Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 26.06.24 
Музикални
   >> Pink Floyd
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: Q]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано16.04.03 09:38



...че какво лошо има да покажеш личните си пристрастия..?????????че нали това му е интересното....!!!......ще се радвам ако допълниш Топ-а си до 10!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: VlOLATOR]  
Авторcloser (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 12:26



Da ne bi grupata da e depeche mode?Ia mi napomni che neshto ne se seshtam na koia grupa praviat kavuri gorespomenatite dve bandi.Ako sa depeche,smiatam che sa edna ot nai znachimite bandi vuobshte.Ne sum gi vkliuchil zashtoto haresvam strashno mnogo grupi a puk reshih da dam predimstvo na nai-liubimite mi.

Naistina smiatam Placebo za edna ot nai-velikite bandi na vsichki vremena.



Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: closer]  
Авторcloser (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 12:28



Au kakva greshka napravih-zabravih Marillion.Ama za kude bez tiah.Vkliuchvam gi i tiah.



Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: closer]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано16.04.03 14:44



Placebo praviat "I feel you",a The Cure praviat "World in my eyes".........estestveno 4e na DEPECHE....................Izobshto niama sumnenie ,4e te sa edin ot nai-golemite KULT-ove na vsi4ki vremena......Misleh 4e si se setil(a) za koia banda stava vapros ot nick-a mi.........A,ako 4uesh B.Molko s kakvo STRAHOPO4ITANIE govori za Depeche,shte preusmislish dosta neshta.........Btw,ne e samo Molko!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: VlOLATOR]  
Авторcloser (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 20:12



Da,da suglasen sum s teb,Depeche sa si kult.Haresva mi perioda do 90 godina makar che vsichkite im albumi sa veliki.



Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: VlOLATOR]  
АвторQ (Нерегистриран)
Публикувано16.04.03 23:50



Razbira se,4e njama ni6to lo6o.Samo e malko neudobno da se pi6at 1,2,3...otpred,za6toto vsjaka grupa si e velika sama za sebe si.Ne biha mogli da se sravnjavat,bi bilo gre6ka,a i dosta glupavo.......

1Queen
2Pink Floyd
3Dire Straits
4Beatles
5Abba
6Scorpions
7Bee Gees
8U2
9Bon Jovi
10Rolling Stones Dale4 sum ot misulta,4e sum najasno s cjaloto im
tvor4estvo,no vse pak imam njakakuv pogled.Makar i maluk i
si gi haresvam.



Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: closer]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано17.04.03 09:55



.....при тях периодите са най-общо два!!!!!-преди 86-та и след това!!...Аз съм прекалено пристрастен към Depeche Mode ,но понеже съм запознат с творчеството им до най-малките детайли смея да твърдя че по нищо не отстъпват на ВЕЛИКАНИ като Pink Floyd,Beatles,Stones,U2,Yes...etc...и като обем на творчеството и като влияние върху музиката и като стилово разнообразие и промяна през годините..........разликата е единствено в това,че са малко по-ъндърграунд,а точа не се възприема лесно!!!!!За да оцениш група като ДМ трябва да си ЗАПОЗНАТ поне с основните им албуми!!!С поглед само върху десетина-петнайсет техни хит-а НЕ СТАВА!!!!....
Ще дам пример само с това,че Depeche имат 15-20 B-sides на сингли,с които шроката публика изобщо не е запозната,но истинските фенове ги обожават не по малко от световни хитове като "Enjoy the silence" ,"Personal Jesus" ,"Stripped" ,"Strangelove" или "Never let me down again"

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: Q]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано17.04.03 10:10



Много готини групи си изброил!!!!Заслужават да присъстват във всеки подобен списък........Но аз лично си мисля,че Deep Purple например имат много повече "заслуги" за развирието на Рок музиката от Bon Jovi или Dire Strairts да речем!!!!!!Най-малкото че Пърпъл имат ДВА пъти повече албуми и песни от Джоуви!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!!


Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: VlOLATOR]  
Авторpriakor (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 17:45



"Stripped" na Rammsten mi harsva povechko, puk mai mi napomnia i na "1984-ta"
Bravo na Depeche, che sa ia napisali pesentta, ta Rammstein da ia kavarirat! :)



Тема Re: Топ 10 най-великите и култови групи....нови [re: VlOLATOR]  
АвторQ (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 22:12



Ami,purvo az sum-tja.Osven tova njamam koi znae kakuv pogled v/u muzikata na Purple.Da,te naistina imat gotini par4eta.Su6to,spomenah o6te v na4aloto,4e mojata klasacija e povlijana pove4e ot li4ni predpo4itanija.Sugaljavam,no njamam goljam pogled vurhu muzikata na mnogo grupi....Ne vinagi koli4estvoto e opredelja6to,a ka4estvoto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.