Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 18.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Тема Floyd and the Drugs!нови  
АвторMushmorochko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 10:16



Ами интересно ми е да чуя вашето мнение по въпроса, доколко наркотиците присъстват в музиката на Флойд!
Да слушаш музиката на Флойд, да я свириш, да я обичаш е едно!
Съвсем друго е цялата тази вселена да изхождаот теб, да ти е в главата до последния детайл! и всеки ден да живееш с това нещо!
Е може пък те наистина да не са от този свят
Е какво мислите вие? дали както се изразяват повечето хора "има твърде много наркотици в таз музика"?!
Сид Барет е единствената жертвата или не само....?



Тема Floyd ARE the Drug!нови [re: Mushmorochko]  
Автор VlOLATORМодератор (Eugene`s Axe)
Публикувано05.07.05 12:21



..."наркотик" е много относително понятие!

Лично на мен ми действат КАТО наркотик! Определено ме отасят! Но по никакъв начин не свързвам музиката им с наркотиците в медицинското понятие на думата!

Шизофренията и зависимостта на Сид към медикаменти си е лично негова работа /проблем/....Иначе нямаше да го заместят, не ли!? Това че им е близък и много им липсва си е съвсеееем друга тема за размисъл!

с две думи -->> не ми трябват опиати, за да влеза в музиката на Pink Floyd!

Careful with me...

Редактирано от VlOLATOR на 05.07.05 17:22.



Тема Re: [re: VlOLATOR]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано05.07.05 16:16



А за да излезеш?

Ей това винаги ме е учудвало при феновете на Pink Floyd - как го правите бе хора, как успявате да я слушате тая музика без да полудеете? Никога ли не ви се струва, че ако останете още малко в музиката после няма да можете да се върнете?

Хм, а аз говоря като психопат... Ужас!



Тема Re:Creeping back to lifeнови [re: the_alchemist]  
АвторMushmorochko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 17:33



Ами Violator аз исках да попитам какво смяташ по върпоса дали те са се друсали много?! защото трябва да си или шизофреник или много "adicted", за да създаваш такива неща! поне аз не знам за други "Големи" музиканти, които да не са си платили цената за това което са създали!
Колкото до обратния път от музиката на Флойд...братче понякога няма връщане!



Тема Re: Floyd and the Drugs!нови [re: Mushmorochko]  
АвторTheGnome (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 15:25



Според мен са вземали леки наркотици. Като по-млади. То аз съм вземал, пък не съм музикант, а смятай за тях, пинери на психеделичната сцена, артистични, отворени за нови неща, правещи и музициращи оригинални психо-опуси- много ясно, че единият от стимулаторите ще да са били леките дроги. Но това е само в началото. Ако бяха продължили, щеше да се отрази негативно на музиката им. Не мислиш ли? Взимаш, кефиш се, после осъзнаваш, че е глупост и спираш, така и те, предполагам. Питаш "доколко наркотиците присъстват в музиката на Флойд?" Е, добре де, как да ти кажа, една седмица са на мара, после минават на хапчета, преди концерт много обичат да смъркат, а в студиото винаги са екстази...Ми тъпо, мой, кой откъде ще знае, колко и какво са друсали. Ти как го усещаш, според музиката? Дано Мейсън да пише нещо по темата в книгата си.



Тема Re: Floyd and the Drugs!нови [re: TheGnome]  
Автор an[onymous] (непознатa)
Публикувано14.09.05 17:12



Охооооо... Гномич!!! И тук ли се появи? Ти току зачезнеш в дън земя за месеци, нийде не можем да те открием, а кат излезеш на светло и те виждам навсякъде...



Тема Re: Floyd and the Drugs!нови [re: Mushmorochko]  
Автор чoвekoлerлoxpaнoдeн (интригант)
Публикувано24.11.05 07:25



Ако попиташ америкаците- 'Коя музика е най- подходяща за взимане на дрога?", 99% ще отговорят Пинк Флойд.
Моето лично мнение за музиката на Флойд е, че всяка музика те кара да се движиш, тази на Пинк Флойд те кара да спреш да се движиш.

_____________
And so I throw the windows wide
And call to you across the sky


Тема Re:Creeping back to lifeнови [re: Mushmorochko]  
Автор final_cut (misle6t;))
Публикувано16.02.06 08:36



Neznam za6to si misli6 4e za da se osvobodi6 napylno i muzikata da stane estestveno prodyljenie na 4uvstvata i misylta ti,trqbva da drusa6...Symnqvam se kysniq Floyd da e syzdaden pod vliqnieto na psixotropni ve6testva...A kolkoto do vliqnieto na Floyd v/u men-I am adicted:)Vzimam si dozata redovno,ina4e prekaleno mnogo vreme gubq za da se zanimavam s glupostite na "realnostta"...lo6i4ko stava,kogato predrusam oba4e-togava nqmam nikakvo jelanie da se vry6tam kym "vajnite ne6ta v jivota"...



Тема Re: Floyd and the Drugs!нови [re: an[onymous]]  
АвторTpиoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 21:48



Под влияние на наркотични вещества е хубаво да слушаш музика.
Напълно чист също е хубаво да слушаш музика.
Аз ще реша за себе си.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.