем ние пловдивчаните такива селяни като вас да ни ебат!
и пичовете и пичките са ни сто пъти по-по от вас!
и теб точно това те дразни нали селяндур?????
първо се научете да говорите правилно български,второ се научете да се обличате като хората и трето-научете се да живеете бе лайна такива!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.