Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 10.06.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Тема Pink Floyd отвътре...  
Автор final_cut (misle6t;))
Публикувано02.02.06 20:16



Koi 6te xodi na predstavqneto na knigata na 6.02...?



Тема Re: Pink Floyd отвътре...нови [re: final_cut]  
Автор dragonfly (да бе)
Публикувано07.02.06 23:31



да, бях :)
Ето снимкаТА:


Имам го и на други снимки - по-умислен, но тук е някак си той... поне аз така го чувствам. лъчезарен човек, невероятен - изпълнен с енергия!...

Видите ли момиче със зелени очи, знайте, че край нея винаги има и Дракон...

Тема Re: Pink Floyd отвътре...нови [re: dragonfly]  
Автор blekuta (мекута,пекута)
Публикувано08.02.06 11:18



завиждам ти
да,и моето впечатление от вчерашния маратон от тв интервюта е:разкошен човек! усмихнат и със страхотно чувство за хумор. виж му само бръчките от смях около очите

Разочарована съм от Слави,че му отдели толкова малко време. "Легендарна група,колко те уважавам,за мен е чест,бла-бла"....а няколко минути разговор и внимание....но може да го гледам с очите на почитател....кажете и вашето мнение.

Иначе в сутрешния блок на бТВ много се накефих на водещата-не знам доколко им е фен, но си личеше, че се вълнува-постоянно се подхилкваше като влюбена ученичка, оправяше си косата и го гледаше,гледаше.... голяма скица



Тема Re: Pink Floyd отвътре...нови [re: blekuta]  
Автор dragonfly (да бе)
Публикувано10.02.06 14:47



хаха, то и в кно Център беше така, половината време се изгуби в разни хора, които казваха каква изключителна чест е за тях, един дори стана и каза, че си е мечтал как Пинк Флойд звънят на вратата му и го канят в групата. Даже каза "ако имате проблеми с текстовете или музиката, няма страшно - аз ще я напиша"
в бтв не съм го гледала още, но пък са ми обещали запис, така че няма страшно, и това ще се случи. ;) а от Слави съм разочарована и аз, въпреки че си струваше само заради оn the turning away. ама за това май има друга тема? :)

Видите ли момиче със зелени очи, знайте, че край нея винаги има и Дракон...


Тема Re: Pink Floyd отвътре...нови [re: final_cut]  
Автор meryl (streep)
Публикувано26.12.06 23:06



Подариха ми книгата за Коледа

Ох, разглеждам си я, радвам и се, даже още не мога да почна да я чета последователно, все ровя назад
Като мине първоначалната еуфория ще я зачета нормално Кой друг я има?



Тема Re: Pink Floyd отвътре...нови [re: meryl]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано27.12.06 14:18



Доста народ я имаме, но важното е кой си е сложил подписа на нея!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.