Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 31.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: пинк флойд без р. уотърс!?!нови [re: niktopchev]  
Автор пo-тъpпящ ()
Публикувано20.07.06 14:17



копеле, моля те не пускай такива постинги в бъдеще, щото ще се пръсна от завист





Тема Re: пинк флойд без р. уотърс!?!нови [re: Vladi]  
Автор пo-тъpпящ ()
Публикувано20.07.06 14:36



е, тука вече ти мина в другата крайност - недодялко ти йорданов ми се струва съвсем неуместен в случая /даже, ако трябва да бъда честен, по-скоро бих напраил паралел м/у него и гилмор - при цялия си резервиран респект и към н. йорданов, разбира се/.

имам чувството, обаче, че мога да се съглася, че лирическата страна наистина играе малко спекулативен елемент при уотърс. също май и съм съгласен, че в смисъла, който придаваш ти на музиката, роджър уотърс не е кой знае къф композитор. обаче има музиканти, които една песен не са написали, пък са направили велики неща /сещам се за рей чарлз например/. и продължавам да съм на мнението, че без р. уотърс пинк флойд щеха да са състав от ранга на дженезис да речем

пс /понеже каза "китарата на гилмор"/ аз лично "се влюбих" в роджър, когато чух the pros and cons of hitchhiking. по-късно разбрах, че албума е записван заедно с ерик клептън и даже последния е участвал в концерти, ма по едно време казал "тоя е луд" за уотърс и се отказал

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от пo-тъpпящ на 20.07.06 14:41.</EM></FONT></P>

Редактирано от пo-тъpпящ на 20.07.06 14:43.



Тема Re: пинк флойд без р. уотърс!?!нови [re: Vladi]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано21.07.06 09:39



ХАХАХАХА!!!!!



Баси, Недялко Йорданов... малко крайно де

Не знам, не мисля, че трябва да правя избор между Музиканта и Лирика (те и двамата са гении, т.е. откачени). Винаги Гилмор ми е приличал повече на Флойд, но покрай концерта на Уотърс "In The Flesh" нещо много се зарибих и по него. Има гениални неща "дъртия психар"!!! А и музиката е много хубава, там където я има!

Трябва ли да избираме наистина? Този спор е доста дърт, може би и изтъркан

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: пинк флойд без р. уотърс!?!нови [re: Cтepн™]  
Автор Skywalker (Up The Irons)
Публикувано23.07.06 18:32



ти чу ли се сега какво каза?

да сравняваш Шуми с Галфонина е като да сравняваш Пинк Флойд с БТР :))))






Тема Re: пинк флойд без р. уотърс!?!нови [re: Skywalker]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.07.06 20:24



Мда, прав си...съгласен съм...Шуми верно е бетеер на пистата





Тема Re: ...нови [re: пo-тъpпящ]  
Автор CBurn (непознат )
Публикувано25.07.06 12:37



" а сега ако питаш някой 20 годишен, хич и няма да е чувал за роджър уотърс."

Аз съм 20 годишен и съм чувал, ама ако напишеш още веднъж името му с малка буква...





Тема Re: Пинк Флойд без Р. Уотърс!?!нови [re: пo-тъpпящ]  
Автор l_want_Coffee (!Champions!)
Публикувано12.08.06 03:09



подкрепям

'нищо' е силна дума, но флойд на роджърс и флойд на гилмор(условно, де) са две много различни групи, едната е велика, другата е средна класа:)

много мога да пиша по темата, ама с контузен показалец(порязан) се пише трудно:)



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор l_want_Coffee (!Champions!)
Публикувано12.08.06 03:13



вярно е,лайв изпълненията на уотърс са боклук, абсолютен.

но една птичка пролет прави, прави радио KAOS, прави амюзед ту дет(велик, велик), а явно и прос енд конс оф хич-хайкинг е добър, въпкреи че не съм го слушал(срам ме е:)-някой може ли да го прати хихи)... но след роджър флойд станаха да кажем 3 пъти по-малко велика група:)



Тема Re: Пинк Флойд без Р. Уотърс!?!нови [re: l_want_Coffee]  
Автор пo-тъpпящ ()
Публикувано12.08.06 09:38



не може да ти изтече сичката кръв от порязване на пръста

-просто човешкия организъм има някаква необяснима /за мен поне/ необходимост да се самосъхранява. дори да си порежеш оная прословута вена от вътрешната страна на китката, пак ще оцелееш. хак да ти е



Тема Re: Пинк Флойд без Р. Уотърс!?!нови [re: пo-тъpпящ]  
Автор Gus (!Champions!)
Публикувано12.08.06 10:59



хахаха какво, в медицина си ми писал за флойд ли:)))

теб ако ти изтече всичката кръв си труп, тва е ясно, налягания глупости няма да изтече, ама някаква там част ако изгеба може да припаднеш. това ми беше интересно:)) иначе сега си слушкам попмей






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.