Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 20.04.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте!нови  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано07.08.04 12:08



Поздрав!

Дълго време ми трябваше, за да събера смелост и да пиша в този клуб. Никога не съм бил толкова запален, запленен и безмилостно приравнен със земята от музиката досега. Може би късно, може би не, но тази година аз разбрах Пинк Флойд, тази година аз напълно се идентифицирах с Характера, Светогледа и Усета на всеки един от членовете на тази група. Никога не съм намирал музиката в толкова съвършен, на моменти съвсем простичък, но внушителен и безмилостно поразяващ вид. Винаги съм знаел за Пинк Флойд, но тази година аз не само се запознах с тях - аз се запознах с Музиката им и разбрах, че именно тяхната музика е тази, която рисува планетите, звездите, която дава толкова много обяснения и създава толкова много въпроси. Музиката, която може да те накара да почувстваш Вселената и силата на чувствата, която дава усета за безпомощност, но и за пълна власт над всичко около теб. Това е музиката, която те обърква, но и унищожава простотата и повърхностното усещане!
Искам да искажа искреното си уважение и преклонение пред неземния гений на членовете на тази група!

People are people


Тема Re: Здравейте!нови [re: SKiN]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано08.08.04 16:32



...не е нужна точно смелост, за да се пише тук!...нужно е да схванеш някой истини..., а както гледам, ти добре си се ориентирал
...интересно ми е, по какво си бил "запален" преди да се "приравниш със земята"!?....едва ли е било чак толкова по-малка Вселена от Pink Floyd!!?!



Тема Re: Здравейте! [re: VlOLATOR]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано08.08.04 21:27



Аз все още съм запален..., но Вселената е мъничко по-различна и като стил и като поведение... Става въпрос за Мадона! Пинк Флойд и Мадона нямат нищо общо, но са ми слабости

People are people


Тема Re: Здравейте!нови [re: SKiN]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано09.08.04 12:20



...аха!
...а сигнатурата ти от къде идва!?



Тема Re: Здравейте!нови [re: SKiN]  
Автор Пeдя чoвek (1 u 80)
Публикувано09.08.04 12:35



И аз не съм писал тук.Макар 4е много харесвам групата.Навремето им бях голям фен.Сега малко припадам по класи4еската музика.Но ... и Флойд не ми избледнява .То е и невъзможно де!

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: Здравейте!нови [re: VlOLATOR]  
Автор dawn4e (минаващ)
Публикувано17.08.04 15:42



Дали от там, откъдето аз си мисля?

Finally I've found that I belong here...


Тема Re: Здравейте!нови [re: dawn4e]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано17.08.04 17:43



...аз си мисля, че е от там, от където и ти си мислиш че е...



Тема Re: Здравейте!нови [re: VlOLATOR]  
Автор dawn4e (минаващ)
Публикувано18.08.04 15:33



...само дето човекът се загуби и ни остави само на догадки. Аз пък като простест ще си пусна това дето си мисля, че е в основата на всичко

Finally I've found that I belong here...


Тема Re: Здравейте!нови [re: dawn4e]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.08.04 17:03



...пусни си инструментала "Are people people"...по-забавен е!
dang dang dang dang dang
zoom zoom zoom
bop bop bop...



Тема Ами че...нови [re: Пeдя чoвek]  
Автор SKiN (нанкащ)
Публикувано19.08.04 11:20



... Флойд са си класическа музика!
А на тези, които се чудят за онова, ще кажа, че е точно оттам, откъдето те си мислят, че е!

Поздрави!

People are people



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.