Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 17.05.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сид Баретнови  
Автор Trillian ()
Публикувано24.11.03 22:35



На някой говори ли му се за него? Напоследък Флойд ми се свежда до The Piper..., The Final Cut и The Pros & Cons of Hitchhiking... това последното сутрин и вечер в автобуса... Знам че има много противници първия албум, но все не съм разбирала защо... абе кажете нещо, няма значение какво Аз ще почна с

I know a room of musical tunes.
Some rhyme, some ching. Most of them are clockwork.
Let's go into the other room and make them work...

Shine On


Тема Re: Сид Баретнови [re: Trillian]  
Автор Yassen ()
Публикувано24.11.03 23:18



Той ги е събрал!!! Само това е напълно достатъчно за вечна благодарност.

Красотата ще спаси света...


Тема Сид Баретнови [re: Trillian]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано25.11.03 09:18



....ако има еквивалент на определението "шантав диамант"......то това са личностите на Сид и Роджър........, за разлика от втория обаче, Барет е добричък шантав диамант.......с разкапан от ЛСД, но гениален мозък......
...самостоятелните му неща са много трудно смилаеми.........за "нетренирано" слухово апаратче...........



...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Тема Re: Сид Баретнови [re: Yassen]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано28.11.03 09:03



...и ги е кръстил.....;)

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Сид Баретнови [re: VlOLATOR]  
Автор sentinell (amantes amentes)
Публикувано29.11.03 20:23



ne moga da priema podcenqvane na Waters,albumite mu ili Final Cut.Vie slusate li Amused to death?

FITNESS COMPETITOR


Тема Re: Сид Баретнови [re: sentinell]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано30.11.03 18:07



...да ПОДЦЕНЯВАМ Уотърс...???????????.....думата "подценявам", употребена, за който и да е било член на Флойд е абсурдна.......Не знам защо си останал с впечатление, че го подценявам......, напротив.....аз дори смятам, че Уотърс е голямата фигура във Флойд.........и ако не беше толкова злобно и своенравно човече, сигурно те и досега щяха да правят музика и да концертират........

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Сид Баретнови [re: Trillian]  
Автор Thunder lnc. (hard'n'heavy)
Публикувано30.11.03 19:19



Честно казано напоследък съм настроен да слушам албумите до към Meddle, т.е. по-старите... не само че нямам нищо против The Piper, ами се потапям с удоволствие в Saucerful и другите... като ги слушам, се чувствам СТРАННО по особено ПРИЯТЕН начин...

Колкото до Сид Барет... кво да кажа... ще ми се да го бях познавал...

...if I go insane, please don't put your wires in my brain...


Тема Re: Сид Баретнови [re: Trillian]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.12.03 19:00



Преди година качих на сайт (почти) всичко, което имам и което успях да изровя за Флойд - почна се като пълна дискография, ама после го поразширих с цел да стане МАХ информационно (без МР3-ки, тях ги има къде ли не, освен някои по-тънки нещица, като например текста на прочутия речитатив от Ummagumma и някои моменти със скрити съобщения или изпети на реверс). Та там има и раздел "Биографии", мисля, че това може да се впише към този раздел или пък да отворя нов, ако си така любезен да дадеш съгласие и пълния материал



Тема Re: Сид Баретнови [re: Trillian]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано02.12.03 09:07



...душички сте, бре

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Стерн,нови [re: Cтepн™]  
Автор Yassen ()
Публикувано02.12.03 18:44



кажи ни адреса на сайта, че ми мирише на нещо вкуснотоплобабино дето не съм го опитвал още. Моляяяяя

Благодаря!
Ясен

Красотата ще спаси света...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.