Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 28.04.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Тема Новини около Уотърс  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.10.05 12:10



Роджер е започнал записите на Ca ira; очаква се през ноември СДто да бъде пуснато в продажба; главната женска партия ще се изпълнява от китайска оперна прима.

След Live 08 Роджер е предложил на бившите си колеги да направят съвместно турне като "Пинк Флойд" или като "Пинк Флойд" + Р.Уотърс, но Гилмор се е противопоставил категорично; явно 20 год. не стигат за да се забрави кой беше истинския лидер и мотор на групата.

Със завършването на проекта Ca ira, Роджер започва работа по свой нов албум; изключвайки компилациите In the Flesh и Flickering Flame и несвойствената за него опера (работата по която е почнал веднага след Amused to Death) това ще е първия му проект от 1992 г. насам



Тема Re: Новини около Уотърснови [re: Cтepн™]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано13.10.05 18:13



Ок, аз имам

или с други линкове DVD на компа. Който го иска нека да ми прати мейл на victorbosh at gmail dot com и да се наточи да точи съответните 3-4 ГБ.
Току-що го получих - не отговарям на никакви въпроси от типа "що е то?".
А за "The Committee" ще пиша друг път, понеже сега нямам време.



Тема Re: Новини около Уотърснови [re: Vrooom]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.10.05 20:20



Ами то чудесно, ама аз пак съм на ограничен.
Май ще те търся като имам път към София



Тема Вече и в аренанови [re: Cтepн™]  
Автор Vrooom (шум)
Публикувано23.10.05 15:44



http://www.arenabg.com/details.php?id=20884



Тема Защо пък да не се надява човек?!нови [re: Cтepн™]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано26.11.05 15:32



Хем си знам, че няма смисъл от такива слухове и статии, на които заглавието завършва с въпросителен, хем ми е кеф да ги чета! Някой да ми обясни защо е така.



Боб Гилдоф, интервю:


Яко! Преди да се навие за благотворителния концерт за Африка, Роджър иска от Сър Боб да му даде телефона на Дейвид (явно го е нямал)! ;)) Приятели мои, има надежда!!! Роджър Уотърс вече има телефонния номер на Дейвид Гилмор!!! ;))

Сори ако информацията не е нова и я знаете (всъщност, както казах, смисъл няма, но е кеф, така че няма вреда и от повтаряне до безкрай... тра-ла-ла). ;)))



Тема Re: Защо пък да не се надява човек?!нови [re: Seaborn]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано03.12.05 21:47



Това си е новина!
може да си разменят и имайли, ICQ-номера ...

Велико е да простиш след години, няма значение кой крив, кой - прав

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.