Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 18.04.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Поставят балет по "The Wall"...нови  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано29.09.04 14:48



...във Варненската опера! Повече инфо

...



Тема Re: Поставят балет по "The Wall"...нови [re: VlOLATOR]  
Автор ((moon!)) (lune)
Публикувано24.10.04 03:16



Ебаси...



_

Тема ...и мюзикълнови [re: VlOLATOR]  
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано26.10.04 17:01







I'd rather fly!

Тема Re: Поставят балет по "The Wall"...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Птицa (непозната)
Публикувано08.12.04 11:45



Преди време, когато разбрах, че Музикалния театър в София поставя мюзикъла "Коса" си казах, че на всяка цена ще трябва да го гледам, но....после се отказах, след като съм гледала филма .... n ....пъти просто няма да е същото. Колкото и да е перфектно изпълнението - филма си е върха.



Тема ... [re: Птицa]  
Автор VlOLATOR (SecondHandHero)
Публикувано08.12.04 14:42



...e, това, че филмът е върха, изобщо не значи, че няма да се накефиш и на изпълнение на живо!
Аз също съм голям почитател на мюзикъла и на филма на Форман, но това не ми попречи да отида на постановката на Музикалния театър и страшно много да и се израдвам!...Младежите пяха чудесно и играха със страст и жар! Какво по хубаво от това!?



Тема Re: Поставят балет по "The Wall"...нови [re: VlOLATOR]  
Автор maurice (The Amazing)
Публикувано22.01.05 18:17



Човече, гледах го и съм ужасен. Лятото бях там точно докато го играеха и никак не ми хареса. Мятат се като обезумели, едни тлъсти балерини, трагедия. Музиката беше смесица от албума и филма и звучеше с ужасно качество. Като се прибрах в къщи първата ми работа беше да си пусна CDто за да си оправя вкуса.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.